2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

benimde hep kerem ismi aklımdadır yada demir :))) hatta bi arkadaşımla aynı zamanlarda hamileydik oda kız olarak defneyi düşünüyodu benim kızım defne oldu onun oğluda kerem demir :))))))
yalnz hatırlatırım özellikle erkek çocuklarında bazı isimler çok haşarı oluyo

biliyorum ben ama hiç bırakmadım yanılmıyosam bakırköy capacıty de var ama yanılıyo olabilirim

ya çok güzelmiş çok hoşuma gitti referans göremedim ama bırakılır güvenle heralde bide çok az noktada var bence bu tarz yerler bütün avmlerde açılmalı çok gerekli yanii kaç saatlik bırakılıyo acaba fiyatlar falan ne ayy çok sordumm ama ilgimi çekti

dedim ya zaten tam emin değilim ama bi yerde daha vardı yada şeyle karıştırıyorum böle bakım evleri falanda var galiba yani bikaç saatliğine bırakabildiğin

bilmiyorum ama sanırım ben böle bi yere bırakamam gibimegeliyo yani kreş falan anaokulu bunlardan sıkıntı duymamda böle bi yere zor

merhabaaa:))
derya nil 1-1.5 yaş arası bööle bi yere devam etmişti,ben aylık anlaşmıştım çok rahattı:)) ,ayrıca oranın kuruluş aşamasında gitmiştim ben,tanıtım zamanıydı,tatlılardı ..
sanırım saatini 15 ten başlatacaklardı,2. saat 20vs..
bööle yerlerle anşaşınca daha uyguna gelio..
nil de bugün okulda yerli malı haftası kutlamış,hahhaha..çok eğleneli:))
neys şimdilik bayyy:))

seda bunlar kopya gibiler. çok da tatlılar.
kızlar büyük şehir hem zor hem de sunduğu imkanlara bakına güzel. istanbul hep kafamı kurcalıyo. benim istediğim küçük bi sahil kasabasında (mesela meral in gibi ) ama bi yerden de istanbul cazip geliyor. amaan işte böyle.

naber hanımlar bugun evdeyim ezgi paçalarıma yapışmadan koştur koştur olmadan yemek yapmayı özlemişim ya

oh yaptım yemeklerimi kızıma cevizli kek babaına kakolu kek de yaptım :)))

ezgiye yaptıgım kekleri küçük kalıplara koyuyorum yıldız kalp falan kurabiye kadar oluyorlar bayılıyor öyle yemeye :))

kek istediği zaman yıldız diyor o kadar alıştı yani :))

şimdi gidip kızımı alıcam koynumda uyusun maymuncuk :))

merhaba:))
sevda çok tatlılar,maşallah:)
benim kociş dün nile kardeşin olsun mu dedi????hehehe adama bişi oluo:???
deryacım ben de hep küçük kalıplarla ya da kağıt kalıpla yapıorum,nil de bayılıo,migrostan dün silikon kalıp aldım,yılbaşı adamı varya ondan,aklında olsun:)

maşallah çok tatlılar çok benziyolar birbirlerine

seda bunlar kopya gibiler. çok da tatlılar.
kızlar büyük şehir hem zor hem de sunduğu imkanlara bakına güzel. istanbul hep kafamı kurcalıyo. benim istediğim küçük bi sahil kasabasında (mesela meral in gibi ) ama bi yerden de istanbul cazip geliyor. amaan işte böyle.

tşk ederim kızlar çok benziyorlar evet onlar birbirine benziyorda ben hala anlamadım banamı yoksa babayamı benziyorlar:)))

allah bagşlasın canım ikisinide ...

programda süpermiş ama ezgi bayılıacak gösterince :)))

evet canım duruda çok seviyo birkaç gündür baya yaptım duru sesi duyar duymaz koşuyo göbek amca die:))
sende ezgiye yap öle seyrettir bakalım tanıycakmı kendisini:)

merhaba:))
sevda çok tatlılar,maşallah:)
benim kociş dün nile kardeşin olsun mu dedi????hehehe adama bişi oluo:???
deryacım ben de hep küçük kalıplarla ya da kağıt kalıpla yapıorum,nil de bayılıo,migrostan dün silikon kalıp aldım,yılbaşı adamı varya ondan,aklında olsun:)

saol canımm
anlaşılan nile kardeş yakında geliyo ee bizede hayırlı olsun demekten başka bişi düşmezz:))

Günaydın kızlar, dün sitede sorun vardı yazdıklarım hiç gitmedi sürekli hata verdi.

Sevdacım çok tatlı olmuş her ikiside.Maşallah.İkiz gibiler.
Duygucum, demek eşin bir kardeş istyor nile:)))Sende istiyorsan ortam hazır demektir.Hayırlı olsun deriz bizde sevdanın dediği gibi.
Derya, bizede göndersene , oğlumun öyle annesi yok:))))Ben uğraşamıyorum hiç.Ama senin söylediklerinden sonra bu hafta sonu yapayım bende bariii:))

günaydın hanımlar dün kızımın d.günüydü :))) nedendir bilmem çok heycanlıydım içim içime sığmadı :))) Allahıma şükürler olsun bana bi evlat ve defne gibi bi evlat verdiği için çok mutluyum
dün gündüz ananemdeydim aşure yaptı akşamda babanemizde pasta kestik apartmandaki amcaları geldi (biz k.valdemler eltimler aynı apartmandayız) c.tesi ananesinde kesicez bi pasta orda da dayısı olucak

X