2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

valla bi aksilik olmazsa ilk önce kreşte kutlayacağız soona da cafede işallah,babaannesiyle dedesi de gelecekler..

slmlar hanımlarrr
sabah gittim arkadaşlarla kahvaltı yaptık ne hava ama donduk valla ama inatla gittik ordanda metrocıtye geçtik sonrada eve ama valla hiç gelisim gelmedi defnede yoktu yaaa ohhhh dilediğim gibi ama yinede kasıldım onla olmaya o kadar alışmışım kendimi tuhaf hissettim yarım saatte bir eşimi aradım naptınız duruyomu uyudumu bide babyla en fazla iki saat yalnız kaldı bu sefer 4 saatti ya tedirgin oldum bide eşimede yüklenmek istemedim sonuçta oda çalışıyo h.içi öyle yoruluyo
neyse gayet güzel geçti sohbet kahkaha gırla iyi geldi valla ama benim sohbetimin çoğu defne oldu :))

derya LC Waikiki de içi yünlü dışı rugan gibi bot gördüm alt tabanı kalın biraz kaba duruyo ama bak istersen yalnız 25 numaradan başlıyomuş

e emelcim gel böyle beraber kafamıza estimi götürürüz aslında bende sana sorcaktım bi yer haftada 3 gün burası istediğin gibi hangisi daha iyidir diye

valla biz geçen sene çok büyük d.günü yapmadık yapamadık dayım yeni vefat etmişti hiç içim gelmemişti hoş zaten bizde baba tarafı kalabalık eşim 7 kardeş düşünün hepsi evli çocuklu sadece onları çağardık bizden de dayısı ananesi benim teyzem sadce pasta kestik başka bişey yoktu busene yapmaya pek niyetim yok bu taraf kalabalık çoluk çocuk bi iki taneside bayağğğ fena rahat vermiyolar çocuklar e arkadaşlarım çağırmak isterim bikaçta akraba derken 30-40 kişi olcaz hadi o neysede defne rahat olamıycak uykusu gelcek huysuzlancak çocuklar anlamışıycak saolsun annelerde alttan almıycak falan ve ben gerim gerim gerilicem herkesi hoş tutmaya çalışcam falan eşimle karar aldık bi pasta babanesinde kesicez apartmanda hangi amcası varsa çağırırız bi pastada ananede kesicez dayısıda gelir tamam işte diye düşündük bakalım

Takoyde yeni açılan avm de cocuk oyun alanı açılmış
orada dogumgunude yapabiliyormussun
çok güzelde hem çocuklu çok arkadasım yok hemde 850 tl istedi :KK43:)
saka gibi yani 2 saat için o kadar para verecek kadar deli değilim valla
evde yapicam belki krestede yaparım konuşmadım kresle daha

:KK52:850 mi????şaka mı yapıolarmış...
ay senin için sevindim canım bi dahakine arama bak daha güsel:KK52:

evet ikinci doğum günleri geldi çttı. ben düşünmüyorum bu sene. geçen yıl evdeydim yaptım ama bu sene o kadar rahat olup o kadar çok şey yapamıycam. pastamızı keseriz bi r iki dostla belki. okadar. bi tembellik var üstümde atamıyorum. işe git çalış eve gel çalış ders çalış derken ömrüm bitiyooo imdaaatttt. bu arada vanda hala kar yok ama sanırım bu gece gelir..

günaydın kızlar

bizde evde yapıcaz geçen yılki gibi arkadaşlarımız ve anneanne babaanne teyze gelir o kadar

:KK55:merhabaaa:)))
kar kış demiosunuz geziosunuz bakıorum..
nil cuma kreşte düşmüştü,bugün iice kabuk tutmuş burnu nilin zati eli burnundaydı tıkalıyken,bi de kabuk soymaya çalışıo,deliriorum:76:hiç sevmezdim sümüklü falan nil öle oldu:84:

slm kızlarr
buralar iice ıssız oldu
aylin,esra,ayşegül,gülsü,burcu,koreli,inci,fazilet,nazlı,deniz,rapunzel,nohcoy,chef,kuzi filiz,durusu,başak,gamze ayy daha bir sürü kişieksik nerde bu insanlar yaww özlettiler kendilerini.

kimisi ikinciyi doğurdu fırsatı olmuyo kimi tek çocuktan fırsat bulamıyo kimi iş yoğunluğu yaşıyo

valla biz geçen sene kalabalık-büyük kutlamıştık..40 a yakın insan vardı valla....ama bu sene istanbul da olmadıımız için ööle olmayacak...babaanne zaten bizimle...anneanne gelecek...belki büyük teyze...o kadar....geçen seneden sonra sönük olacak....sevmedim ben bööle uzakta olmayı yaaa

hehehe burdayım:)))
genelde işte girio insanlar,araya sıkıştırıolar bisi tatlum:KK52:ondan kelli boş buıralar..
biz de baba-ana olarak nili uyuturken uyumuşuz yeni kalktık:KK51::KK54:

slm kızlar hava buz gibi hiç yarın işe gidesim yok yaaaa ben giderken evin üç erkegi en derin uykularında oluyo revamı bu bana:KK5:
seda ewt bir sürü arkadas artık takılmıyo ben en cok inaysa yı merak ettim neden girmiyo ki var mı haberi olan inş. cagan da kendisi de iyidir....
sepetci işin zor yaa haftada kaç gün nöbete kalıyosun ne dersi çalısıyosun bide adın neydi cok sordum kusura bakma
kendi evimizde degiliz gecici kaldıgımız ev küçük dört kişilik ailece mini mini bir pasta keseriz yeter...
duygu nil nasıl düştü gecmiş olsun ...
sevda cocuklar nasıl
nazo ne güzel eglenmişsin bende ***** varken babasına satıp gezerdim şimdi öyle bir imkanım yok kaanın sagı solu belli olmuyo birini alıp cıksam aklım evdeki cocukta kalıyo tek cocuk hiç cocuk walla...kapıyı kapat cık
belki kar yagar belki tatil olur belki okula gitmem:KK1:
her sene zorlasıyor ögretmenlik her sene daha yaramaz grencilerim oluyo bilmiş özgüveni yüksek sorgulayan her sene gecen seneki ögrencilerim daha uslu demekten sıkıldım 4 yıl sonra 2009 modelleri okutcam düşünemiyorum artık kendimi evdeki numune cok fena:KK1:

slm kızlar hava buz gibi hiç yarın işe gidesim yok yaaaa ben giderken evin üç erkegi en derin uykularında oluyo revamı bu bana:KK5:
seda ewt bir sürü arkadas artık takılmıyo ben en cok inaysa yı merak ettim neden girmiyo ki var mı haberi olan inş. cagan da kendisi de iyidir....
sepetci işin zor yaa haftada kaç gün nöbete kalıyosun ne dersi çalısıyosun bide adın neydi cok sordum kusura bakma
kendi evimizde degiliz gecici kaldıgımız ev küçük dört kişilik ailece mini mini bir pasta keseriz yeter...
duygu nil nasıl düştü gecmiş olsun ...
sevda cocuklar nasıl
nazo ne güzel eglenmişsin bende ***** varken babasına satıp gezerdim şimdi öyle bir imkanım yok kaanın sagı solu belli olmuyo birini alıp cıksam aklım evdeki cocukta kalıyo tek cocuk hiç cocuk walla...kapıyı kapat cık
belki kar yagar belki tatil olur belki okula gitmem:KK1:
her sene zorlasıyor ögretmenlik her sene daha yaramaz grencilerim oluyo bilmiş özgüveni yüksek sorgulayan her sene gecen seneki ögrencilerim daha uslu demekten sıkıldım 4 yıl sonra 2009 modelleri okutcam düşünemiyorum artık kendimi evdeki numune cok fena:KK1:

canım inciyi ben görüyom msnde facede ii ama o kendine bi bloğ yapmıştıya o sarmış fena halde canla başla onunla uğraşıyo:)
çocuklarda iiler vallaa çok şükür bende arada çıkıyorum bakıcı var bide babaanne başlarında duruyo bende kaçıyorum bikaç saatliğine kocişle azcık kafa dinliyorum ii oluyo sen bide çalışıyosun daha or

filiz senin kilo,yeme sorunu ne olduu ay bende kilo aynı valla daha bişi yapmayada başlamadım en darlandığım konu buu sıkıntı basıyo beni bu konudaa:KK37:

günaydın hanımlar
offf bugün bişey yapasım yok zar zor kahvaltı hazırladım ama bizimki tutturdu sadece siyah zeytin yiycem diye sırf onla bikaç lokma yedi şimdi de süt içiyo bugün pek iştahı yok heralde benimse canım bişey istemiyo yemedim bile daha

bugün oyun grubuna götürcektim ama sabah camı açtım hava buzzzz gözüme geldi üstelik normalde sabahın köründe dikilen defne hnm ne zaman evden erken çıkıcak olsam uyur bu sabahta 9da kalktı o saatten sonra onu doyur hazırlan çık ıhhh yarına kaldı 10da başlıyo çünkü 10-12 arası

günaydın kızlar
slm kızlarr
buralar iice ıssız oldu
aylin,esra,ayşegül,gülsü,burcu,koreli,inci,fazilet,nazlı,deniz,rapunzel,nohcoy,chef,kuzi filiz,durusu,başak,gamze ayy daha bir sürü kişieksik nerde bu insanlar yaww özlettiler kendilerini.
mısırlı, balım,blooms, talya,nohcoy, kuzi, dağevi, reyhan, özlemyb, kançiçeğim, ctc bunlarda yoklar neredesiniz kızlaaaaar?????
:KK55:merhabaaa:)))
kar kış demiosunuz geziosunuz bakıorum..
nil cuma kreşte düşmüştü,bugün iice kabuk tutmuş burnu nilin zati eli burnundaydı tıkalıyken,bi de kabuk soymaya çalışıo,deliriorum:76:hiç sevmezdim sümüklü falan nil öle oldu:84:
geçmiş olsun nasıl oldu öyle?
günaydın hanımlar
offf bugün bişey yapasım yok zar zor kahvaltı hazırladım ama bizimki tutturdu sadece siyah zeytin yiycem diye sırf onla bikaç lokma yedi şimdi de süt içiyo bugün pek iştahı yok heralde benimse canım bişey istemiyo yemedim bile daha
bugün oyun grubuna götürcektim ama sabah camı açtım hava buzzzz gözüme geldi üstelik normalde sabahın köründe dikilen defne hnm ne zaman evden erken çıkıcak olsam uyur bu sabahta 9da kalktı o saatten sonra onu doyur hazırlan çık ıhhh yarına kaldı 10da başlıyo çünkü 10-12 arası
işte bende tam bu yüzden böylr bir oyun grubu istemiştiim:))

günaydın

kalan sağlar bizimdir arkadaşlar gidenler için üzülmeyelim napalım :))

muhabbet güzeldi ama onlar sıkılmış artık demek...

hava hafta sonunda göre daha yumuşak aslında nazo...

ezgi de köh köh öksürüp duruyor birşey yemedi süt içti gitti okula..

evde mızmız hasta dolaşan çocuk asansöre bindik cin gibi oldu başladı zıplamaya :))

ezginin ilacı sokak buna kesin karar veridik...

sabah eşimle kendimizi eleştiriyoruz nasıl anne babayız çok mu kuralcıyız...

ezgi bir şey istiyorsa ve bu yanlışsa aglasada yerlere atsada kendini yapmıyoruz... ama tüm bunlar olurken tüm ev halkı geriliyor tabi...

sonunda dedikki ilerde çekiceğimize şimdi çekelim napalım... birazda kural öğrenmesi lazım...

sonra dedikki biz kavga edersek artık hep ezgi için ediyoruz. kendi sorunumuz yok :))

ezgi mutlu olunca hepimiz çok mutlu oluyoruz :))

oy oy varsa yoksa ezgimiz yani hayatımızın içine oturduuuuuuuu:))

Son düzenleme:
bende pek isim tutamıyorum ama monte filizdi dimi ismin. benimki serpil. bu hafta iki oldu benim nöbet. 24 saat oluyo. diğer günler 8-5 mesai. işte lisans tamamlamaya çalışıyorum. son sene bu. sıkılıyorum aslında bu tempodan. kendimi bişeylere mecbur hissetmek bunaltıyo beni..

bugün seni çok iyi anladım emelcim

evet derya h.sn kadar soğuk değil fakat bende araç yok evden caddeye yürüycem minibüs veya otobüs bekliycem o yüzden gözüme geldi

ahh derya ahhh hep aynı bizimde sürekli sohbetimiz defne bu heryerde böyle annemlerde teyzemle telofonda abimlerle hep defne konuşuluyo gece yattığımızda bile eşimle defneyi konuşuyoruz ne güzel senin eşin sana uyuyo bizde de şöyle aynen ona uygun olmayan bişeyi istiyosa ağlasada zırlasada ben yapmıyorum ama babamız bu konuda gevşek biraz bende geçen gün sağlam bi konuşma yaptım sen böle çocuğuna iyilik değil kötülük yapıyosun dedim ki ona daha defne doğmadan ortak kararlar almamız gerektiğini birimizin hayır dediğinin öbürünün evet dememsi egrektiğini en azından o anda yapmaması gerektiğini söylemiştim ama çok uygulamadı ben daha öğretici e eğiticiyim oysa gelişigüzel şimdilerde daha dikkatli olmaya başladı

X