2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ayşegülcüm demek o kadar ağırlaştı çok zor inşallah düzelir dicem ama dediğin gibi o kadar ağır olunca vede kanser olunca Allah çektirmesin demekten başka bir şey kalmıyor

Serpil ya bizim suluğun aynısıymış, bizimki şakır şakır akıtıyor üretim hatası var o zaman bizimkinde

emel arkasında bi silikon parça var. onu çıkarıp yıkadıysan ters yerleştirmiş olabilirsin.
dediğin gibi üretim hatası olabilir..

bizgenelde öyleyiz nazo..
direksyona çıktım iki gündür.
kampuse gittik geniiiişşş ve müsait bi arazi ee artık bende yapıyım şu işi. eşim çalışırken eve tıkılıp kalıyoruz. çağanda büyüdü sayılır gezeriz bol bol küççük erkekimle..

slm kızlar ben 3-4 haftadır istanbuldaydım yeni döndüm ve evim savaş alanı gibiydi çünkü giderken kocamı evde bıraktım :)bugün deli gibi çamaşır ve ütüm var herşey yıkancak ve herşey ütülencek yarına kadar çamaşırı bitirmem lazım çünkü temizliğe kadın gelcek.sizlerde iisinizdir umarım arada giriyorum ama sadece okumakla yetiniyorum.
emel sein suluk bende çıkmadı linc açılmıyo isim yazarmısın cnm bende duruya alcam kaç tane aldım ama hepsi akıtıyoo.

Günaydınlar kızlar, nasılsınız_?
Lida hoşgeldin canım.Hatırlıyoruz hepinizi, ama girmiyorsunuz fazla.Arada girip bi ceee deyip kaçıyorsunuz:))))
2. bebeğin hayırlı olsun, sağlıkla kucağına al inşallah canım.
Yaa, derya şunları gösterip durma:)))))Epeyce açıldım zaten ege için.Şimdi yazlık almam lazım.Acaba ne zaman indirime girer yazlıklar:))))Yazlık olarakta askılı tişört bulmam lazım, gymborrede filan hep yarım kollular var.Yaz döneminde askılı harici birşey giydirmek mümkün değil burada.Hele gömlek filan hiç giyemiyor.
Emelcim annen gelmiştir sanırım , gözün aydın.

Merhaba sevda, bende bursa dönüşü aynı şeyi yaşamıştım.Ama akılllılık ettim, eve döneceğim gün çağırdım temizliğe kadını.Hiç olmazsa eve geldiğimde ortalık temizlenmişti:)))))
Çamaşır , ütü vardı ama o kadarı önemli değil.Parça parça yaptım.

Son düzenleme:
günaydın
sebvda istanbula geldin ama görüşemedik sen lipo mipo bişeyler yapcam diodun galiba naptın yaptırdınmı bişeyler :)))

bende de klasik temzilik var size bi bakim dedim defneyi doyurdum şimdi işlere girişim
zaten uyumuşuz 9.30da kalktık yaramıyo bana çok uyku bbaş ağrısı yapıyo

günaydın iyi haflar herkese

umarım herkes iyidir biz iyiyiz çok şükür ...

cumartesi günü çok gezdim ... kıs kardeşim evleniyor mayısta onun eksiklerini almak için sabah çıktık akşam girdik eve .. kızımda babasıyla gezdi... ama eşim hastalandı pazar evdeydik... oda güzeldi ... ezginin keyfi yerindeydi bir sürü boyama kitabı aldım onları boyadı bol bol...

ezgi acaip konuşuyor bizi şoka sokuyor....

bem du istiyorum

benimki nerde

at kaka yaptı (birde kokluyor off diyor )

anne elma istiyorum

havuc istiyorum

anane hasta oldu teyze doktora götürdü

ya daha neler çok hızlı ilerliyor...

birde mesela su istiyorum diyor veriyorum teşekkür diyor :))))))))))) hiç sektirmiyor.

duydunmu beni diyorum duydum diyor. şunu getirirmisin ezgi peki diyor :)))

ya yazarken o hali aklıma geliyor bıcır bıcır

birde çorba istedi verdim anne doydum teşekkür dedi :))))))

Maşallah ezgiye, canım yaaa.Bir de teşekkür edermiş:)))))
Sizde cuma günü karne aldınız mı derya. Egehanların kreşte karne hazırlamışlar.Cuma günü karnemizi aldık:)))

maşallah ezgiye. kibar kız. teşekkürde edermiş.
bizimkide babaç bide abiç diyor. herhalde babacım falan demek.
bize gelince anneç yok.
ya çağan bayadır herşeye benim diyor.
mesela başkasının malını bi başkasının almasınada sinir oluyor. kıyaneti koparıyor.
geçen gün bakıcıda misafir gelmiş. kadın kalkmış su almış içerken çağan basmış yaygarayı annneeee çu senin yapıyomuş.
biraz abarttı yanibizimki..

yok canım bizde karne kapanmıyor ya okul belki oyuzdendir...

sorayım bugun :)))

ezgidede var o özellikle kreşteki çocuklara yapıyor çok benim diye...

evdede benim diyor beraber diyoruz peki diyor...

ama kreşte çok cadı herkesi sıradan geçiriyor...

bugun tembihliyorum arkadaşlarına vurma dövme diye utku cici diyor heralde en çok onu dövüyor :)))

gecen sabah eşim kreşe bırakırken bir çocuk ezgiyi görünce bu beni tırmalıyor diye şikayet etmiş eşime :))) yandık yani...

evde hiç yoktur öyle vurma huyu ama okulda çok farklı ...

Egede babasına oğus oğus diyerek , peşinden dolaşıyor. Baba kelimesinden çok oğus kelimesini kullanıyor.:)))))
Ben ve benim bizimde sık kullanmaya başladığımız kelimeler oldu.Ama çağan kadar abartmıyoruz allahtan:))))

Cuma günü de öğretmeni egeyi şikayet oldu.Çok kızdığında, elindeki oyuncağı filan arkadaşlarından birisi alınca, ısırmaya başlamış.Çok kızdığında yapıyor, ama arada arkadaşını ısırıyor dedi.Evde yok, bir ara vardı ama şimdilerde yok.Kreşte davranışları değişiyor.

yok benimki evde ve kreşte çok farklı iki çocuk gibi yani...

benimki bu ara herşeyin sonuna M koyuyor...

babam annem odam bebegim herşey onun artık....

dün bebegini arıyoruz nerde diyorum odadam diyo odamda diycek heralde :)))

çağan kayu ya kaa diyordu. onu bile abarttı. annneee aaaaaçç kam
kayu bile onun.
evdeki bi eşyanın aynısını dışarda markette orda burda görsek benim diye olay çıkarıyor. bide şikayet ediyo abva (abla) almış buraya koymuş. tabi bunların hepsi pandomim ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…