2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

haklısın seçil çok içliler ve herşeyi kaydediyorlar
aştı serpilcim ceylin olayı her söylediğimizi tekrar ediyordu
artık kendisi cümle kurup söylüyor
baba uyudu büyüdü yemeğini bitirdi hayvan:))
bu şapka bana çok yakıştı aynaya baktım
erman kuzuyu izlerken de dediki kendi kendine bu adam manyakk:))çok güldüm yaa
bana vurduğunda annelere vurulmaz dedim ama dayı anneanneye vurdu diyor(dayısı 1'e gidiyor da)

Günaydın kızlar,bu sabah açılış benden.Gelin kahvaltı hazırlayayım size:))))

Akşam uyumama sorunumuz yok, gece uyanmalarımız hariç, ama sabah 6,5-7 de kalkıyoruz. Hazırlandık ettik deyinceye kadar 8 oldu.Çıktık bizde, onu kreşe bıraktık.
Bende ofise geldim, bi kahve yaptım içiyorum:)))

Ahu maşallah ceyline.Ne güzel konuşuyor, epey çözmüş konuşmayı.Kızlar daha erken konuşur diyorlar, demek gerçekten öyleymiş.Kızlar cümle kurmaya başladılar.Ama gördüğüm kadarıyla erkleklerde daha sadece kelimeler var.Tekrar ediyorlar her kelimeyi ama cümle kurmaya başlamadılar daha.Kadınlar çok konuşur derken demek haklı erkekler:)))))

ceylin aşmış olayı canım. baya büyük insan gibi konuşuyo. kıyamam ben ona devletten korkacak çocuk.
ekinsu mesajımı okudun mu.

gördüm canım çok saol akşam yazıcaktımda yazamadım

günaydın bu arada kızlar nasılsınız keyifler iyidir herhalde bizim oğlan dün gitti ya oyun grubuna gece uyandı kardiş kardiş diye ağladı :)

meralcim bende şimdi aldım kahvemi içiyorum bizde sabah 6 da kalktık

Son düzenleme:
Canım benimmm, demek yine gitmek istiyor:)))))

Bazı sabahlar 7,5-8 e kadar uyuyoruz , bazende erkenden kalkıyoruz:)))))Akşam kaçta yatırıyorsun onatı _?

ben geldim herkes buhar oldu uçtu
bende defneye bişeyler yedirim çıkıcam yarım kalan alışverişe devam bugün metrocıtye bide bizim buralara bakim yarın annem gelcek bişey bulamazsam yarında şişliye cevahire falan bakarım bare

tünaydın
herkes erkenci
ezgide gece iki kere uyandı bende uyku falan kalmadı gözlerim acıyor resmen uykusuzluktan yine burnu tıkalı yine hasta artık alerjik olduğunu düşünmeye başladık...

ceylin aşmış valla bende ezgi konuşuyor diye seviniyordum :)))

meral naber kargon nerelerde fedex ten takip ediyormusun yine bir sürü indirim var ...

ezgiye bir mont bakıyorum ama karar veremedim hangisini alıcağıma ...

emelcim götür onatı boş bırakma yaşıtlarıyla olsun çocuk daha iyi onlar için

Son düzenleme:
ekinsu canım bide benim aldığım alet çantası değil. ahşap bi araba bide motorsiklet bunlar sökülüp yeniden yapılıyor. söküp takmak içinde ahşap tornavidaları var oyuncağın içinde. yanlış anlaşılma olmasın. benimde misafirim gelcek yıllık izindeyim evdeyim müsaitim yani sizleride beklerim. haftaya da istanbulda olcaz. kurban tatili dolayısı ile. eşimin iş imkanları arasında istanbul da var ama ekonumik olarak biraz diğer tekliflere göre düşük. buda beni düşündrüyor. ama istanbulu görmedende edemiyoruz. çok kararsız kaldık yaaa.....

Serpilcim iyi oldu söylediğin benim aklımda çanta diye kalmış aslında senin dediğin daha güzel bizim oğlan o kadar meraklıki nerde tornavida falan bulsa bir yerlere sokup tamir etmeye çalışıyor mesela dün oyun grubunda küçük bir kapı yapmışlar çocuklar alanın dışına çıkmasın diye bizimki çıkmak istedi öğretmen çıkamazsın dedi gitti oyuncak tornavidayı aldı geldi kapının kilidine sokuyor yani onu tamir edecek kapı açılacak dışarı çıkıcak

tünaydın
herkes erkenci
ezgide gece iki kere uyandı bende uyku falan kalmadı gözlerim acıyor resmen uykusuzluktan yine burnu tıkalı yine hasta artık alerjik olduğunu düşünmeye başladık...

ceylin aşmış valla bende ezgi konuşuyor diye seviniyordum :)))

meral naber kargon nerelerde fedex ten takip ediyormusun yine bir sürü indirim var ...

ezgiye bir mont bakıyorum ama karar veremedim hangisini alıcağıma ...

emelcim götür onatı boş bırakma yaşıtlarıyla olsun çocuk daha iyi onlar için
Merhaba deryacım, geçmiş olsun ezgiye.Alerjik olabilir gerçektende.
Bir araştırın onu.
Evet takip ediyorum, bugün istanbulda:)))Eğer orada olsaydık bugün elimize geçmiş olurdu.

merhaba:))
ay bu çocuklar canım ağladı mı :KK43:(
emelll nil 7 de kalktı:)))))
ayy ne yazayım kafam karıştı,seda sayanı kim açtı??

derya geçmiş olsun bizdede var alerjik bir durum

duygu sen nezaman gidiyorsun ankaraya ne kadar kalıcaksın

meralcim bizimkiler şiir öğrenmiş göya :)) yarın 10 kasım ya bagıra bagıra okuyormuş kreşte

çok merak ettim gidiyimde okutucam evde :))9

atatür düşmanı yurdumuzdan kovdu

ATATÜR ,yoktu,
düşman çoktü.

ATATÜRK, geldi,
düşmanı yendi.

bu güzel yurdu,
bizlere verdi.

seni çok seviyoruz ATATÜRK

Son düzenleme:
X