2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

offf benimkide bi cırcır böceği oldu anlatamam başım ağrıyo bazen aman yarabbi neler anlatıyo (baybay ettim meeen ben (babama bay bay ettim) bes (5te gelcek) kankaaaa akaaa (çanta ayakkabı alcak)
memişi attım ben abla memişi bebişi (ben abla oldum memişi attım memişi bebekler emer)
saçlarıı kestirdim osman diorum mana ommamaan deme (bana osman deme)
dede vuuuuuuuvaaa ( dede arabayla gezmeye götürüyo)
arabada, baba naynay açççç
anne bu anne bu kıl tüy herşeyi soruyo
daha neler neler tabii bunlar çok düzgün deil ben tercümanlık yapıyorum

Ay Allahım yerim onu ben ya zilloş :))

geçmiş olsun tuğbacım umarım çabuk geçer meralcim demiş zaten z.yağ her derde deva

sizede geçmiş olsun canım bizim oğlandaa doğduğunda vardı ama dr 1 yaşına kadar geçebilir demişti Allahtan geçti bebeişken hep kremlerdim çok zor biliyorum umar sizinkide hemen geçer bence iyi bir cildiyeciye götür

Aylin iyi biz görüşüyoruz işyerinden giremiyor evdede iş güç derken vaktim olmuyor diyor hepinize her zaman selam söylüyor:)

ay maşallah yerim ben onu

sağol ekinsucum a.s.

bizim hatun'da çok asabi, bana bir gözlerini pörtletiyo, birde sağa sola çeviriyo kocaman kocaman, çığlığı basıyo sinirleniyomuş velet.

bizimki de emzik emiyo, sadece gece uyurken emiyo, gündüz aramıyo ama, gecede o olmayınca uyumuyo, bıraktırmakta hiç işime gelmiyo açıkçası, gerçi yatağın içinde meme aramaktan bi hal oldum geceleri ama, vermeyince de uykusu açılacak bakalım nasıl bıraktırıcaz. Alıştırana kadar da çok uğraşmıştım :))

Ay anacım bi rahat vermiyoki iki satır yazayım. heryerden bi parmak atıyo klavyeye off zaptedemiyorum artık

slm kızlar nasılsınızzzz
rüyagibi canım dr ne diyo bu kaşıntı işine daha ne kadar sürcekmişki bu iş böle yazık çocuğa yaa canı yanıyodur ilaç kren ne verdi ve ne dedi.yani temelli böle olucak deil heralde biz bi sinek ısırığına zor dayanıyoruz yavrum helak oluyodur böle yaa

sorma sedakt tedavi gördük 1 senedir kışın olur yazın geçer diyorlar.parça falan da aldılar yaradan atopik dermatit.marmara üni.de tedavi gördük.en son kremler ilaçlar verildi.kaşıntı alışkanlık oldu yara olmasada koparıyo vücudunu sıkıntım o.kan revan içindeyiz her gün her gece.bakalım inşallah geçer.psikolojik olunca ilaçda fayda etmiyo tabi. annelik çok zor allah herkesin yardımcısı olsun sağlık versin kuzucuklarımıza

yemeğimizi yedik geldik patatesli havuçlu brüksel lahanası yedi hanım yanında da yoğurt doyduğunda tamam die böle elini kaldırıyo :)))

allahım ne zor yaaa su annelik :)))
zaten 4 aylıktı odalarımızı ayırmıstım kendi yatagında uyuyordu her gece 5-6 kalkıyordu hiç yanıma almamıstım kucagımda hep pıspıslayarak uyur alya.ama bu sefer aglamaları farklı geldi bana resmen ortalığı yıkıyor bende üşendiim yanıma aldım ama diğer cocuklarda böyleyse diş değil o zaman şımarıklık dediğini yaptırmaya calışıyorlar bende farklı tattikler bulayım o zaman:KK1:

merhaba:)
canım görmedim kusura bakma..
ay 45 dk dır uğraşıorum uyusun die!!,hala anne tut dio,sarıorum elimle arkadan:)))

tünaydın nerelerdesiniz...

birşey sorcam size ezgi ishal oldu birde midesi bulanıyor karnını ovduruyor sürekli falan...

doktoru reflor ve defridat verdi isimleri telde aldım yanlış yazabilirim bilgisi olan varmı

ishale ne yapıyorsunuz arkadaşlar

birşey sorcam size ezgi ishal oldu birde midesi bulanıyor karnını ovduruyor sürekli falan...

doktoru reflor ve defridat verdi isimleri telde aldım yanlış yazabilirim bilgisi olan varmı

geçmiş olsun ya:KK43:(
haşlanmış patates,bol su,pirinç lapası,muz aklıma gelenler canım..
ilaçlardan defridat? olan tanıdık gelio,su karıştırılan bi ilaçtı sanırım,ii diildi die hatırlıorum emin diilim??

Duygu'nun dedikleri isale birebir özellikle muz:)

Şurup eğer debridat'sa o sindirim sistemi düzenleyici. Aybüke çok kabız oluyordu ozaman veriyordu doktoru... CADIARZU

Ben yaşamadım bu sorunu pek , ama hafif ishal olduğunda duygunun söyledikleri işe yarıyor.
Birde ayağını sıcak tut, karnı ağrıyorsa.

geçmiş olsun ya:KK43:(
haşlanmış patates,bol su,pirinç lapası,muz aklıma gelenler canım..
ilaçlardan defridat? olan tanıdık gelio,su karıştırılan bi ilaçtı sanırım,ii diildi die hatırlıorum emin diilim??

birşey yemiyorki dünden beri midesi bulanıyor belliki öğürüyor yemek görünce

ilacın biri suda eriyormuş evet ...

geçmiş olsun ezgiye biz hiç yaşamadık ama bende haşlanmış patates, muz iyi geliyo die biliyorum

evet ilaç o ya düzenleyici ama bize bi yararı olmamıştı,kabızken:KK43:
midesi çok bulanıosa emedur fitil vermiişti dr nile.
bi de su gibiyse ishaşi poposuna merhem falan sür çatlamasın,biz çooook çektik hatırlarsan:KK43:

merhaba hanımlar
derya geçmiş olsun,çok ishalse bol bol su içirmeyi ihmal etme,
bizim kızda bu günlerde kabız oluyor.çok zorlanıyor yaparken bende kayısı haşladım yedirmeye çalışıyorum

Derya midesi bulanıyor ve ishalse hafif bir gıda zehirlenmeside olabilir yediği bir şey dokundu demek

Haticeee aradım seni duymadın konuştum oyun grubuyla

evet ilaç o ya düzenleyici ama bize bi yararı olmamıştı,kabızken:KK43:
midesi çok bulanıosa emedur fitil vermiişti dr nile.
bi de su gibiyse ishaşi poposuna merhem falan sür çatlamasın,biz çooook çektik hatırlarsan:KK43:

ishalden nasıl çatlıyor güzelim... pişik olur ezgi hemen ama daha birşey yok...

emedur fitil mantıklı aslında

Derya midesi bulanıyor ve ishalse hafif bir gıda zehirlenmeside olabilir yediği bir şey dokundu demek

Haticeee aradım seni duymadın konuştum oyun grubuyla

üşüttü kendini bence gece sürekli açık tulum giydiriyorum kaloriferde yanıyor ama yetmiyor demekki ...

bir iki gündür böyle şimdi ishale çevirdi demek... su gibiymiş ben işteyim annem aldı kreşten keyfi yerindeymiş...

X