2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkeze merhabalar ....bizde de aynı sorunlar canı sıkılıyor hanımın sonra da deliriyor ve delirtiyor.cok sükür hastalık falan yok ama bagısıklık güçlendirici şeyler cok veriyorum bilmiyorum ondanmı kefir haftada bir mutlaka veririm ayran gb içer sabahları nar suyu-mandalina karısımı birde 2 haftadır polen vermeye basladım sütüne katıyorum yoksa tadı cok cadı sizlerde bir deneyin isterseniz:)):93:

bu arada ben de gymboree lu oldu cıktım sayenizde ikinci kargom gelmek üzeredir yalnız bazı seyleri kacırdım yakalıyamıyorum birtürlü hemen bitiyor

demek derya seninde kanına girdi :) güle güle giysin kıyafetlerini

bende aslında sabahları nar-portakal-mandalina suyu verdim hep bal falanda veriyorum hergün deli gibi meyve yiyor ama bizimki yinede hastalanıyor işte

duygu bitmiştir onlar o yuzden çıkmıştır sepetinden otomatik çıkıyor...

ben alıcam birşeyler kargoyu 2 ye bölelim o zaman beraber alalım ben şu mayoyla terlikleri alıcam...

25 dolar tutuyor ya kargo 12,5 paylaşalım uyarsa sana

at bakıyım neler istiyorsun

saol ekinsu ..evet hemde nasıl girdi kanıma bagılımlılık oldu ya pc yi açınca ilk işim siteye bakmak oluyo birde sinirleniyorum kacırdıklarım için kefiride mutlaka dene derim ben 1yasından itibaren aklıma geldikçe veriyorum süperde calsiyum kaynagı

bu arada ben de gymboree lu oldu cıktım sayenizde ikinci kargom gelmek üzeredir yalnız bazı seyleri kacırdım yakalıyamıyorum birtürlü hemen bitiyor

bitiyor çünkü acayip indirimler oluyor birde birçok yere kargo bedavaya o yuzden kalmıyor birşey

Merhaba kızlarrrrr
Kızı uyuttum,eşim nöbetçi yemek de yapmadımBakıyorum sizlere...Hadi bakalım Duygu dinlenirsin birazcık..Aha zil çaldı

canım ezgiyi yıkarken kulaklarını tıka serpilin dediği gibi canı yanmasın çocuğun tabisu kaçtığı için oluyorsa.

Siz napiyorsunuz tüm gün evde valla biz tüm gün oyun
uyuyunca 1 saat yemek yapıyorum onun haricinde hep ezgiyle oyun bırakmıyor durmuyor oda oda geziyoruz

ay duruyu gündüzleri en az iki üçsaat babası eczaneye alıyo bende ozaman zarfında yemeklerimi yapıyorum kadında ütüyü temizliği yapıyo ee kaanım zaten kucak istemez hep kendi kendine oynar ve kendi kendine uyur sonra bizim işler bitince duru gelir çorbasını yer ve uyur sonra bende kaanda ablasından yarım saat sonra uyur bende kendimi dinlendiririm ozaman hayatımız genellikle böyle

canım bakıcı işi çok zor bendede var çok ii bir kadın çok içten samimi ve fedakar ama yinede iki saat sokağa çıksam aklım çocuklarımda kalıyo seninde aklın hep çağandadır ama evine göndermek daha zor gibi yaa evin olunca en azından benim evim diyosun Allah kolaylık versin sana..

çokk geçmiş olsun...ay bu durum gerçekten çok zor be canım duruda hastaolunca tek derdim kaana bulaştırmamak oluyo iki bebekte bu konuda çok zor.

erkekler böleler iştee zor olan tek şey kendi işleri ve kendi sorumluluklarıymış gibi davranıyorlar.sıkma sen canını hayatım.

evet bitanede kız doğurda sonra eşine bir deil iki çocuğa bakıyorum,şimdi bağarma şansım varmı dersin:))

:))))))) cadıııı

doğurıyım da sonra böyle olurum

:))))))

kızlar şu aylin böreğini bilen bi yazabilirmi yapıcam ama bendeki taridfte patatesler rendelendikten sonra diğer malzemeler eklenir dio patatesemi ekliycez malzemeleri

sevdacım aklımda kalanı anlatayım

patatesleri haşlayıp rendeliyorsun içine beyaz peynir rendele, sıvıyağ ekle,maydanozları doğra, 1-2 yumurta kır, 1 bardak yoğurt ekle, biraz tuz ilave et hepsini harmanla sonra yufkayı koy masaya üzerine bu karışımdan ince bir tabaka sür çünkü ilk kat olduğundan yırtılıyor yufka sonra üzerine 2. yufkayı ser ve malzemeden sür böyle böyle yufkalar üstüste dizilecek bitince rulo yapıp dilim dilim kes tepsiye diz üzerini yumurtala pişir çok güzel oluyor afiyet olsun

Son düzenleme:
kızlar Başak bana bir kitap önerdi çok güzelmiş bende size yazıyım

Harvey Karp- Mahallenin en mutlu yumurcağı

tşk ederim cnm bende tarif vardı kim yazmıştı hatırlıyamadım ama acaba yanlışlıkmı var dedim bütün malzemeleri harmanla yazınca ama yinede yaptım attım dolaba bekletcem bu gece yarın sabah pişiricem ve ben bütün malzemelerden ikişer adet kullandım iki tepsi yapıp birini eczane çalışanlarına göndercem

Gymboree takipçisi arkadaşlar 50 dolardan sonra kargo ücretsiz olmuş

off saat 23 30 ocağa yemek koydum pişsin yatıp uyuycam. dün de nöbetçiydim bugün nb.ten çıkıp pasaport işlerimiz vardı emniyete gittik onu hallettim. 11 30 du eve gelebildiğimde. 1 saat sonra yattık paşamla 2-3 saat uyuduk. önceden nb. çıkışı6-7 saat uyurdum yetmezdi. şimdi 2 saate şükreder oldum valla. bi arkadaş evlendi demiştim ya hediyesini aldık gitttik akşam 2 saat otutup geldik. bu hafta denetleme var mesai yoğun geçecek uykum var amaaaann çok şükür yorgunlukta geçer. çağanla ne günler atlattım hepsi geçiyor baksanıza 2 yaşa değecekler nerdeyse. neyse güzeller güzel deyince derya linklere baktım gıcıkkk oldum ne güzel şeyler onlar bi mağazaya gidince erkek reyonunu görene kadar yarım saat geçiyo ne iyi valla kız doğurmuşsunuz herşey yakışıyo bıdıklara. ben ne alacağımı şaşırıyorum. bişey bulsam beli olmaz beli olsa boyu olmaz kemerle askıyla giydiriyoz işte. bide askıyo kızıyo şimdi offff puffff aççç diyip duruyo. hadi bye...

günaydın kızlar

sevdacım afiyet olsun dolapta bekletmeyi unutmuşum :)) iyi hatırlattın saol

serpilcim sanada kolay gelsin çok yoğun çalışıyorsun birde gece nöbetleri falan işin zor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…