2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol canım teşekkürler fikrin için yapacam hemen gerçi kkremleri var yara kurusun diye bekliyorum ama uygulayacam akıl akıldan üstün valla.aferim ona düşünücem bu kıreş olayını .evet kadın bulmak zor hemde güven işi allahtan bana gelen kişi kayımvalidemin teysesinin gelini o yüzden süper hem memnunum.ama ben genellik le büyük temizliklerde alıyorum evdeyim kızlar o yüzden . meralcim fiyat olarak bence güzel ben 70 tl geliyo zannedersen dubleks evinin ve 100 tl güzel arkadaşım bide güven ama annen başında o da iyi bence çünkü başka türlü olmuyo bizim bu veletlerle ben bile çk zor yetişiyom hele siz çalışıyorsunuz.hepten zor.

seçil derya benim isminde alışıcaz artık :)))

çok geçmiş olsun kötü bir hafta geçirmişsin...

meralcim bende her salı alıyorum temizliğe 4+1 benim evde 100 tl veriyorum...

işleri bitiriyor yapabildiği kadar ütü yapıyor ...

elim ayagım oldu salı günleriniiple çekiyorum valla :)))

harika yapıyor işini çok temiz birde ...

Benim ev 3 katlı güzelim, 4 oda 1 salon.Ama gözlerini korkutan her katta banyo olması.O yüzden gözünü korkutmak istemedim:)))))
Bizimde aynı 4 oda 1 salon deryacım ama 3 katta olunca zor geliyor insanlara.

zor tabi güzeliim 100 tl ye iyi baglamışsın yine... bende de 3banyo var ...

ama her hafta gelince işler kolay oluyor... bir düzen oluyor yaniii.

her hafta cam silmiyor yada halı koltuk... hepsiini bir düzene soktu ...

mutfak dolaplarını indirdi bir hafta mesela... birhafta sırf tülleri söktü yıkadaı ütüledi taktı camları sildi ...

tabi evi sil süpür de yapıyor....

Bende o yüzden her hafta gel dedim zaten.Bir düzene sokarsa, hem kendi yorulmaz, hemde ben rahat ederim.
Annem temizlemeye çalışıyordu ama egehanla zaten zor, bir de hastalanınca kalmıştı. Her taraf her taraftaydı.Hafta sonları bende üşeniyorum açıkçası , gezmek daha mantıklı geliyor:)))))

:))) birde buyuk ev hiç çekilmiyor valla böyle çok rahat oldu...

cumaları gelebilseydi daha rahat olacaktı hafta sonu misafir gelirse yine bir elden geçirmek gerekiyor çünkü ama ful tum hafta dolu valla...

salı gününe zor yer bulduk :)))

Ben bu gün iin gelsin diyordum ama perşembeye kadar doluymuş:)))Bizede perşembe gelecek.İyi olacak perşembe gelmesi.Hafta sonu temiz temiz otururuz, tabii veletlerden temizliği görebilirsek:))))Halıyı yeni yıkattım, her tarafı meyva suyu, kraker, ekmek vb. dolu:)))

Bizimde oyun hamuru en büyük belalımız :))) tüm halıya yapışıyor :))

merhaba:))
oy valla bu kadar sayfaya hasrettik:))maşallah..
meralcim ayaba ayyaba ha süpper..bayramdan soona nil de başlıo kreşe işallah geç kalmış olmayıss(
temizlik sorununa çözüm gelmiş sevindim,darısı başıma bu evden nefret ediorum:))
aklımda kalmadı yahu neys,mcukkss:))

bak benim kadın ilk geldi

çamaşır makinesinin deterjan koyulan yeri var ya orasını temizledi :))) ben söylemeden...

tuvalet kagıdı bitmiş onu takmış ben söylemeden

el sabunu azalmış onu tamamlamış...

yani ben 5 yıldır bir kadın alıyorum hiç bunları yapmamıştı şoka girdim :)))

kendi evi valla

Son düzenleme:

Süpermiş canım yaaaaa...

ben denemek için birini aldım,salondaki koltukları çekmiş yerine koymamıştı bile...

naber emelcim ya ne tatlı çıkmış onat öyle bursadanmı fotograf
evet canım kiraz ağacı o ağaç aslında dallarında kirazda var ama belli olmuyor
Bizimde oyun hamuru en büyük belalımız :))) tüm halıya yapışıyor :))
evet evet benimde halılar leş oldu çıkmıyor gördükçe bir daha hamur almıyacağım diyorum ama annee amuur dediğinde de kıyamıyorum çok seviyor oynamayı sanırım heykeltraş falan olacak oğlum
ben denemek için birini aldım,salondaki koltukları çekmiş yerine koymamıştı bile...

:)))))))))))))))))))

Seçil çok geçmiş olsun canım en çok korktuğum şey tek başıma onatla çıkmaya korkuyorum bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…