2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bencede fiyatı normal seçilcim genelde fiyatlar o civarda Bursada neredesin sen ?

Slm hanımlar
meralcim benim kargom geldi Çarşamba vermiştim sipariş
bende kreşe 5 yarım gün 450 tl veriyorum

Çok iyi neredeyse 3 gün içinde gelmiş.Güle güle giysin ezgi:)))Neler almıştın sen_?
Bana da mail gelmiş, 3-5 gün içinde gelecektir kargonuz diye.

iyi akşamlar nasılsınız

eymenin dişleri bilmem ama benim kalan 20 lik dişlerim çıkıyor çok kötü bu ağrı çocuklarımız iyi katlanıyorlar..2 tane ağrı kesici kullanıyorum yinede kesmiyor ağrıyı.

burda 1 tane kreş var 36 aydan sonra alıyolarmış..bu kreşlerin fiyatı yaşa görde dğişiyormu bilgisi olan varmı_?ben gidip fiyatıı sormadım çünkü yaşında dolayı şimdi almıyorlar..arkadaşımın eltisi 6 yaşındaki oğlunu göndermiş geçen yıl yarım gün 70 tl tam gün 150 tl imiş..bende eminmisin fiyatı çok uygun dedim...yaşa göre değişirmi bilmiyorum ama dedi...

Merhaba seçil.Bence fiyatı uygun, ben 5 yarım güne 350 veriyorum.Yaklaşık aynı fiyatlar.Bir dene. Eğer işe başlayacaksan şimdiden alışması iyi olur.

ozaman fiyat uygun genelde ama bende bi konuşayım bakayım 5 gün için nediyecekler. buarada cicileri düzdünüz valla iyi günlerle giysin bebişleriniz

Slm hanımlar
meralcim benim kargom geldi Çarşamba vermiştim sipariş
bende kreşe 5 yarım gün 450 tl veriyorum

sağol canım paylaştığın için dediğim gibi aynıymış hemem hemen inşallah istiyorum ama kızlar alışma olarak bi problem yaşamıcaz diye düşünüyorum ama belli de olmaz çünkü yağız ortama hemen kaynaşan bi çocuk hani eger severse hani anne baba çok arayan bi çocuk değil görmediği taktirde o gün bile onu yaşıt guruplarına soktular hemen oyuncaklara daldı hatta oyuncakları sahiplenip kafa bile tutlu arkadaşlarına banada okulu gezdirdiler sonra yetkili ile görüşüp sonrada sahibi ile görüştüm sohbet muhabbet derken epey kaldık yani öğleden sonramız çok güzel geçti bu arada yağızı kameradan izliyordum gayet mutlu sonra oradaki öğretmen bana haber saldı yağız pudingle gofret yemiş inanamadım rahat bi şekilde diye bi soru yönelttim.ben alışmasından diğildi evde ite kaka yemek yedirdiğim için orada çünkü kimse senin gibi uğraşmaz sonra hepten çiroza dönmesin diye kaygı yaşıyorum en büyük düşüncem bu açıkçası kızlar.

kızlar iyi geceler ben yatak dün geceden uykusuz çünkü ne oldu biliyormusunuz hani sizinle bu kapkaç olayı yaşamıştım paylaştım 9 dada mahkeme var dün akşam yemekten kalktık zil çaldı aaaaaaa o 2 çocuğun annesi kapıda iki gözü çeşme alıyorlar göya helallik istemeye çocukları adına özür dilemeye gelmişler neyse tamam dedik adresi nerden aldınız dedik avukat verdi dediler sonra eşim le bi telaş niyemi evimi biliyorlar kapıma kadar geldiler sonuçta iyi niyetli gözüküyorlar ama nerden bilcen belki kötü niyetli insanlar ayyyyy bi kurtulamadım bu işten sabahı sabah ettim düşün düşün neler geçiyor aklımdan ayyy yakında dışarı çıkamıcam heralde bu kolrkulardan o yüzden çok yorgun ve başım ağrıyo hemen yatmak istiyorum yağızda inş.kalkmaz. ve kızlar şikayetimide geri alacam bu olaydan artık kurtulmak isitiyorum valla mağdur muyum mağdur eden mi belli değil hafta başı tam unutuyom illa önüme çıkıyo şu mahkeme olsun da bitsin artık hepinize huzurlu deliksiz iyi uykular diliyorum .

haydaaaa seçil o nasıl avukatmış öyle adresini vermiş onlara, sorsanıza o avukata, öyle saçma şey olurmu ya, daha büyük iş açmayacakları ne belli Allah korusun, şikayetini almadında adamlar sana taktı diyelim yada aldığın halde yine bişey yapmayacakları ne belli. Ne garip insanlar var ya, avukat olacak bide, ara bulmak istiyosa avukat kendisi gelir konuşur, bi yerde buluşturur böyle bişey yok yani. yalan olmasın

valla seçil bu iş basit değil. ben olsam o avukatı dava ederdim. sonuçta sır olarak saklaması gereken bi bilgi. ev adresini nasıl verebilir. ben olsam ihmal etmem..

ozaman fiyat uygun genelde ama bende bi konuşayım bakayım 5 gün için nediyecekler. buarada cicileri düzdünüz valla iyi günlerle giysin bebişleriniz

merhaba cnm 400 diyorlar 5 yarım gün için bende görüşmüştüm aydede ile başlamayı düşünmüştük bi gün konuk öğrenci olarak katıldık hatta ama kızım cok istemeyince vazgectim şimdilik ama tavsiye eden cok arkadaşım olmuştu genel olarak herkes memnun o kreşten hayırlısı olsun şimdiden

günaydınnn:))
ya bu kız 6 da ssat oldu,ötüooo(((
hangi dişi çıkmış 2. azımı
evet canım sağ alt 2.azısı,ama bi heyecanlı herkese dişini gösterio,bağ bağ dişşş die,hahha..ben de ilkinde bu kadar heyecanlanmıştım:)))

günaydın kızlar

anladım canım bursanın içindeyim ilçe olarak nilifer milçesi diye geçiyo .
Seçil kızların dediğigibi avukat hatalı burada adresini veremez o senin şahsi bilgin bir kere. anneleride sonuçta ne yapsın üzülmüştür tabi kapkaçcılar küçükmüydü? bu arada bende bursalıyım ama evlenince geldim istanbula
valla seçil bu iş basit değil. ben olsam o avukatı dava ederdim. sonuçta sır olarak saklaması gereken bi bilgi. ev adresini nasıl verebilir. ben olsam ihmal etmem..
Serpil hani senin aldığın şu ahşap alet çantası var ya 15 lira olan onu nereden aldın yeğenim Vanda alıcak banada o yüzden sordum hep kaçırıyırum seni
Hafize nasılsın görüşemedik hiç başladınmı sen işe ?

Son düzenleme:

merhaba emelcim nasılsın??
bizimkileri ne zaman baş göz edioruz,hadi gelin isteyin şu cadıyı:))

ayyy nası ya(
nie bööle yapıo bunlar ya,nil bi de mamaaaa die bağırıo ama bişi de yemio,acıkıo heralde..ne yapsam,süt veren analar nası bi şeyle süt veriosunuz;?
ben halının üstünde uyumuşum 10 dk falan artık,yazık bizeee(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…