2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Egehanında evde kalma durumu yok.Hafta sonu hava yağmurlu olduğu halde hergün kipa, tansaş gibi ( bizde ne yazık ki başka avm yok) avmlerde gezdik.Her girdiğimiz yerde illaki bişeyler almadan da çıkamıyoruz.
Gymborreden aldıklarım geldi:)))Sanırım yarında kitaplarımız gelir.

kuponlarında gelmiştir şubatta zorla yine alışveriş yaptırcaklar bize :)))

kızlarınkini gördün mü hiç çilekli takımları aldım ezgiye onlardan :)))

selam kızlar

benim oğlan yine uyumuyor ya deli olucam artık öğlen uyumak istemiyor bir türlü sabah 7 den beri ayakta gözlerde yarı kapalı ama hala direniyor

evde yorulmuyor cocuk demekki...

biz eşimle koşu bandı alıp ezgiyi oraya baglamaya karar verdik :))) gece uyusun diye...

ezgide gece uyumadı sabah da uyanamadı... kreşe giderken yolda uyudu falan...

ama öglen çabuk uyuyor...

Bana %30 rise&shine promosyon kuponu gelmiş bu sefer.
Evet gördüm:))Çok tatlıymış yaaa....Kızım olsaydı ne güzel olacakmış:))))

Emelcim, çocuk yorulmuyor evde enrjisini tüketemiyor.Birde bu yaşlarda bazı çocuklar öğle uykusu alışkanlığından vaz geçiyorlarmış.Tüm bunlar neden olabilir uyumamasına.

yorulmamasına imkan yok bir dk oturmuyor evin bir başından bir başına koşup duruyor hiç durmadan atlıyor zıplıyor ayy daral geliyor içime artık uykusuzluğundan

o zaman uykusuz bi çocuk emelcim bak defne akşam 9.30da uyudu sabah 8de kalktı öğlen 12.30da uyudu halen uyuyo birazdan uyanır defnede evde hareket halinde ama atlama hoplama zıplama yok

ay nazo nerdeeee Onat sabah uyandıktan 4-5 saat sonra uyuyacak düşünki dişleri çekildiğinde narkoz aldı tam öğle saatiydi narkoza rağmen anca 2 saat uyudu, dr bugün hep uyku halinde olur dedi o gün bir daha hiç uyumadı taa akşam 9.5 da uyudu düşün narkoz bile etki etmiyor çocuğa Allaha çok şükür başka derdimiz yok ama onu uyutucam diye sinir hastası oluyorum gecede sürekli uyanıyor

Emel gündüz uyutma , belki onun bünyesi bçyle istiyordur.Gündüz uyuduğu için, gece sürekli uyanıyor olabilir. Uyumadığı zamanlar gece uykusu nasıl oluyor denedin mi_?

defne bebekkende böyleydi aşı oldumu ogün bütün gün uyurdu gündüz için zorlama kendini hasta etme eğerki uyumak istese emin ol sızar gece uykusu için bişey diyemem haklısın zor gerçekten defnede çok arada olur sürekli olduğunu düşünemiyorum gece kalkıyo napıyo acıkıyomu acaba

kaç kez denedim gündüz uyutmadım asla sızmadı üstelik tüm gün uyumadığı halde akşam yatması 8.5 u falan buluyor vede yine zorla uyuyor yani yinede sızmıyor gecede aynı gündüz uyusada uymasada gece kalkıyor hep , gündüz uyumadığındada akşam 4-5 gibi çıldırıyor herşeye ağlıyor uykusuzluk başına vuruyor, napıyım alışmam lazım ama insan uykusuzluğa alışamıyor sinirlerim bozuk çok fena

Emelcim uykusuzluğa alışılmaz kii...Bazı insanlar günde 3-4 saat uykuyla durabiliyorlar.Ama ben duramam.En fazla 2-3 gün dayanabiliyorum, ardından yıkılırım:)))Sen yine uzun zamandır dayanabiliyorsun.

Allah yardımcın olsun arkadaşım o zaman ne diyim sende gün içinde fırsat buldukça çık dışarı boşver iş güç yemeği yoksa Allah korusun bunalıma girersin

İşin çok zor güzelim yaaa.Dr.la konuştun mu bu durumu.Herhangi bir şey söylüyor mu_?

valla bende uykusuzum şimdi uyuyabilirim yani...

diyorum ya ezgide gece uyumadı sabah da uyanamadı hanfendi... kalk diyoruz kızıyor bize...

arabada uyudu kreşe gidene kadar kızım geldik kalk diyor babası krize girdi...

emelcim anlıyorum seni canım valla çok zor uykusuzluk. bunların hırçınlıgı huysuzluğu yetti artık ya... büyüdükçe düzelir diyorum yok daha beter oluyor sanki...

Kızlar çocuklar gece uyumadıklarında ne yapıyorlar_?Kalkıp oynamak mı istiyorlar yoksa sürekli mızıldanıp arada uyuyup uyanıyorlar mı_?

gecen gun gördünüzmü annesi 1 yaşındaki bebegi salıncagında uyur bırakıp pazara gitmiş... bebekte uyanmış bogazına ip dolanmış yazık ölmüş hastanede canlandırmışlar ama yaşamadı yavrucak..

ya diyorum nasıl anneler var...

bizde eşimle pervaneyiz ezginin peşinde hepiniz aynısınız biliyorum. böyle agzının içine bakıyoruz. ama yinede yaranamıyoruz ya...

bugun diyorum eşime acaba hep böyle mutsuz huysuz bir çocukmu olacak.
vardır ya öyle tipler çok korkuyorum valla...

bazende melek oluyor tabi hakkı var.

Kızlar çocuklar gece uyumadıklarında ne yapıyorlar_?Kalkıp oynamak mı istiyorlar yoksa sürekli mızıldanıp arada uyuyup uyanıyorlar mı_?

valla ezgi uyanıyor oturuyor yatagın içine yanına gidiyorum oturuyorum yanında uyuyor...

sonra yine yine yine yataga alıyorum yanımıza uyuyor sabaha kadar. dun gece o açtı üstüne biz örttük aramızda yattı... hep uyandık ...

yataga almazsam sık sık uyanır böyle

onun derdi bizimle uyumak

emel bak pediatri portalında ne yamzışlar :))

4 aylık bir bebeğin 12 saat içinde sadece 2 defa 10 ar dk kestirme dışında hiç uyumaması naormalmi?????????? aksam 8.30 9.00 gibi yatıyor sabah 7 gibi kalkıyor ve sonra gün içinde hiç uyumadı diyecek kadar az uyuor sizce bu ciddi bir problem mi??

Benim oğlumda bebekken hiç uyumuyodu.Ne gece ne de gündüz.Sütten kestim 20 aylıkken gece sık uyanmasın diye.Hiç birşey farketmedi.Ama 3 yaşına girince tamamen düzene girdi.Artık akşam 8'den sabah 8'e kadar deliksiz uyuyo maşallah.Katlanması cidden zor bi durum.Gece gündüz uykusuz kalıyosunuz.Ama mecburen biraz sabırlı olmak gerekiyo çocuk büyütürken.Zamanla oturuyo herşey.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…