2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaa:))
nassınz işallah??ve gelio den soona uyuo on bıraksan hiç uyumaz,ben sallaya sallaya aptal ediorum
nerdesin harbiden sevda
beylikdüzü die kalmış benim aklımda??
ben de merak ediorum bizimkinin porsiyonlarını işallah iidir.,
ayy yarın gelse de okula gitse kızımsabah telefonu getirmiş memirr diokreşe gidecek yani:82:

merhaba kızlar

oğluşumun hastalandı yine boğaz enfeksiyonu dedi dr az önce ilacını verdim uyuyor şimdi

Son düzenleme:
Gecmis olsun emelcim ezgide 3 gün iyiydi yine antibiyotiğe başladık yine kulak
maglesef huy edindi resmen hemen kulağına vuruyor Ağrı yapıyor kisi böyle geciricez artık

Geç uyumuş kreste dayanamıyor ezgi uyudu uyandı coktan babasini bekliyoruz gezicez de pazarlarida heryer kalabalık oluyor gicik oluyoruz

sizde bizim gibisiniz saol sizede geçmiş olsun ,daha 25 gün önce hastaydı , hep aynı şey boğaz-kulak iltihaplanması birde sol kulağı çok kirleniyor akıntı var hep iyi bir KBB uzmanına götürücem artık

Ben kbb çi buldum
hemde babamin arkadaşı aletlerde çok gelişmiş
ent hastanesi sırf kulak burunbogaz hastanesi incirlide Mustafa bey
bir incele internette var canım

ent hastanesi incirlide Bakırköy

Heyhatttt
Giderken bıraktığımmmmm asmalar üzüm olmuşşşşşşşşşş
Şekil şemal değişmiş kadınlar kulübününnnn
Arkadaşlar merhabaaa.Çok özledim siziii...Zeynep Bade nin de iştahı berbatkahvaltı yapmıyor çok zor yiyor..Köfte yemiyor, tavuk,balık yemiyor,sebze yemiyor çıldırıcam..Ama önüne koca bi dilim kremalı pasta koy löp diye götürüyor
Emel sen Onat ı kreşe mi verdin hayatım?
Ben de seneye başlasam mı diyorum kızlar ya..Çocuk gelişim öğretmenleri çok erken vermeyin falan diyolar ama benim bakıcının kocası emekli oldu...Şimdi annem ve kayınvalide idare etcekler ama seneye kreş diyorum..Siz ne diyosunuz?

sevda nerde yaşıyosun sen. çok merak ettim şimdi.

şarköyde canım

merhaba kızlar

oğluşumun hastalandı yine boğaz enfeksiyonu dedi dr az önce ilacını verdim uyuyor şimdi

emel onat geçen kış bukadar sık hastalanmıyodu sanki yada yanlış hatırlıyorum.benim aklımda kalan geçen kış ezgi,eguş,defne çok hastalanıyordu.sorun kulakmı belirtileri nedir biz hiç yaşamadık çok şükür ama kaanın sağ kulağında bi iki kez bi kurumuş kir gördüm ama öle kurcalaması falan yok ee hergün yıkanıyo ve kulaklarını çubukla kuruluyorum kirlenmeside zor ne bilim aklıma takıldı nedir die ama her kotrolde dr bakıyo bişi olsa söler heralde dimi.

beylikdüzü deil canım bahçeşehirde evimiz var istanbulda işimiz olduğunda orda kalıyoruz ama temelli orda yaşamıyoruz şarköydeyizz.

ayşegülllll nerdesin yaa bizim plates topu ne olduuu

hergün banyo muu
çağanın bi özrüde o hiç banyo istemiyo. yazın denizden çıkmıyodu ama iş banyoya gelince işler değişiyo. kızılca kıyamet kopuyo.
bende nöbetçiyim. vınnnn saolsun. oğluşumla babsı geldi gitti az önce. gitmiş babasına hadi demiş anneee ıınnn ıınn (araba sesi oluyo) oda aldı geldi. sonra öpücük atıp baybay yapıp gitti. böyle işte..

evet canım hergün banyo duruda kaanda hergün banyo yapıyo yazın günde en az 2-3 kez yıkardım ama kışın birkez yoksa uyumazlar çok zorlarlar beni alıştılar doğduklarından beri öle.birkaç kez yabancı ortamdayken yıkamadığım oldu ama o gece çok zorluyolar benii dalamıyolar geceleri çok sık kalkıyolar.benimkiler denizide banyoyuda çok seviyolar saatleri gelince duru had had(hadi) bıc bıc (bıcı bıcı banyo) die başlıyo .

Ben haftada bir yıkıyorum kısa girdiğimizden beri birde kulağı hassas ya
ezgi gece uyumuyor çığlık çığlığa kulağını tutup ağlıyor öyle anladık ilkinde şimdide her burnu aktığında oksurdugunde kulağına vuruyor biliyoruz arttik ilaca başlıyoruz hemen
valla kıs geldimi ezgi hep hasta alıştık artık napalim böyle buyuycekler

Kres konusuna gelince ezgi evde çok sıkılıyor okulda çok mutlu
ben yetemiyorum anane babanne nasıl yetsin Kres en güzeli
tüm gün tv izliycegine kreste yasitlariyla olması taraftarıyım
ezgi bütün gün canıma okuyor 20 tane puzzle 10 kitap birsuru oyun hamuru oynuyoruz vakit geçmiyor

Siz napiyorsunuz tüm gün evde valla biz tüm gün oyun
uyuyunca 1 saat yemek yapıyorum onun haricinde hep ezgiyle oyun bırakmıyor durmuyor oda oda geziyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…