2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Eeeeee bütün dünyadan takip ediliyor sanırım.O yüzden binlerce kişi hemen almaya çalışıyor, kapanın elinde kalıyor:))

birde çogu yere kargo ucretsiz biliyormusun...

o zaman bir yuzde 30 indirimi düşün fiyatlar yerlerde oluyor iyice

pantolonları ayakkabıyı kaç numara aldın

ben klasik ayakkabılara guvenemiyorum tombik benimkinin ayakları açık sandalet yada bot alıyorum :))

birde meralcim mailini surekli kontrol et kupon numaralarını mail atıyorlar...

ayrıca şimdi sana gelen kargoda faturanın üzerinde gymbuck no yazacak o numarada 25 dolar indirim numarası ocakta kullanılabiliyor

7 numara aldım ayakkabıyı canım.pantolonları da 2 yaş için aldım.
Buu sene giysin diye, bayramlıkları çıkmış oldu, eğer o zamana kadar gelirse.

:KK28:
7 numara aldım ayakkabıyı canım.pantolonları da 2 yaş için aldım.
Buu sene giysin diye, bayramlıkları çıkmış oldu, eğer o zamana kadar gelirse.

oooo hayırlı olsun,güle güle giysin bebeler:))))
ben bu indirim olayını anlamadım,nası oldu,ben de ya,ben de ...
biri elimden tutsun,kafam basmadı:))):KK28::KK36:

gunaydin
oo hayirli olsun ciciler, gule gule kullansinlar.
bizde bugun yolcuyuz aksama dogru cikicaz yola. cumartesi sabahi istanbuldayiz nasipse.

ee demin kalabalıktı şimdi nerdesiniz??
kızlar bu arada nilin de 1 dişi çıkmış:)))

ooh oh iyisiniz dişler tamamlanıyor:))Bizim daha arka azılarımız çıkamadı, her huysuzluğunu ona veriyorum ama bişi yok yine de..

kızlar dün bi kreşe gittim aydede diye beğendim hoşuma gitti yarım gün varmış haftada 3 gün müş sabahtan öğlene kadar sabah kahvaltı meyve ve öğle yemeği vereceklermiş 12.15 de alacaksınız dediler ben daha işe başlamadım ama başlayasaya kadar yağızı yarım gün haftada 3 günlüğüne göndereyim dedim hem kontrol amaçlı daha rahat işe başlarım çünkü neyse fiyatına 300 tl dedi sizce nasıl fiyatı bebişleri giden annelerden fikir almak istiyorum

Merhaba seçil.Bence fiyatı uygun, ben 5 yarım güne 350 veriyorum.Yaklaşık aynı fiyatlar.Bir dene. Eğer işe başlayacaksan şimdiden alışması iyi olur.

X