2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaaa:)))
nil okula başladı sabahtan beri okulda ,uyumamış ama mutlu oynuomuş,ay bi acayip içim:))
bakalım deryacımm

merhaba kızlar

Duygucum hadi hayırlı olsun kreşiniz sende kafanı dinlersin biraz onat gece ne kadar geç yatarsa yatsın sabah hep en geç 7 de kalkıyor canım çok denedim malesef bizimki sabahçı, bir arkadaşımın kreşi var ona sordum dediki birincisi erkekler kızlara göre daha zor alışıyorlar ikincisi orada sevmediği hoşuna gitmeyen bir şey vardır belki dedi biraz daha bekle 4-5 ay sonra yolla dedi

Meralcim bu Derya var ya bizim kanımıza giriyor bende bakıyım şu kabanlara :))

Hayırlı olsun kreşiniz duygucum:)))))

Deryaaa, bana gymboreeden indirimleri hatırlatan mail geliyor ama indirim kuponu göndermiyorlar, sen nereye üye olmuştun.Yad abu gelen mailde mi varda ben göremiyorum.
Emel gerçekten haklısın hayatım, derya yüzünden hergün giriyorum o siteye.Çok hoşuma giden şeylerde oluyor:))))Birde indirim kuponu gönderseler hemöen almaya başlayacağım aslında:))))))

Evet yaaaa, 2 sene önce ne heycandı ama:))))))Kim doğum yapmış kim yapmamış, ne zaman olacak, nasıl olacak:)))))

meralcim gönderdikleri mailde geliyor .... gecen sana verdiğim gibi bir numara oluyor sag alt köşede...

ama bugunkü indirim herkese yani kupona ihtiyacın yok...

montların bazısında indirim var ben ezgiye aldım bir tane

49 dolardan 17 dolara düştü...

her montta yok yani...

mrb kızlar nasılsınız ayy bayramdan beri temizlik yapıyorum herkes bayrama girmeden yapar bende bayram sonrası yaptım ama tam dip köşe ohh mis oldu evimm
size ii alışverişler diliyorum kızlar valla ben fazlasıyla yaptım o işi bide iki tane al al bi hal oldum valla
kızlar ben kendime Voit Nordic Walker Uzay Yürüyüşü almak istiyorum nedersiniz yada kullananız varmı ya koşu bantımı yoksa bumu dedim ne bilim bu hem çok daha ucuz hemde daha eğlenceli gibi siz nerdesinizz

merhaba:))
kızlar yaw nili ösledim ben ,denemek için tüm gün kaldı,kaldı da uyumamış tabikieve geldi yedi uyudu gibi oldu,doyamadım.ama 10 dk dA uyudu şaştım kaldım:26:
arkadaşım 3 tam gün verelim azcık bize de vakit kalsın dedi,kanıma girdi.ama ben sanırım 5 yarım yapçam onu.yarına bakayım diorum eğer uyursa kalsın uyumazsa yarım iidir,ne dersiniz?:2:

selamlar kızlar,

of be ne tatil ama...ilk günler iyiydik ama ev içinde ev olmuyormuş...ay herşey yavaş yavaş sıkmaya başladı...zaten adil emre de bi rahat vermiyor zamk gibi yapıştı bana...onsuz tuvalete bile gitmek yasak kimse durduramıyor...haliyle artık evime gitme zamanım gelmeye başlamış sanırım..valla ne söyleyim özledim de evimi...herneyse...

emelcim onatın durumu bizimki gibi olabilir belki yabancı ortamda anneye yapışmak yani...bir ay sürüyormuş arkadaşlar öyle diyor...aynısıysa sendeki de alışır canım dert etme...

valla kızlar bilen sözü dinlemeliymişim...kesinlikle amerikada daha uygunmuş kıyafetler...burdaki neye el atsam çok pahalı geldi...ama kışlık tarzı pıjama gibi şeyler hani ahım şahım olmayanlardan pazarda çok uyguna buldum ama dışarı kıyafeti ve kaban ayakkabı ve özellikle ayakkabı orda daha uygunmuş...

bu arada adil emre konuşmaya başladı yani ordaki yabancı dil sorunundan kurtuldu.çocuk açıldı baya ama tabi geri dönüşte yine bocalayacagız biraz sanki...

ya geçmiş okuyamıyorum...kusura bakmayın..

Günaydın,
Duygu bence 5 yarım gün ver.Hem o kadar özlemezsin, hem de çocuk sıkılmasın çabuk.Öylesi daha iyi oluyor.Ben çok rahatım,her sabah koştura koştura gidiyor okuluna.Sabah kalkıyor, emine, akşam yatıyor emine ama olsun ne yapalım:)))))))
Lida, edil emre sen kendi evindeyken böyle kalabalık ortamlara girmediği için birden bire üzerine düşşen insanlar olunca sıkılmıştır.O yüzden ortam farklı, indanlar farklı seni kaybetmek istemediği için peşinden ayrılmıyordur.Birazda size bağımlılıktan kaynaklanıyor.Onatta öyle sanırım.Egehan yabancı bir ortama girdiğinde kısa bir süre sorun yaşıyor.Ama çok çabuk iletişim kuruyor, o yüzden ben kreşe gönderdiğimde sorun yaşamadım.Kreşteki görevliler bile o kadar çabuk alışmasına şaşırdılar.Çok sosyal olacak, bana hiç benzemeyecek o konuda.
Kıyafet konusunda da söyledik sana:)))))Biz bile oralarda almaya çalışıyoruz. Neyse nasıl olsa döneceksin tekrar, oradan istediğin şeyleri alırsın:))))

ben evde spor yapamıyorum ne alet aldıysak 1 ay sonra kenara atıldı sonra da yer kaplıyor diye birine verildi...

en güzeli yakın bir yer bul yarım saat -1 saat yap sporunu hem kafan dinlensin o arada hem hocalarla düzgün çalışıyorsun...

günaydın herkese ....

çok işim var bugun kaçıyorum ben kolay gelsin hepinize

merhaba:))
nasılsınız?
meralcim haklısın sanırım ama siz anneanne şansına sahipsiniz bakalım bugünde deneyeceğiz,ona göre??

ah hayatım ahh ben istemezmiyim yaa ama bundan bi ay kadar öncede bu konuda dert yanmıştım buraya burda spor salonu yokk yani iki çocukla spora gidicek zamanım çok ama salon yok burası yazlık yer olduğu için sanırım bitane kıytırık bişi yapmışlar ama ben gitmem oraya evli bi kadının gidiceği standartta deil yani o nedenle bende evde yapmak istiyorum ne bilim yaa alırım olmadı alır yandaki boş daireme koyarım die düşündüm

o zaman yapacak birşey yok tabi

bizim apartmanın en alt katında her dairenin deposu var... hep içleri koşu bandı bisiklet dolu yazık atmışlar öyle depoya :)))

veren olsada alsak sana birini :)))

selam kızlar iyisiniz umarım görüşmeyeli.bizde geçen haftasonu geldik evin temizlii nazın okulu ancak rayına oturdu
sevdacım plates yapsana cnm bak ebru şallı haftaya başlıyo canlı canlı sabahları 10da ben yapıcam kısmetse hedefim sıkılaşmak kilo vermek istemiorum artık buarada ben saçlarımı koyu yaptım çakma liseli gibi hissediorum kendimi
polo garage da 4günlük indirim başladı kaçırmayın boşverin çocukları kendinize bakın:)

o zaman yapacak birşey yok tabi

bizim apartmanın en alt katında her dairenin deposu var... hep içleri koşu bandı bisiklet dolu yazık atmışlar öyle depoya :)))

veren olsada alsak sana birini :)))

heheh deme valla ne güzel olurdu valla nede olsa işlerine yaramıyo atmışlar bi köşeye:)))hayatım ne bilim belki dediğin gibi bende çok kullanamıycam yinede alıp denemek istiyorum ama koşu bandımı yoksa uzay yürüyüşümü bilemedimkii

ayşegül çok mantıklı ama bilmemki hangi kanalda hem aletle çalışıp hemde onu yapabilirim aslında ben öncesinde uzun yıllar spor yaptım o nedenle çok etkilemez ikisinide yaparım ne olcak ama platesi çok araştırmadım benim sıkılılaşmanın yanında kiloda vermem lazım kiloda verdiriyomu yani platese çok yabancıyım bilgiledirirsen sevinirimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…