2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba deniz, iyilik bizden.Seni sormalı, nasıl gidiyor hamilelik_?

canım valla bende iyiyim şükür şuan istanbulda annemdeyim iyiceağırlaşmadan bi gelim dedim hemde ablam dün doğum yaptı görim dedim.
hamilelik te iyi gibi normalde yaptığım yemekleri yiyemiyodum burda da annem yapıyo yemekleri o yüzden biraz rahatım yani.

Ablanın bebeğide analı babalı büyüsün inşallah.İyi yapmışsın.Hem sana da biraz tatil olur.

of kızlaaar ölüyorum galiba dişim çok fena çene kemiğimle beraber ağrıyo sabahtan beri 3. ağrı kesici banamısın demedi delirceeeeeeeeeeeeeeem

Merhaba kızlar herkes iyidir umarım
emeeel oyun grubumu dedin nerde kaça :)))
nazocum şerifalide haftada 2 gün 2.5 saat şehir fırsatı diye bir site var orada kampanya vardı, 1 aylık 175 lira, normalde haftada 3 gün 350 liraymış,bizde haticeyle aldık bakalım 1 ay gitsinler deniyeceğiz

fifoşcum üzülme gündüz uyumuyor diye bizdede aynı sorun uyumamak için ağlıyor bende 3-4 gün tam uyku saatinde araba ile gezdirdim arabada uyudu sonrada 2-3 gündür evde ayağımda sallıyorum uyuyor ama yinede hafif direniyor bir kaç gün hiç uyumadığıda oluyor ama o zaman akşama doğru sapıtıyor dönemsel geçişleri var sanırım
hoşgeldin nerelerdesin özledik seni
merhaba güzel hanımlar,gecenin bu vaktinde muhabbet için kimseyi bulamadım doğal olarak:)hepinizi ve bebeklerinizide çokkk öpüyorum ...iyi geceler...
zeynepcim senide çok özledik sende kaç gel ara ara gündüzleri

of kızlaaar ölüyorum galiba dişim çok fena çene kemiğimle beraber ağrıyo sabahtan beri 3. ağrı kesici banamısın demedi delirceeeeeeeeeeeeeeem

hangi dişin ağrıyor benimde öyle 1 hafta ağrıdı ilaç içiyordum etkisi geçince yine başlardı yine içerdim 1 hafta çektim sonra dişçi dişimi çekti 20 lik dişimmiş meğer kökten çürümeye başlamış

emelcim onu bende gördüm ama hem fırsat bitti diyı hemde karşıda zaten bu tarz yerler karşıda daha yoğunlukta

merhaba:))
denizcim sevindim yiyebiildiğine:))bebeğiniz de analı babalı büyüsün işallah:))
nil gıcık ya evelsi gece hiç uyumadı ya dün de kalktı,kalkınca uyuyamıo tekrar,belimde,sırtımda tonlarca ağırlık var sanki(umarım geçicidir..
dün bizimki ilk önce ojeeee die bağırdı babasına gidince,soona rujjj aujjj die yerlerde yattı ve ilk rujunu aldırdı,şaka gibi ben hiç sürmem??
bi an evvel bayram geçsin ve kreşe gidelim istiorum ben de çığlıklar,şımarıklıklar canımdan bezdirdi..
amma dert anlattım,siz ii olun işallah,burda devamlı yağmur var içim sıkıldı..

yazın kırılan dişim ağrıyo ama bende çene eklemi sorunu var orasıda ağrıyo çok fena yaaa split die bişey var dişlik gece yatarken takıyorum ama bu ara azdı bende gidicem naparsın yapsın ama hafif iltihap var şiş o yüzden antibiıtik alıyorum şişi insinki çünkü bu halde bi işlem yapmaz ben bi kere amelyatla aldırdım 20liği ama o zaman filmde bi tane gözüküyodu 3 sene önce

canım ya çok geçmiiş olsun ,diş de beterdir harbiden(
umarım ilaç işe yarar hemen de gidip çaresine baktırırsın..

saol inanna çok fenayım yaaaa bide dediğim gibi tek diş deil çene kemiğimde ağrıdığından böle kötüyüm

Filiz akşam o saatte yatıp bidaha kalkmıyosa çok iyi, hiç gerek yok bence uyutma gündüz, ısırma değilde, vurma huyu var benimkininde, bazen suratıma bi yapıştırıyo neye uğradığımı şaşırıyorum, acıyo, cici yap, vurulmaz bilmemne hiçbişeyde kar etmiyo
birde çığlık huyu var, vara yoğa çığlık atıyo,

Ezgi'nin resmi çok güzel bi resim olmuş, kartpostal gibi :)

dün gece yine canıma okudu, yine ve yeniden nezle oldu, burnu tıkalı uyuyamıyo, 2 saat boyunca uyutmaya uğraştım, serum fizyolojik sıktırmaz, kıyamet kopar, zaptedemiyorum, ne kuvvet var bit kadar şeyde yahu. gecede mızır mızırdı sabaha kadar,

uyku saati gelince hadi uyuyalım mı diyorum, kalkıyo güzel güzel elimi tutuyo, memesini istiyo, babasına bay bay yapıyo, öpüyo, tıpış tıpış yatak odasına gidiyoruz, yatağa çıkıyo, ama ondan sonra çocuğa bişey oluyo, uyut uyutabilirsen, uykusu var ama gözünü kapatamıyo bi türlü, sallasam sallanmak istemez, kendi yatsa uyuyamaz, o yana dön bu yana dön, kalk yat dayanacak halim kalmadı bu uyku şekline, onun karyolasını bizim yatağa dayadık, parmaklıklarını da çıkardık, sürekli elim onun üstünde yani, her mızırdandığında bişey yapmam gerekiyo. yoksa tekrar dalamıyo. bakalım ne olacak halimiz böyleakannehir

kuzi şimdi iyide ikinci gelince ne yapıcaksın gülüm

diyorlar ki 3 yaşında herşey normale dönüyormuş bu cinslerde :))) evrim geçiriyorlar heralde....

ezginin 8,30 da memesini veriyorum agzına hemen kucağıma geliyor zaten biz tv izlerken o uyuya kalıyor kucağımda ...

merhabalar
nazo benimde iki tene kırık dişim var,çok sızlamaya başladı bi fırsat buluncca gideceğim dişçiye.
sanırım emzirmeden sonra oldu,dişlerimden hiç problemim olmadı şimdiye kadar.

bizim de uyku problem,uykuya dalamıyo,sürekli kıpır kıpır en az 1 saatte uyuyor.son günlerde gece uyanıyor tekrar uyuması gene 1 saati buluyo.allah hepimize sabır versin
sanırım bu dönemde böyle,oynamak daha cazip geliyor çocuklara

Ablanın bebeğide analı babalı büyüsün inşallah.İyi yapmışsın.Hem sana da biraz tatil olur.
sağol canım teşekkür ederim... ewet iyi oldu ya tatil hakikaten çünkü uzun bir süre gelemicem istanbula...

duygucum sanada teşekkür ederim canım sağol....

işte bende onu düşünüyorum kara kara, yoksa Elif'le bu duruma alıştım rutin artık. Bir sihirli değnek 2 yaşa indirse şu işi :))

o kendiliğinden uyuma işi bebekliğindeydi bizimkinin, okadar rahat uyuyoduki iki dakikayı geçmiyodu, büyüdükçe sapıtıyo benimki

Kızlar şimdi şu çoğul gebelikler bölümündeki üçüz bebeği olanları okudum da, kendimden utandım be :)) birden aaa benim işim ne kolay lay lay lom moduna girdim, moralim düzeldi, kendime güvenim geldi zemuszemuskaydirigubbakcemile2 nasıl dayanıyolar, nasıl bakıyolar, hadi bakıcısı olanlar idare eder de, olmayanlar napıyo, düşünmesi bile korkutucu, düşünsenize bizimkilerden evin içinde üçtane birden dolaşıyo, biri çekmece karıştırıyo, biri sehpanın üstünde, biri koltuğun üstünde zıplıyo falan aman Allahım, aynı zamanda çok da sevimli olurdu ama bakım kısmına gelince ben böyle bişey olurum heraldesempatiksalakcinni

Çok doğru söylüyorsun filiz:)))
Teyzemin kızı ikizlere hamile, sanırım bir aya kadar doğum yapacak.Bir erkek bir kız olacak nasipse.Ama onun ikizlere hamile olduğunu duyduğumda evde egehandan 2 tane olmasını düşünemedim:))))Üçü bırak 2 bile fazla.Aman sağlıklı olsunlarda biz bir tanesiyle başa çıkmaya çalışalım:))))

kızlar meraba nasılsınız 3 gündür giremiyorum dünden beri temizlik yapıyorum öldüm valla bide yağızla uğraşıyorum hazır bide yağmurlar yağıyo bali nasıl olsa evde kalacaz diye .bende temizliğe ve yağıza adadım kendimi inş. 2 güne kadar bitiririm yarında dopları toplarım sonra solan inş. biter bakın ne anlatıcam ben şimdi muffağın fayanslarını cifledim bi güzel pırıl pırıl yaptım sonra dersiniz düdüklüye yemek koydum fazla su koymuşum heralde bi fıslamaya başladı köpükler sular bi görseniz tavana kadar sinirdem ağladım valla ::

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…