2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bende doumdan 40 gün sonra gitmiştim şubat ayıydı sonra geçen yılda gittim 1 kez yine şubatta bu yılda şubatı bekliyorum senede bir düzenli gitsin hemde smear testi için, göğüs ultrasonu çektirmedim hiç ben

offf sorma derya ben artık şişmiş diyorum çalışımıycam için ikinci bebeğe sardım :))))))

bende hep ekimde gidiyodum hem smear hem göğüs ultorsonu hemde tam kan sayımı yaptırıyodum
ben göğüs ultrosonunu daha önce göğsümden kitle alındığı için çekritiyorum elle muayne ediyorum sürekli ama yinede çkitiryorum fibrodonem kistçikler var bende yani iki göğüs ve koltuk altında küçük küçük kistler bulunuyo bu yüzden yılda bir çektiemem lazım yani takip altında tutulması gerekiyo büyüdülermi die

valla çalışmayı bende seviyorum. bide şu nöbetlerim olmasa daha çok seveceğim.
arada bi evde olmak güzel oluyor ama malesef bu fırsatımda pek olmuyor. zaten aslına bakarsanız şu anki halimle evde olacağıma çalışayım full tempo daha çok tercih ederim. ne oturduğumu biliyorum ne yattığımı ne de kalkıp gezdiğimi.. tambi işkence 20 gündür hayat bana..
aman şükür yinede yaaa

geçmiş olsun nazocum tabi bencede ihmal etme madem her yıl çektirmen gerek çektir ama bak gecikmişin :)

evet emelcim geciktim bu ayki reglimden sonra gidicem inşallah

kızlar ne anlatıcam benimki sabah kalktı aç karnına çok u içti sonra kahvaltı etmedi pek yemiycem dedi bi gakladı kustu ben dedim aç karnına su içince kustu ama az önce 240cc süt içti tam biberonu indirdi çocuk hortum gibi çıkardı bütün sütü battık çıktık neden olduki acaba üşüttü desem kokmuyodu kusmuğu napsam götürsemmiki doktora

ezgi bir tek öksürükle kusar... acaba gece üşüttümü midesini falan...

sağol meral

defnede kusma hiç yoktur ama düşüdnüm galiba gece babası su verdi tabi dışarda da olsa biberondaki suyu verdi gece soğuğu var nede olsa ondan üşüttü heralde

Olabilir.Ben gece odasına biberon içinde su bırakıyorum.İsteyecek olursa hemen oradan vermek için.Odasında ısıtıcı olduğu için sabaha kadar çalışan, su da sıcak oluyor.

valla benimki suyunu gece içiyor. tuhaf çocuk benimki..
bizim bi suluk hikayemiz vardı damlatmayan suluk yolda atmıştı bulamamıştık bir hafta vanda aynısını bulamayıp netten sipariş vermiştik 10 gün uykuyu unutmuştum. yastığının sağ üst köşesine koyarım kendide uyanır içer geri yerine koyar tam yerine. bu gece sabaha kadar 500 cc su içmiş. suyla doyuruyor kendini. ama ev çok sıcak herhalde o yüzden olacak şimdiye kadar hiç böyle bişey yaşamadık. çok geçmiş olsun nazo..

zordur yaa. benimkinin ne salyası oldu ne kusmuğu çok rahatım o yüzden zor olduğunu tahmine edebiliyorum

bizimki gece hiç su içmez ama ağlıyodu akşam babası baktı niye ağlıyosun kızım ne istiyosun diyodu sumu istiyosun falan dedi vermiş demekki o ara

dedim ya serpil bizimkide hiç gece içmez ama gündüz çok içer
defne bebekken mamadan sonra biraz kusardı ama çabuk bıraktı yani aylarca kusmadı o zamananb beri yoktu kusması bi şu öksürükte balgamları yutunca kusmuştu

gecen bir dr anlatıyordu...
avrupada yatak odalarında kalorifer yokmuş.
gece 8 saat boyunca uykuda sıcakta uyumak çok zararlıymış. vucuttaki su gidiyormuş ...

odanın çok sıcak olmamasında fayda varmış

Uffff yaaa, böyle zamanlarda istanbulda olmak istiyorummmmm:))))
Bakıyorum bakıyorum yok bir tiyatro, müzikal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…