2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

defnenin doğum günü kutlu olsun. her sene aynı heyecanı yaşıycaz ve bu çok güzel.. nice yıllara olsun.:KK19:

yeni yaşınız kutlu olsun nazobülo. sağlıklı, güzel bir ömür yaşasın kızın.
bende 2009 ocak annesiyim. uzun süredir üyeyim buraya ama giremiyordum bayadır. 2. bebişimde olunca baya yoğun oluyorum malum.
tanıdıklardan pek kimse kalmamış maalesef:KK43:(( olsun yeni arkadaşlar varmış muhabbet çok hoş:KK66::KK66::KK66:

teşekkürler serpilcim evet galiba her sene böyle heycanlancaz Allah hepimizin evlatlarına sağlıklı uzun ömürler versin inşallah onları bizden bizleri onlardan ayırmasın

bende 2009 ocak annesiyim. uzun süredir üyeyim buraya ama giremiyordum bayadır. 2. bebişimde olunca baya yoğun oluyorum malum.
tanıdıklardan pek kimse kalmamış maalesef:KK43:(( olsun yeni arkadaşlar varmış muhabbet çok hoş:KK66::KK66::KK66:

teşekkrler zak ben eskilerdenim ama seni hatırlayamadım bide ikinci oldu he ne kadar araları
gerçi eskilerden çok ayrılan oldu :)) şimdi burda az kişi bizbize yetiyoruz sendde tekrar hoşgeldin

Nazo nice yıllara bayağı büyükmüş senin kız bzimkilerden :))

Allah eksikliklerini göstermesin

dün evdeydik ya sıkıldı ezgi hanım anne okula diyor bana dedim bundan sonra kal okulunda almiycam seni :))

Yeni yaşı mutluluklar getirsin defneye:)))
Zak seni bende hatırlayamadım, ama mesajlarına baktım, bir ikikez girmişsin birşeyler sormaya:)))Tekrar hoşgeldin.
Evet evde sıkılıyorlar derya.Yetemiyoruz biz bunlara:))))Ya atta diyor ya emine.O da okul oluyor.Perşembe günü yerli malı kutladılar.O gün öğlen almayın demişlerdi.Çok mutluydu akşama kadar.Zaten önümüzdeki hafta tam gün başlayacak bizim ki.Annem bu hafta sonu gidiyor.

merhabaaa:)))
deryacım valla nil de öle sabahları hadi gidelim dio ..akşam gelio hadi gidelim!!!evde biçok çocuğa göre daha şanslı ama hala yetmioruss..
defnecim nice güsel ,sağlıklı yıllara bebeğim,iiki doodun:KK54:
kızlar aslında burak hiiç istemiodu ikinciyi falan ,ben de şaştım yani:KK53::KK52:
:KK52:
ohh nil gitti ,bayılıo servisine de ,pembe giydirmişler,penpe seryvis dio geldi:90:

ben dehatırlamıorum canım,hoşgeldin..
bence de mantıklı tam gün,bizimkiler bi,ras hareketli çocuklar,nil de uyumaya alışsın ben de burak'ı kandıracağım o dayamıo kızına..gerçi uykusuz gelince üzülüo yoksa o da çok mutlu nilin mutluluğundan:)

günaydın hanımlar dün kızımın d.günüydü :))) nedendir bilmem çok heycanlıydım içim içime sığmadı :))) Allahıma şükürler olsun bana bi evlat ve defne gibi bi evlat verdiği için çok mutluyum
dün gündüz ananemdeydim aşure yaptı akşamda babanemizde pasta kestik apartmandaki amcaları geldi (biz k.valdemler eltimler aynı apartmandayız) c.tesi ananesinde kesicez bi pasta orda da dayısı olucak

benim afacanın adaşına nice yıllar diliyorummmm

merhaba kızlar

nazocum doğum gününüz kutlu olsun canım

zak sende hoşgeldin ikinci bebeğin ne kadar oldu

yaaaa evet deryacım benim kızım abla :))) sene farkı var benim aceleci kızım 8 ocağı bekleyemeyip 16 aralıkta gelince ablası oldu sizinkilerin :)))
teşekkürler kızlar

günaydın hanımlar dün kızımın d.günüydü :))) nedendir bilmem çok heycanlıydım içim içime sığmadı :))) Allahıma şükürler olsun bana bi evlat ve defne gibi bi evlat verdiği için çok mutluyum
dün gündüz ananemdeydim aşure yaptı akşamda babanemizde pasta kestik apartmandaki amcaları geldi (biz k.valdemler eltimler aynı apartmandayız) c.tesi ananesinde kesicez bi pasta orda da dayısı olucak

hayatım defneye mutlu sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerimm tabi ailesiylee
ayy canım ne güzel okadar eş akrabası aynı apartmandasın ve hala kayınvalidemler ve eltimleer diyebiliyorsun Maşallahh valla allah bozmasınn ben sadece kayınvalidemle aynı apartmandayım ve kendisi çok kültürlü ve bi okdar ii bir insan ama ben yinede hiç memnun deilim bu aynı apartman işinden gerçi geçici bir süreyle bu binada oturucaz ama olsun yinede en iisi uzak olmak bence Allah ağzınızın tadını bozmasınn.

Günaydın kızlar, dün sitede sorun vardı yazdıklarım hiç gitmedi sürekli hata verdi.

Sevdacım çok tatlı olmuş her ikiside.Maşallah.İkiz gibiler.
Duygucum, demek eşin bir kardeş istyor nile:)))Sende istiyorsan ortam hazır demektir.Hayırlı olsun deriz bizde sevdanın dediği gibi.
Derya, bizede göndersene , oğlumun öyle annesi yok:))))Ben uğraşamıyorum hiç.Ama senin söylediklerinden sonra bu hafta sonu yapayım bende bariii:))

evet canım ya bak kocaman oldular ya kaan hala hızlı büyüyor ama haliyle durunun büyümesi yavaşladı ee kaan bide maşallah iri bir bebek o nedenle kaan ablasını yakaladı dışarda arabalarında babalarıyla gezdirdiğimizde ayy ikizlere bakk ne güzel bi kız bi erkek diyorlar :)))))

canım bende eskiyim ama bende hatırlayamadım seni belkide nicin farklıydı yada başka bi isimle giriyodun çıkaramadım.tekrar hoşgeldinn.

ben dehatırlamıorum canım,hoşgeldin..
bence de mantıklı tam gün,bizimkiler bi,ras hareketli çocuklar,nil de uyumaya alışsın ben de burak'ı kandıracağım o dayamıo kızına..gerçi uykusuz gelince üzülüo yoksa o da çok mutlu nilin mutluluğundan:)

ay duygu çok şanslısınıs ne kadar çok iistiyorum durunun bi kreşe gitmesini ama yok yokkk nsinirrr bir durum
burası küçük bir sahil kasabası ve eşimle ailesi buranın çok eskisi yerlisi ve en eski esnaflarından bir çok kişiyi tanıyorla geçenlerde eşimle sahilde yürüyüş yaparken başkanı gördü eşim sohbet falan ettiler uğraşıyoruz işte falan dedi adam bende bir anda karıştım lafa uğraşıyosunuzda ne bir kreş nede bir spor salonu var dedim :)))) adam afalladı kaldı.sıkıntı işte halktan birinin sıkıntısı dedim kreş ve spor salonu istiyorum dedimmm gülerekkkk :)) oda güldü ııııı la girdi konuya heh dedim tamam klasik lider konuşması başlıyooo.

teşekkürler sevdacım
kızlar hepiniz saolun iyi ve güzel dilekleriniz için iyki varsınız sizleri çok seviyorum

ben büyük şehirdeyim ama malesef kreşe gönderemiyorum ama bende çok isterdim gerçekten :KK17:
evet çok şükür hala söyleyebiliyorum şimdiye kadar bi sorun yaşşamadım inşallah bundan sonrada yaşamam bunun sırrı biraz politik olmakta biraz duymıycan görmiycen konuşmıycan vs vs yoksaaaa çok zor aynı binada helede hiç bi yardımları yoksa k.valdeden bahsediyorum şimdye dek defneye bi saat bakmışlığı yoktur amaaan neyse ben artık takmıyorum ve üstünde durmuyorum böle şeylerin böle daha huzurluyum

selam hanımlar nasılsınız bakalım..

nazom doğum gününüz kutlu olsun daha nice yıllara ailenle hep beraber girmeniz dileğimle...
küçük kızınıda öpüyorum kocaman.....

teşekkürler sevdacım
kızlar hepiniz saolun iyi ve güzel dilekleriniz için iyki varsınız sizleri çok seviyorum

ben büyük şehirdeyim ama malesef kreşe gönderemiyorum ama bende çok isterdim gerçekten :KK17:
evet çok şükür hala söyleyebiliyorum şimdiye kadar bi sorun yaşşamadım inşallah bundan sonrada yaşamam bunun sırrı biraz politik olmakta biraz duymıycan görmiycen konuşmıycan vs vs yoksaaaa çok zor aynı binada helede hiç bi yardımları yoksa k.valdeden bahsediyorum şimdye dek defneye bi saat bakmışlığı yoktur amaaan neyse ben artık takmıyorum ve üstünde durmuyorum böle şeylerin böle daha huzurluyum

ay doğru diyosun öle olması gerektiği konusunda ama ben olamıyorum ölee hiçbir zamanda olamıycam sanırım herzaman söylüyorum hayatta en hoşlanmadığım şey müdahaledir kimse kimsenin hayatına müdahale etmemeli bu kişiye saygısızlıktır bence bu benim düşüncem yani benim kayınvalidem çok ii bir insandır çok vericidir birlikte alışverişe çık elini cebine attırmaz ne istersen alır herzaman çocuklarada sürekli bişiler alır ama bana manevi hiç yardımı dokunmaz aynı binadayız ama ne doğumlarımda yardımı oldu ne losalıklarımda nede doğum sonralarında anca ççok çok sıkışırsak 1-2 saatliğine bakarokadar ondada altına bile bakmak aklına gelmez okadar yanii zaten buraya kadar sorun yok takmıyorumdaa ama hal böyleyken bana vitamin veriyomusun süç içiriyomusun sırtına yelek giydirsen aslında gibi konuşmalarda bulunduğu noktada şöle bi idip geliyorum sankii:)))) çıldırıyorumm sananeeeeeee sanki bi yardımı olumuş gibi konuşmasına kızıyorum napimm

ahhh sevdacım bizde ne maddi ne manevi defne doğduğunda bi çeyrek taktı birde bir yaş d.gününde bi çift küpe o kadar başkada b çift çorap bile yapmadı örgü bilir bize bi yelek örülmemiştirdoğumda ben 6 günlük lohusayken memlekette cenaze oldu bi gitti 3.5 hafta gelmedi ohoooo daha neler neler boşveeeeeeeeeeer

güzelim kayınvalideler genelde öyle oluyor sıkma canını...

boşver mesefali olman daha iyi bence diğer türlüsü daha sıkıntılı olur...

ben valla bayramdan bayrama görüşüyorum çok sevişiyoruz o yüzden :))))))))

aynene deryacım en temizi bencede biz aynı apartmanda olduğumuz için sık görüşüyoruz mecburen ama resmiyiz büyük görümcemle aylarca görüşmediğimiz olur ama görüştüğümüzde ohooo aynen pek sevişiriz işte buna politik deniyo

X