2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Eeeeee bütün dünyadan takip ediliyor sanırım.O yüzden binlerce kişi hemen almaya çalışıyor, kapanın elinde kalıyor:))

birde çogu yere kargo ucretsiz biliyormusun...

o zaman bir yuzde 30 indirimi düşün fiyatlar yerlerde oluyor iyice

pantolonları ayakkabıyı kaç numara aldın

ben klasik ayakkabılara guvenemiyorum tombik benimkinin ayakları açık sandalet yada bot alıyorum :))

birde meralcim mailini surekli kontrol et kupon numaralarını mail atıyorlar...

ayrıca şimdi sana gelen kargoda faturanın üzerinde gymbuck no yazacak o numarada 25 dolar indirim numarası ocakta kullanılabiliyor

7 numara aldım ayakkabıyı canım.pantolonları da 2 yaş için aldım.
Buu sene giysin diye, bayramlıkları çıkmış oldu, eğer o zamana kadar gelirse.

sizi gidi gymboreliler sizi :))

meralcim 12 dolar yollıcam sana unutma mesaj atmayı

7 numara aldım ayakkabıyı canım.pantolonları da 2 yaş için aldım.
Buu sene giysin diye, bayramlıkları çıkmış oldu, eğer o zamana kadar gelirse.

oooo hayırlı olsun,güle güle giysin bebeler:))))
ben bu indirim olayını anlamadım,nası oldu,ben de ya,ben de ...
biri elimden tutsun,kafam basmadı:)))

gunaydin
oo hayirli olsun ciciler, gule gule kullansinlar.
bizde bugun yolcuyuz aksama dogru cikicaz yola. cumartesi sabahi istanbuldayiz nasipse.

günaydın kızlar

duyguu bu sabah nerdesiniz hani çaylar

yeşimcim iyi yolculuklar

merhabaaa:))
burdayım canım,çay için üzgünüm nil ve kahvaltı vardı tv'de:))

ee demin kalabalıktı şimdi nerdesiniz??
kızlar bu arada nilin de 1 dişi çıkmış:)))

ooh oh iyisiniz dişler tamamlanıyor:))Bizim daha arka azılarımız çıkamadı, her huysuzluğunu ona veriyorum ama bişi yok yine de..

kızlar dün bi kreşe gittim aydede diye beğendim hoşuma gitti yarım gün varmış haftada 3 gün müş sabahtan öğlene kadar sabah kahvaltı meyve ve öğle yemeği vereceklermiş 12.15 de alacaksınız dediler ben daha işe başlamadım ama başlayasaya kadar yağızı yarım gün haftada 3 günlüğüne göndereyim dedim hem kontrol amaçlı daha rahat işe başlarım çünkü neyse fiyatına 300 tl dedi sizce nasıl fiyatı bebişleri giden annelerden fikir almak istiyorum

Merhaba seçil.Bence fiyatı uygun, ben 5 yarım güne 350 veriyorum.Yaklaşık aynı fiyatlar.Bir dene. Eğer işe başlayacaksan şimdiden alışması iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…