2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydıııııııııııın

2011 den ilk günaydın bizden, zaten ya benden yada Duygudan olurdu ya :))))

gece 12 ye 5 kala oğluşum uyandı
gittim hemen yanına
yine uyudu sonra
babamızda geldi yanımıza
üçümüz yanyana girdik yeni yıla
sonra ben dayanamadım uykusuzluğa
00.30 girdim sıcacık yatağıma

Son düzenleme:

canım oksitin diye bir krem sürdüm hemen geçirdi arkadasım vermişti iyi geldi
bir açtığımda zeytinyağı bir açtığımda krem sürdüm

bu arada günaydın herkese
hemen cevap vereyim diye unutmuşum geçmiş olsun onata bu arada
bizde üçümüz sarılarak girdik yeni yıla sonra baba kız dans ettiler
inşallah herkes için çooooook güzel bir yıl olur

Hepimize çocuklarımızla birlikte sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum.

Emel ciğim ben kızarıklık için sebamed kullanıyorum, bize yetiyor.

ay meral benim kafam karıştı daha geçen biri doğmamışmıydı ben mi şaşırdım. neyse hadi bakalım sağlıcakla inşallah..

Merhabalar 2011 yılından.
Serpilcim doğum yapan teyzemin kızıydı, ikizleri oldu.Kızkardeşimi hala bekliyoruz.:))))
Nasıl geçti yılbaşınız.Biz, 12 gibi çıktık biraz bursa turu yaptık arabayla.1 gibi de daha fazla dayanamadım, yatmaya gittim ben:)))

meralcim bursadasın demek neresindesin canım ya...kıs gelmişken görüşsek tanışsak yav kısmet olurmu acaba??

kızlar herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum sağlık , mutluluk huzur hayırlı paralar bırazmaz peşimizi imşallah. herşey gönlümüzce olsun sevdiklerimizle ailemizle koskaca MUTLU BİR YIL DİLİYORUM HEPMİZE

hahhaha çook güldümmmmm..bence de

şimdiden ii seneler ezgiyeeee...umarım ii geçer doomgününüzz

merhabaaa..
nil sabaha kadar yandı cayır cayır..bugünde uyudu biras 7.5ta gene uyudu ben bu gece gene nöbetteyim..hala öksürüo ya napsam bilemiorum
neys işallah geceniz ii geçti,mcuksss

merhaba hanımlar,

hepinize mutlu bir yıl diliyorum...31 aralık kızımın doğum günü olduğundan anneanne-babaanne-hala-kuzen vs..8 kişiydik...pastalar-hediyeler....çook sevindi kızım..her pakede "ooo" - "aaa" dedi...12 de ayaktaydı....anne-baba-kızçe 3ümüz sarılarak girdik yeni yıla...çoook güzeldi

İyi seneler herkese
biz harika girdik yeni yıla umarım tüm yılımız böyle mutlu gecer
herkes sağlıklı mutlu olsun yeni yılda inşallah

çok güzel deryada o kadar insana hediye almakta mesele napıyosun herkesin tarzına zevkine göremi yoksa herkese aynı şeyimi alıyosun

:)) ben keyif aliyorum herkese tek tek alıyorum
gelenler en yakınlarım hepsinin zevkini biliyorum
banada birsuru hediye geldi hepsine bayıldım onlarda benim zevkimi öğrenmiş demek

ayy böyle üçümüz sarılıp girdik yeni yıla diyorsunuz ya içim gidiyor.gerçi çağan zaten o saatte uyumuş olurdu

derya güzel valla insanın sevdikleri ile bir arada olması. biz hiçbir zaman öyle olamadık. akrabalarımla ilişkilerim kopuktur. kafa yapımız uyuşmaz pek o yüzden de bana bulaşan olmaz böyle oluncada bir arada olsakta sizin gibi olamazdık. arkadaş çevresine gelince hepsi kopuk kopuk. en güzel arkadaşlarım ankarada ama ankarada yaşamayı asla istemiyorum. bu yaşıma geldim daha o senin bahsettiğin gibi bir coşkuyu yakalayamadım. ne diyeyim allah nazardan saklasın nice yıllara böyle girin..bide ben hediye işi falan neysede o kadar insanı evimde ağırlayamazdım yaaa benim oturma düzeneğim en çok 15 kişiyi alır

günaydın herkese
ayyy sabah uykularını nasıl özlemişim ben 10.30 da kalktım ceylin hala uyuyor
şükür hastalık döneminden onra kızımın iştahi biraz düzeldi
dün çok gzel besledim bir de evde olmak çok güzell yaaaaa

10.30 da kalkmak mı o ne nası bişey..
biz fiks 7 de kalkıyoruz hafta sonu 8 e kadar ancak kasıyoruz.

çok güzel bi şey serpilcim
ceeylin de önceden en geç 9 da kalkardı 10 gündür düzeni bozuldu
eğer sabah yanında birisi yatıyorsa kalkmıyor böyle olunca öğle uykusunu geç uyuyor gece de geç yatıyor saba h da yine geç kalkıyor
ben de haftasonu 2 gün bir de perşembe günleri bu kısır döngüden faydalanabiliyorum

tünaydın herkese kızlar umarım herkesin keyfi yerindedir. ayyy bi mamurluk var anlatamam yağız 8 de kalktı kafamı hep yastığa koyasım geliyor üffffff ya şu çocuğun biraz yemesi düzelsin vallahi gına geldi ama tak etti artık dünden beri üstüne düşmüyorum oda zaten çok mutlu ayyy sabah kalktı mutlu fıkır fıkır kurt var sanki ama aç yemedi vermedimde öğlen oldu 12 ve bi çorba verecem altı üstü onuda ağlatarak verdim babaaaaa babaaaaaaaaa diye diye ağladı sanki babası kurtaracak onu. nasıl bişey kızlar ya bu ayyy bi akıl verin artık isyan noktasına geldim 1 seneden beri böyle hep inan hiç bişey değişmedi sağlam kende böyle hastaykende napıcam ben yaa bırakayım diyorum ya onuda yaptım oda fayda etmedi.yani artık bu sabah ağladım artık isyan ettim yeter dedim 1 seneden beri yemek konusunda hep bi mücade ama her öğününde ayyy benim artık beynim durdu düşenemiyorum sağlıklı bişey bu konuda.

ah arkadaşım seni o kadar iyi anlıyorum ki.ama ben artık pes ettim sinirlenmiyorum. üstelemiyorum yaşıyor işte,
yani aslında çok takıyorum ama ona asla belli etmiyorum. tamam diyorum nasıl istersen ama biz sofradan kalkana kadar yanımızda oturacaksın diyorum tutabildiğim kadar yanımda tutuyorum. son zamanlarda dikkatimi çeken bişey var yanlız, sofrada bi süre sonra sıkılmaya başılyo yemeğiyle oynamasına izin veriyorum ordan oraya aktarıyo falan bizim yememizin bitmesine doğru 2-3 kaşık ağzına alıyo o kadar .görmemezlikten geliyorum ne biliyim belki böyle böyle alışır. zaten bitek akşam yemeklerinde beraberiz, benle yediği en fazla 2-3 tatlı kaşığı oda döke saça napalım bizimde kaderimizde yemeyen bebe varmışşş

slmlar yeni yıla ne güzel girilmiş böyle tam bir sevgi yumagı:)))uyumusum ben eşim gelmiş öpmüş filan duymamısımmetin in dogum günüydü bugun halamız vardı sadece defalarca mum üfletti bize sonra da saatlerce apaci dansı yaptı cok komikti öptüm kokladım iyi dogdun dedim yedide sızdı uyumus sbah kalkar artık boncuk metin de ac yattı artık takmıcam yaaa napalım yemiyo serpil cagan kac kg

metının ve onatın dogum gunu kutlu olsun. bızde bugunden kutladık.ablamlar geldı pasta kestık.ece dunden berı pek heyecanlıydı.oglende balonlarla susledım salonu cıldırdı.yarında anane gelıcek onlarlada mum uflıcez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…