2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bize var kargo da bugün mesala indirim vardı
30 dolar indi kargo zaten 25 dolar
yani bizede bu sekilde yapıyorlar

merhabaa:)
açılmış s,te hadi gelinnn..
heheh ben hiç anlamıorum valla hiç bişiden derya:))

arkadaşlar birşey sorucam siz kıyafetlerin bedenlerini kaç alıyorsunuz bende bahsettiğiniz siteden birşeyler alıcam ama bendene karar veremedim

anladım canım ben biraz küçük alayım o zaman kızım biraz minyon 18-24 iyi olur diye düşünüyorum

2 yas alıyorum bende Hırkalar büyük kolları özellikle uzun geliyor
pantolonların beli dar biraz :))göbeğimiz var
kadife tayflar çok güzel
gri kadife esofman takım var paçalarında köpek var çok güzel fiyatı çok düştü ben seneye giysin diye 3 yasınıza aldım çok beğendim çünkü
son çıkan penguenli takımın hırkası eteği harika
Bot aldım tavsanli penguenli altları ince ev botu gibi ama çok şirinler 7 numara alıyorum

Ah be güzelim çok kolay aslında ama sarfımı birakamiyorsun ben çok beğeniyorum harika modeller cikariyorlar

merhaba kızlar nasılsınız yine alışveriş başlamış gymboree rüzgarı :))

bizde az önce oyun grubundan geldik kızlar bizim oyun grubuna gittiğimiz saatler tam işkenceye dönüştü ya Onat sürekli ağlıyor ve beni istiyor hiç öyle bensiz duramayan bir çocuk değildi burada daha da bana bağlandı hep yanında olmamı istiyor ve her şeye ağlıyor örneğin hamurlarla oynamak istiyor öğretmen şimdi zamanı değil diyor başlıyor ağlamaya resim yapmak istiyor şimdi zamanı değil diyorlar yine ağlıyor herkes ne yaparsa o tersini yapıyor şarkı söylüyorlar hep beraber katılmıyor kendi kendine oynuyor saat 10 da gidiyoruz saat 11 den sonrası bizim için işkence birde 11.30 gibi uyku geliyor saat 12.30 a kadar zır zır zır off çocuğa değişiklik olsun dedik iyimi oldu kötümü anlamadım

naber emelcim
üzüldüm onatın böyle yapmasına ya..
ezgide yeni müzik hocasını sevemedi müzik derslerinde kaçıyor :))
onattında sevmediği birşey var belliki...
ece nasıl uyum sagladımı

meral naber canım
bizim okulda tören vardı bugun yine öğretmenler günü ya şıkır şıkır giyindik fotograf çekildik hediyelerimizi verdik :)))
dün alışverişe gittik herkes öğretmenlere hediye alıyor magazalarda bir garip oldum bizimki minicik daha öğretmeni bile var :))

hediye yaptırdık bir güzel paketleri eve geldik açıcam krizi yaşadık haydi sakladık unuttu sabah götürürken yine bir açıcım krizi öğretmenlerden önce açtı hediyeleri yani :))

Ece gayet iyi uyum sağlıyor vede mutlu oluyor daha hiç annesini aramadı ağlamadı da maşallah

Derya o 5 kitabın hepsi var bende güzel kitaplar hatta uyguluyoruz da

iyi çok sevindim ece için

kitapların güzel olmasınada sevindim :))

onatta alışır güzelim vazgeçme ... yinede sen bilirsin tabi ama eninde sonunda girecek böyle bir ortama

evet eninde sonunda dediğin gibi gidecek kreşe bende oyüzden şimdi zorlamasammı diyorum iyice nefret ederse birde değilmi

Üzüldüm onatın durumuna hayatım yaaa, seni gördükçe mi yapıyor acaba.Seni görmeden kontrol etsen. Arkadaş ortamı kuramıyor mu _?

Sağol canım iyilik senden ne haber_?
Sayfa açık ama ben proje çiziyordum farketmemişim.Ben unuttum öğretmenler gününü:)))Bak şimdi aklıma geldi hediye almak:)))Yarın göndersem olur mu acaba yaaaa_?

merhabaa:))
emelcim onatın uykusu geldiği için öle yapıo bence 1 saat geç uyusa bööle olmaz emin ol,gece biraz geç yatır bi kaç gün sabah da biraz geç kalkarsa olur bu iş,biz de bugün yeni kreşe gidecektik komşum geldi geç gidince nil de geçikti yarına kaldı işallakh iidir bu yer..

günaydın herkese gymboree da yuzde 65 indirim var bazı urunlerde kabanlar 49 dolardan 17 dolara düşmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…