2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hatırlamaz mıyız hiç:))))
Minikler nasıl_? Sen nasılsın_?Özellikle minik ege nasıl_?

geçen bahardan beri astım tedavisi alıyoruz ve ara ara astım atakları geçiriyor.
bu derdi yetmezmiş gibi bir ay önce şiddetli kusma ve ateş başladı bir sürü koşturma ve tetkikin ardından safra kesesinin taşla dolu olduğu anlaşıldı

Ne gibi sorunlarınız var hala hayatım, atlatamadınız mı bu durumları_?

geçen bahardan beri astım tedavisi alıyor ara ara astım ataklarıyla boğuşuyoruz
bir ay önce şiddetli kusma ve ateşi yüzünden çok telaşlandık ve ben biraz dürtükleyerek teşhisi buldurdum doktorlara safra kesesinde taşlar varmış

Canım benim yaaa, küçücük çocuk neler çekiyor.
Ameliyat mı oldu_?Doğduğundan beri hastanelerden çıkamadı.Dr görünce kaçacak delik arıyordur.

Canım benim yaaa, küçücük çocuk neler çekiyor.
Ameliyat mı oldu_?Doğduğundan beri hastanelerden çıkamadı.Dr görünce kaçacak delik arıyordur.

safra kesesinde taş olduğunu öğrenir öğrenmez karstan ankaraya uçtuk.hacettepe üniversitesinin çocuk hastanesine gittik.orda birçok tetkik yapıldı.çünkü bu yaşlarda safra taşı en sık bazı kan hastalıklarında görülüyormuş.ömrümüzden öür gitti bir 15 gün boyunca hep hastanerdeydik.bazı kandeğerlerinde normal dışı sapmalar gördüler ileri tetkikler yaptılar hatta eşimle benden bile kan tahlili istediler ırsi bir hastalık varmı diye.sonuçlara göre kansızlığa bağlı anormallikler olabildiğini düşündüklerini bir aylık kansızlık tedavisinden sonra tekrar kontrol tahlilleri gerektiğini söylediler.safra taşları içinde eritmeye yönelik bir ilaç verdiler.6 ay ilaca şans tanıyıp eğer bir işe yaramazsa ameliyat dedilerdoktor değilde hemşire görünce kaçacak delik arıyor çünkü hemşireler 18 tüp falan kan aldılar
hala bununla ilgili korkuları var kolunu gösterip tottum(korktum) diyor sık sık

Canım benimmm, küçücük yaaa, benim içim acıdı o halini düşününce, siz neler yaşadınız kimbilir.Hepinize kolay gelsin hayatım.Minik egemde bir an önce bütün hastalıkları atlatsın inşallah.

sağol canım dediğim gibi çok zor ve benim için çok acı vericiydi hala da biraz öyle ben bu egeden sonra yaşlandığımı hissttim ya ege desen zaten perişan oldu zayıftı hastalık yıprattı hastane macerası dahada yıprattı şimdide işthsız baya sanırım taşlardan günde 5 çeşit ilacı var.dua ediyorum kontrol tahlilleri temiz çıkar ve ilaç taşları da eritir de ameliyattan kurtulur miniğim diye dua ediyorum.
kızımın da psikolojisi bozuldu en ufacık şeyde odasına kaçıp ağlıyor ada çok üzüldü kardeşinde 20 gün yoktuk yanında merakla bekledi oda.neyse umarım atlatacağız hepsini

Umarım en kısa zamanda atlatırsınız bütün dertleri.Kızında çok üzülüyordur tabii kardeşine.Onun psikolojisi ayrı.Sizler ayrı, helede minicik bebeğimin durumu.
Allahın izniyle kısa sürede atlatırsınız bu durumları.Sen içini ferah tut.Ne düşünürsen o olur derler.

Hepsi iyiler canım.Egehan yaramazlıkların peşinde:)))Kreşe verdim zaten.Sabahtan akşama kreşte. Ancak orası paklıyor onu.Evde 2 dk oturmuyor yerinde çünkü.

Hepsi iyiler canım.Egehan yaramazlıkların peşinde:)))Kreşe verdim zaten.Sabahtan akşama kreşte. Ancak orası paklıyor onu.Evde 2 dk oturmuyor yerinde çünkü.

maşallah canım kreş iyiyise bence en iyi seçenek burda bende verdim ama şu anda ortada kaldık annane idare ediyor bir süreliğine.şimdi benim egede evde karıştırıyor ortalığı sıkıntıdan.havada buz ve kar olunca iyice tıkıldı eve zavallım.siz oralarda şanslısınız. tadını çıkarın bol bol

Kreşi seviyor.İyi oldu şimdilik.Anneannede bizim yanımızdaydı ama kardeşimin bebeği olunca bursaya gitti.O zamana kadar yarım gün veriyordum.Şimdi tam güne çevirdim.
Evet buraları güzel, gezebiliyoruz hiç olmazsa hafta sonları.Sizin işiniz daha zor.

ben kaçtım canım tüm arkadaşlarada sevgiler bundan sonra sık sık uğramaya çalışıcağım iyi akşamlar

ah nazlıcan geçmiş olsun. bu kadar sıkıntının içinde buralara takılamaman gayet doğal. acil şifalar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…