2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

meralcim ben poğaça yapacaktım ama onu bile beceremedim,ama sen gel ben sana neler neler yaparım:KK16:

selam kızlar geçmişe bakacam..iyisiniz umarım kerem geceleri hiç uyumuyo birazdan pedagoga gidecez uyandırcam 14.30da Allahım bi yol göster bize ..sabrımız tükenti çok zor durumdayız

valla ezgide 9,30 dauyuyor 10,30 da uyanıyor yanımıza geliyor

aramızda uyuyor son bir haftadır böyleyiz eşim gidince istemiyor anne diye aglıyor...

bizi de sor :))))

bizde olay dah vahim derya ama zamn kalmamış sonra anlatırım şimdi süslenmem lazım:KK12:
sonra keremi kaldırıp giydircem :KK53: herşeye itiraz modunda çok zor olacak hadi ben kaçtı geçmişede bakmadım öptüm sizleri:KK19:

üstüne gitmemek huyuna gitmek bagırmamak en iyi çözüm çünkü beter olamya başlamıştı ezgi şimdi ben sakin o sakin durumundayız

Deyacım zor yaaa öyle.Her akşam mı geliyor_?O gelmesin, sen git yanına.O uyuyunca kalk tekrar.Olmaz mı acaba_?
Bir ara egehan da alışmıştı, ben onun odasında tek kişilik yatakta beraber yatmaya başladım. Gece uyandığında gidiyorum, beraber o yatakta yatıyoruz, daha sonra ben yanından kalkıyorum.Ya da onu kendi yatağına yatırıyorum.İlk uyandığındaki huysuzluğu geçtiği için kendi yatağına yatırdığımda uyansa da sesini çıkarmıyor.Ben de tekrar kendi yatağıma dönüyorum.

derya aklıma bişey geldi biz yeni taşındık ya onun etkisi olabilir mi keremin bu uyku sorununda sizde de benzer bişeyler yaşanmışmıydı?

aa yaşanmıştı başakçım banyoya girmek istememişti ...

yemek yemedi uzun zaman

kapıya gidip ağlıyordu hep eve diye

ama uyku problemi son bir haftadır çok düştü bana bilmiyorum sebebini...

ay meral ugraşamıyorum alıyorum yanıma uyuyorum inan nasılsa büyüyünce uyumaz napim...
sarılıp uyuyoruz böceğimle

Yaa bizim yatağa geldiğinde ben uyuyamıyorum.Bey efendi sıkılıyor aramızda diye bir bana bir babasına tekmeler tokatlar atıyor.O zaman hiç uyuyamıyorum.O nedenle bu şekilde yapmak daha mantıklı oluyor:))))
Bu sabah 6,30 ta uyandı, bende odasına gittim, beraber yatmak istedi.Yattık, sarıldım sende bana sarıl uyuyalım dedim.Iııhhhhh diyerek ittirdi beni.Hiç istemiyor sarılmayı, sıkılmayı.Bunalıma giriyor öyle durumlarda:)))

iii akşamlar:)
haftada 3 tam gün gidecekti soonadan hergün sabahtan yarım güne döndük(bugün)ama yarından itibaren öğleden soona yarıma dönerken demin öğretmeni aradı birinin dsoom günü varmış tüm gün gidecek:KK52::KK52:
özetle haftanın 5 günü öğleden soona ,nası uyuyacak hiç b ilmiorum okulda bi dert oldu:82:

kızlarrr yarım saat falan oldu,nil odasından seslendi:
-anniiee çii geldi!!!
-!!!!tut tut geldimmmm:KK52::KK52:
:nazar::nazar::nazar:

günaydın kızlar

Duygucum hadi bakalım her gün rahatsın biraz artık

Başakcım ne yaptınız pedagogda ne dedi uykuları için

günaydın ay bende hasta oldum sonunda eşim ve ezgi benide hasta etmeyi başardı
bogazım feci acıyor yutkunamıyorum yaa...

duygu kreş işini oturtamadınız güzelim bir türlü...

evde uyuyup okulamı gidecek öğleden sonra hiç anlamadım...

ben ezgiyi kayda gittiğimde kreş müdürü öğleden sonra vermek istiyor anneler günlere gidecek diye demişti :))) ama sabah gitmeleri daha verimliymiş

evdede sıkılıyor çocuk ama biraz daha büyümeleri lazım...

dün eZgiyi almış annem öğretmeni bir arkadaşı elini ısırdı demiş... bizimki sarılmış öpmek için çocukta kurtulmak için ısırmış kıpkırmızı yazık eli :))

gelince sordum ne oldu eline diyorum yiğittt hammmm diyor :)) bu sabahta yiğit kapıda karşıladı bizi koşa koşa geldi öpüyor ezgiyi ya bu çocuklar çok şirin oluyor ya

X