2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaaaa:)))
eralcim hoşgeldiniz:))taneme çok üzüldüm umarım çıkar bugün gerçekten ilk bebek ve çok küçük Allah kardeşine moral versin..
ege de bi iki güne alışır kreşe merak etme:))
nazocum ben de paso kendimi hamile sanıorum ,bu sanırım arada kalmışlıktan,olsa mı olmasa mı??
şimdilik atlattın sen de sanırım:)gezin bakalım,zara var mı orda:))))

Sağol duygucum, ege ben bıraktıktan sonra hiç sorun çıkarmamış.Aradım öğleden önce, oynuyorlarmış.

Meral hoşgeldin çok geçmiş olsun umarım hemen iyileşir

Nazlı seninde gözünaydın :) günlüğümüze dua et, bende dün hastalandım bende yazıyım burayada unutursam senin gibi bakarım :)) iyi akıl ettin valla

Çok sağol emelcim sende.İyi dilekleriniz için teşekkürler hepinize kızlar.
Bu sabah aradım, şimdilik iyi gidiyormuş durumu.6 saatte bir düşünce buhar verme, dr. eve çıkartacaktı.

nasıl bi virüsmüş o öyle el kadar bebeyi esir almış. kıyamam ben ona yaa.
dün gece doktorlar dizisini izledim pek dizi izleyemiyorum da takıldım işte. ay organ bekleyen bir çocuk vardı annesinin ağlayışı içime işledi çok hıçkıra hıçkıra ağladım bende. allah ne hastalıklarını göstersin ne üzüntülerini. hep güzel şeyler yaşayalım çocuklarımızla ilgili..

metrocity e git gez ohhh nazo hanım. evin yakın herhalde oralara. bizde gedliğimizde orda kalıyoruz denizcilerin lojmanı varya arkadaşlarımız var orda . çok iyi oluyor ya birsürü avm var ayağının altında. gez dur ...

aklım ordaki iç çamaşırcılarda kalmıştı. hiç bişey alamadım vakitsizlikten. bi dahakine acısını çıkarıcam ama..

evet duygu var bakmamı istermisin istediğine yada nası yapalım varsa alim gönderimi
bi ara dedim heralde pozitif düşünceyle kaldım bu ara çok gündemimde ya adamla korunmasız olmadan kalıverdim dedi :))) evrene gönderiyom evren veriyo :))))))

ayyy emel sorma yaa iyki yazıyoz valla

evet serpilcim kanyon metrocıty yakın yürüme mesafesinde ama ben bgiderken minşbüse biniyom dönüşte yürüyom

kızlar merabalar bir kaç gündür giremiyorum ben bi yandan yağız biyandan hastayız yağız üst solunum yollarından rahatsız bense 2 gündür bi ishal mide bulantısı gidiyo doktor üşütmüşüm midemi dedi.
ayşegül cün nice senelere ne güzel yazmışsım dolu dolu okudum valla yazdıklarını yüreğine sağlık.
meralcim evine hoş geldin . tanem içinde çok üzüldüm geçmiş olsun çabuk atlatır inşallah.
ahhhh nazocum valla o sitresin nasıl bişey olduğunu bilirim neyseki yokmuş bişey gözün aydın
doğum günlerini unuttuğum bütün bebişlerin dogum günlerini kutluyorum.

giderken minibüs iyi fikir. yorulmamış oluyosun. gezmeye daha dinamik oluyo insan dimi..

komşularım geldi gitti. çağanda onlarla gitti. ayşe annemizin eşide evdeymiş bugün görmeyince çağanı özlüyo götreyim dedi eşimin bu hafta nöbeti yok bi daha çok özlüyo dedi iyi dedim bende. sevsinlerde bana yeter. kadına anne diyo adama baba olsun valla hiç gözüm yok. buralarda iyi birilerini bulmuş olmak benim için çok büyük şans sonuçta

boncuk rahatladım ama olsada tüh demezdim sadece planladığımdan önce olurdu zaten şunun şurası mart nisan düşünüyorum

evet serpil :))) aynen bende ondan giderken arabaya biniyom

boncuk rahatladım ama olsada tüh demezdim sadece planladığımdan önce olurdu zaten şunun şurası mart nisan düşünüyorum

evet serpil :))) aynen bende ondan giderken arabaya biniyom

doğru söylüyorsun arkadaşım sonuçta evlat sahibi olmak çok güzel şey allah gönlüne göre versin canım

merhabaaaaaaaaaa....
ay kaçırmışım nazo bakarsan sevinirim valla,23 kalıp darsa 24..
meralcim çabuk adapte olmuş sıpa ,özlemiş demek ki:))
boncuk ikinize de çok çok geçmiş olsunnnn(

merhabaaaaaaaaaa....
ay kaçırmışım nazo bakarsan sevinirim valla,23 kalıp darsa 24..
meralcim çabuk adapte olmuş sıpa ,özlemiş demek ki:))
boncuk ikinize de çok çok geçmiş olsunnnn(

sağol canım ben bugün biraz daha iyiyim ama inşallah yağızda toparlar kendini

günaydın kızlar

Seçil geçmiş olsun canım ikinizede

bende bugün çok yorgun ve bitkinim kızlar benim regl dönmeinde kanamalarım çok azaldı eskiden ilk 3-4 gün çok youn olurdum şimdi 2 günde bitiyor normalmi acaba

günaydın
bence normal emelcim eltimin öyle oldu ama yinede doktoruna danış bende kadın doğuma gidicem aslında ekimde gitmem lazımdı savsakladım simir yaptırmam lazım hamile kalmadan önce gidim diyorum hem simir yaptırırım hemde genel bakım :)) göğüs ultrosonuda çektirmem lazım regli olim bitsin gidicem inşallah,

duygucum dün senden ses çıkmayınca gitmedim bugün gidicem inşallah bakarım tatlım

sabahın köründe bi günaydın demiştim ama gönderememişim..

günaydııınnnn

hafta sonu misafir alıcam pasta börek işlerine girdim yine..
cuma gün istirahatim bitiyo mesaiye dönüyorum
offf ev rahatlık yaaa

ay bence çalışmak daha güzel serpil yaaa ev işin bile daha düzenli oluyo evde oldunmu amaaan yarın yaparım diyosun ama çalışınca başka

günaydın
bende çalışmayı tercih ederim... calışınca arada evde kalmak çok keyifli oluyor...

ama sürekli evde olmak insanı köreltiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…