2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizim babamızda bu akşam şirketin yılbaşı yemeğinde öfff sıkıldım şimdiden çay demledim kendime zap yapıp duruyom sinir patron yaaa ne güzel eşliydi iptal etti

çekirdek aile modunda bizde evdeyiz yarın akşam. Arkadaşlar bir mekanda yer ayırtmışlar ama Aslı'yı bırakmak istemediğimizden biz katılmadık.

günaydınlarrrr
herkese iyi seneler Allah sevdiklerinizle ailenizle çoluğunuz çocuğunuz sağlıklı huzurlu mutlu bi ryıl daha geçirmenizi nasip etsin

hala kimse gelmemiş hayırdır kızlar nerelerdesiniz yahu
benim içimde tarifsiz bi duygu var böle sanki hem heycanlı hem korkuluyum bilmiyorum neden
birazdan kuaföre gidiyim diyorum bi fön çektirim bare daha saat erken ama akşamada çok kalabalık olur

merhabaaaa:)))
yeni yıllarımız sağlıklı,huzurlu olsun arkadaşlarımmm,sizi,bebeklerimizi çookk öpüorumm:KK16:

Herkesin yeni yılı kutlu olsun, herşey gönlünüzce olsun hanımlar
sevgili bebekelrinizle ve eşinizle sağlıklı huzurlu mutlu güzel bir sene geçirmenizi dilerim.:KK71:

slm kızlar herkesin yeni yıl planını okudun deryaaaaaaaaa size geliyim en cok sizin programı begendim kalabalık ısıl ısıl.........
boncuk desene bizimkiler aynı....
serpil ewt iyi bir doktora götürcem arastırma hastanesi düşünmüyorum duygnun dedigi gibi kobay yaparlar oglumu....
hatice babasıyla olmak yaradı demek ki ece ye bizim babamız hep evde o yüzden işe filan gitse nasıl olur acaba diyorum bazen
serpil nöbet tutcaksın demek en calıs iki erkek evde dursun bizde de aynı işe giderken üç erkek mısıl mısıl uyuyo revamı diyorum onları bırak işe git...
birsey farkettim kızlar daha uslu ve disiplinli gibi ....ece ezgi defne ceylin filan
sadece nil i kız kategorisine koyamıyorum metin in copy paste hali :))))))dimi duygu....
neyse iyi bakın kendinize ....

sanırım bu durum genetik tatlım kızlar doğuştan anaç oluyolar ondanmıdır nedir ben diyorum 10 kızdan 8i uslu 2si yaramazsa erkeklerden de 8i yaramaz ikisi uslu oluyo :)))

slm hanımlar

filizcim gel beklerim canım..... valla bir oda dolusu hediyemiz var :)))))) poşet poşset taşıdılar annemlerde aldıklarını oo daha teyzemler dayımlar gelmedi.......

yemekler bitti oturdum biraz...

size bakıyım dedim.

bende herkesin yeni yılını kutluyorum sağlıklı mutlu güel bir yıl olsun herkes için inşallah..

pazarteside kreşte doğum günümüz var filiz onada bekleriz palyaço gelecek pinyatamız ve helo kity pastamız var...

çok güzel deryada o kadar insana hediye almakta mesele napıyosun herkesin tarzına zevkine göremi yoksa herkese aynı şeyimi alıyosun

merhaba kızlar

Nazocum geldimde bir türlü okuyup yazamadım, Onat toparladı iyileşti sayılır şimdi ben hastayım :)) saol siz nasılsınız

bizde bu gece evdeyiz, anne-baba-çocuk, çekirdek aile olarak yılbaşını kutlucaz oğlumda bugün öğle uyumadı zaten şu an uyuyor gece 12 ye kadar oturucakmış:)

Filiz geçmiş olsun bencede başka bir yere daha götür

mutlu yıllar dilerim hepinize sağlık mutluluk ve en önemlisi huzur dolu bir yıl diliyorum... hepinizi öpüyorum...

Son düzenleme:
herkese mutlu yıllar
emelcim ceylin de uyuyor hala bizde gececiyiz herhalde
olsun bu gece zaten geç yatarız
nazo tespitin çok güzel
gerçekten kızlar daha uslu oluyo öğrencilerde de böyle durum

herkese mutlu yıllar
emelcim ceylin de uyuyor hala bizde gececiyiz herhalde
olsun bu gece zaten geç yatarız
nazo tespitin çok güzel
gerçekten kızlar daha uslu oluyo öğrencilerde de böyle durum

Ahucum sen demiştin sanırım ishal oldu pişik oldu diye hangi krem iyi geldi bizdede durum aynı ciğer gibi çok kötü travocort kullanıyorum ama popoda durmuyorki ilaç dk başı pırt pırt gidiyor sürekli banyodayız

Herkesin yeni yılını kutluyorum, nice güzel seneler diliyorum.
Bizde bursadayız, bebişin gelmesini bekliyoruz, ama egehan gibi onunda rahatı yerinde sanırım, hiç gelmeye niyeti yok.
Şimdilik benden bu kadar.Hepinizi öpüyorum :))))

İyi seneler .yeni yilda herseyin onlunuzce olmasini dilerim...

Filizciim bizim babamizda arada evden caliiyor.ama ece bana duskundu uykundan uyandiginda vs istmiordu baba git diye bagirirdi.son iki aydir daha fazla zaman geciriyorlar.simdi evde olunca surekli babasinin kapisinda.ne olsa kosuyo. Babaaaa babaaa anne cok kizdi,babaaaa hemn gel,babaaa,sen saklan ben buliiim :KK66:
Bu aralar biraz daaa iyi yemesi,surekli konusuyorum,boyunu olcuyorum bak koca kiz oldun yemezssen buyuyemezsin falan,arada kosuyorum pesinden azda olsa duznli yiyor.bugun ilk defa cilekli sut icti inanamadim

Son düzenleme:
evettt gece 1 oldu saat.benden başka kim olurki bu saatte burda dimi. sabahın 8 inden beri oşturuyorum ancak oturdum ayaklarım patlamak üzere. yeni yıla böylemi girilir yaa. bi hesap yaptım 15 yıldır bu işi yapıyorum ve bu 7. yeni yıl nöbetim. olcak iş değil valla.. oğluşumla eşim geldi ama doyamadım çünkü hep işim vardı iki dk oturamadım yanlarında. şimdi yanlarında olup bi onu bi onu öpmek vardı neyse canımız sağolsunda.

bi hastamız var şimdi 3 gün önce mayına basmış bacağı kopmuş. yavrum anası babası yanında. ben en azından nöbetçi olarak girdim yeni yılada çocuk işte tek bacağı olmadan girdi yeni yıla..

amann işte böyle kızlar. hepinizin yeni yılı tekrar kutlu olsunnn

X