2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nazo

kış geldi hava soğudu bu havada minibüslerle getir götür çok zor olur biliyorum...

ama bence bir gün 2 saat hiçbir işe yaramaz...

bence yarım gün için kreş fiyatlarına bir bak... birazda pazarlık yap :))

gymboree u takip eden birkaç arkadaş var biliyorum onlarla yeni öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum...

ebay de gym nin yüzde 20 indirim kuponu satıyorlar 1 dolara...

yuzde 20 neredeyse 27 dolar indirim yaptırıyor... yani kargo bedavaya geliyor bilginize :)))

ben aldım 4 tane kullanıyorum... 6 tl ye aldım.... 24 aralığa kadar kuponlar

isteyeni yonlendiririm boşuna kargo vermeyin....

Son düzenleme:
haklısın derya banada haftada iki saat az geliyo ama en azından bikaç hafta böyle denemek istiyorum bide yarım günde olsa karşılayabilceğimi sanmlıyorum bide servise falan vermek istersem

ooo deniz hoşgeldin nerdesin yahu bi hamile olduğunu duyduk daha haber almadık neyin oluyo bakalım

günaydın kızlar

deniz yarılamışsın hamileliği hadi hayırlısı bakalım

nazocum sen nerede oturuyorsun gittiğin yer neresi merak ettim :) bencede haftada 1 gönde alışınca 2 gün gidersiniz bizede 2.5 saat çok geliyordu çok yoruluyordu Onat uykusu geliyordu gitmek istiyordu yarım saat önce çıktığımızz çok oldu

günaydınlaaaar
ay bugün ne uyumuşuz defneyle 9.30da kalktık sersemsepelek oldum kahve içiyorum ayilim diye bu hafta el atamadım eve yarında ananem aşure yapcakmış oraya gidicez iyce kalır bugün temizlik yapim diorum ki defnenin odası bitti salon zaten kapalı mutfak banyo yatak odası kaldı :))) desenize daha ne olsun

emelcim ben gültepede oturuyorum levent tarafı oluyo götürdüğüm yer kuştepede yada şöle diyim m.köyde yeni bi bina yapıldı trump towers onun yan sokağında sıra sıra bi sürü kreş var buda onlardan biri bizde iki saati tamamlayamadık sıkılmaya başladı

ooo deniz hoşgeldin nerdesin yahu bi hamile olduğunu duyduk daha haber almadık neyin oluyo bakalım

canım valla şahaptan pekvaktim olmuyo girsemde okuyup çıkıyom yazamıyorum bir türlü bırakmıyo benim yaramaz...
neyim olduuna gelince oğluma erkek kardeş geliyo canım...

günaydın kızlar

deniz yarılamışsın hamileliği hadi hayırlısı bakalım

nazocum sen nerede oturuyorsun gittiğin yer neresi merak ettim :) bencede haftada 1 gönde alışınca 2 gün gidersiniz bizede 2.5 saat çok geliyordu çok yoruluyordu Onat uykusu geliyordu gitmek istiyordu yarım saat önce çıktığımızz çok oldu

canım ewet yarıladık kısmetse inşallah doğumu bekler oldum artık...
bu arada aşırı kansızlık çıktı bende böyle gidişatın çok kötüü dedi dr amcamız...
kan hapı ve elevite başlıyoruz bugun kısmet olursa.
pekmez felan aldırdım ama miğdem kalkıyo ama yiyemiyorum valla ilaç niyetine dedim ama cıks içemedim..

Son düzenleme:
gönlümden herhangi biri diye geçiyodu sağlıklıca inş..
isme gelince kaan efe ve ya umut kaan gibi bişiy var ama daha tam karar veremedik canım..
ay bişiy anlatcamöyle sinir oldum ki..
kaynanam hep diyoduki şahap bizim 2. sizin olsun
dünde bana işittiriyo ben hiç bi çocuğumun adını koyamadım diyo ve ardından şöyle bi cümle...
ee artık isim düşünmeye başlim diye....
öyle sinirlendim ki sana ne oluyo madem bu bizim bırak biz düşünelim dimi ama..
gece eşimle konuştum ne diyo bu diye oda beni temkin etmeye çalışıyo ya o seni kızdırıyo diye...
bende dedim ki o ne derse desin onun söyledini beğensemde koymicam dedim.. kızdıımı anlayınca tamam dedii... sinirlenmemek eldemi siz söyleyin ya:KK43:(

hakikaten çok sinir bozucu haklısın şekerim bide ne demek o bizim bu sizin olsun oldu olcak size evlatlık verelim bare siz bakın alalaaaa bide banane hiç bi çocuğunun ismi koyamadıysan beniililendirmez koysaydın kardeşim oldu sen kocana söz geçiremediysen bunun bedelini ben ve çocuğummu ödiycek ki keza hiçbirimiz vicdansız değiliz sana bi ricada bulunsa böle böle diye izah etse belki değerlendirirsin söylediği ismi ama heleki böle bi şekilde sana belirtmesi çok yanlış amaaaan boşver bence hiç cevap verme üstünde de durma bişey söylemeye kalkarsa daha vakit var de çık odadan nasılsa kimliği siz çıkarcanız :)))

hakikaten çok sinir bozucu haklısın şekerim bide ne demek o bizim bu sizin olsun oldu olcak size evlatlık verelim bare siz bakın alalaaaa bide banane hiç bi çocuğunun ismi koyamadıysan beniililendirmez koysaydın kardeşim oldu sen kocana söz geçiremediysen bunun bedelini ben ve çocuğummu ödiycek ki keza hiçbirimiz vicdansız değiliz sana bi ricada bulunsa böle böle diye izah etse belki değerlendirirsin söylediği ismi ama heleki böle bi şekilde sana belirtmesi çok yanlış amaaaan boşver bence hiç cevap verme üstünde de durma bişey söylemeye kalkarsa daha vakit var de çık odadan nasılsa kimliği siz çıkarcanız :)))

ayy walla sorma canım ya çok sinir bozucu bir durum akşam dedim eşime ne demek bu böyle diye adam da aramızda kalıyo ama yapcak bişiy yok. oda bizim koymamızı istiyo ve bana akşam dediki sinirlendiii anlayınca tamam birdaha lafı geçerse ben derim onun ismi hazır diye olur biter tamammı dedi...sana bişiy derse sende söylersin şakaya getirip buda benim kısmet olursa son çocuğum bende bunun ismini ben koycam dersin o anlar anlıcanı dedi...

3. kaan mı gelecek arkadaşlar isim kıtlığı mı var hayırdır :)))))))))))

bora koy bora oğlum olsa bora koycaktım içimde kaldı 3ay erkek diye bora diye sevince :))))

3. kaan mı gelecek arkadaşlar isim kıtlığı mı var hayırdır :)))))))))))

bora koy bora oğlum olsa bora koycaktım içimde kaldı 3ay erkek diye bora diye sevince :))))

canım tavsiyelierinizi bekleriz ikinci ismi umut olucak eşim çok istiyo umut ismini ondan ...

Merhaba Deniz, hoşgeldin.Oğlun hayırlı olsun, sağlıkla gelsin.Adıyla yaşasın.İçinden ne geliyorsa onu koy.Sonuçta senin çocuğun.

Yaa evet derya, senin hamileliğinde erkek bebek eşyası bile almıştınız sanırım değil mi_? Hep erkek diyordu dr.:)))Bir erkek bir kız karışmıştı iyice.Ama bak erkek gibi kızın olduuuu.....:))):KK34:

Merhaba Deniz, hoşgeldin.Oğlun hayırlı olsun, sağlıkla gelsin.Adıyla yaşasın.İçinden ne geliyorsa onu koy.Sonuçta senin çocuğun.

Yaa evet derya, senin hamileliğinde erkek bebek eşyası bile almıştınız sanırım değil mi_? Hep erkek diyordu dr.:)))Bir erkek bir kız karışmıştı iyice.Ama bak erkek gibi kızın olduuuu.....:))):KK34:

merhaba canım sağol teşekkür ederim...haklısın sonuçta benim ben ne istersem o olacak kısmet olursa..

the play barn

burayı bir inceleyin arkadaşlar...

astoria avm nin içinde de varmış... oyun grubuna bırakıp gezzebiliyormuşsun :)) 2 yaş alıyorlarmış...

Florya - THE PLAY BARN TÜRKİYE

The Play Barn Plus Astoria; 700 metrekarelik tropik ada teması ile 2010 yılında The Play Barn ailesine katıldı.

Doğum günü salonu,70 metrekarelik çift katlı softplay oyun alanı (trambolin sahalı), mini sinema, 0-3 yaş oyun alanı, cafe-restoran, mini mağazası ve çocuk kuaförü mevcuttur.

Astoria The Play Barn'da AVM'de olmanın ayrıcalığını yaşayın.Siz sinemada ya da alışverişteyken çocuğunuz The Play Barn'da..
işte bu kısmı cezbetti beni :)))

Son düzenleme:
X