2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa noluyo kızlar yaaa kaç gündür ben sayfanın daha önce bu kadar boş oldğunu hatırlamıyorum

merhaba nazo sanırım sen varsın forumda:)) senin kız tam öğrendimi çişini geceleri ne yapıyorsun..öncede söylemiştim benim oğlanda arada çişini söylüyordu ama bugün itibariylen bizde çiş eğitimine başladık..sadece akşam dışarı çıkarken bağladım bezi sanırım bir kere yapmış çişini eve geldik bezini çıkarıp götürdüm tuvalete yine yaptı çişini...ama bana çiş demiyor ben hadi çiş yapıcaz dedimmi gidiyor her defasında yapıor bugün hiç altına kaçırmadı ilk gün için gayet iyiydi..aklıma takılan neden bana çiş demiyor her defasında ben soruyorumbilmiyorumkismile

bugün eymenin pantolonu çıkarttım wc ye gönderdim eşimede bekle yanında dedim sonra eşim seslendi çabuk gel bak ne yaptı eymen diye sonra gittim benim oğlan öcü diye kakasına bakıp bakıp ağlıyor birde kaçmaya çalışıyor çok komikti ama o hali:jeyyar:...aklımıza geldikçe hala gülüyoruz:roflol:

bayağğ öğrendi balım arada kaçırmalarımız oluyo ama küçük olduğu için tam alışması bi iki ay sürer dediler ama maşşalahımız var gayet iyiyiz ben gecede bağlamıyorum ama kaldırmıyorum kendi kalkıp sesleniyo tabii kalkamdığıda oluyo ama her gece deil ben alıştırma sürecinde bi hafta kapı dışarı çıkmadım sonra dışarı çıkarken bağlamadım alıştırma külodunu giydirdim zaten alışıyo sen ona deki annecim çiş gelince bana söle de biraz onun insiyatifine bırak kaçırmaları olucak ama böle böle sölemesi gerektiğini anlıycak hep sen sorarsan hem tembellik olur hemde o çişi geldiğini sölemesi gerektiğini öğrenemez inşallah kaka olayında onun yanında gülmediniz ona aa ne güzel cici kaka diyip sifonu çekip güle güle kaka yine gel deseydin annecim kakanı tuvalete yaptığın için teşekkrü ederim aferin deseydin hatta babasıda aynını yapıp alkışlasaydınız çok etkili oluyo evet biraz tuhaf cici kaka güle güle falan ama çok etkili

uzun bir zamandan sonra merhabalar,
tatilimizi yaptık cumartesi döndük, çamaşır , yemek,temizlik derken tekrar yoruldum. Kızım tatil boyunca hiçbirşey yemedi ve 10 kilonun altına düştü.

deme yahu doktorunla görüştü belki iştah açıcı verir yada özel mama takviyesi verebilir

bugün azda olsa yemeye başlamış nazocum, benim kızım kesinlikle şurup falan içmiyor, suya, süte katıyorum hemen anlayıp bardağı atıyor, meyve suyu kesinlikle içmiyor, ancak meyveyi eline alırsa yiyor,...

merhaba kızlar

nazonun dediği gibi nerdesiniz kimseler yok bende annemdeyim bilgisayarım yoktu neyseki şimdi kavuştum bilg.a umarım herkes iyidir son günleri okumak kolay oldu malesef gelip giden olmayınca

nazocum senin kız ne güzel olmuş çok tatlı çıkmış maşallah

Allah kolaylık versin accu ne diyim
bugün forumda sorun vardı bi türlü açamadım

saol ekinsu hepimizinki ayrı tatlı gitgide bi cimcime oldu face de resimleri görsen ne pozlar veriyo :))) bide çene başladı anne bu ne anne bu anne bu herşei soruyo onaylatıyo ben bişey anlatırken dielim bülent dedim anne babam dio teyzem gelse abisi die kuzenlerimi soruyo vuvuuu arabayla gezmiş naynaynay oynamış ııı dilini çıkarıyo dondurma yemiş :))) bütn gri arabalarda anne bu dedemin hepsi dedesinin

Maşallah nazo:)))Epey dillenmiş defnoş:)))

Merhaba kızlar, nasılsınız_?Sana da iyi gezmeler emelcim:)Gez bakalım.

Kızlar, kızkardeşim hamile demiştim ya, doğumdan sonra izni bitince çalışmaya başlayacak.Şimdilik düşüncesi öyle.Süt sağma pompalaraından hangisini önerirsiniz.Ben doğumdan sonra sütün fazla olacak olursa , sağ buzluğa at diyorum.Çalışmaya başlayınca kolaylık olsun diye.Siz neler kullandınız, hangisinden memnun kaldınız_?
Fikir verebilir misiniz_?

ay sayfa pek tuaf aten iki gündür girilmyorduda umarım herkes iyidr ,accucum valla tatilnedeniyle bizimkininde bozulmuştu haberin olsun eve gelince düzlir gerçi çağanın hep bozuk yemesi o ayrı parka çıkınca millet 1 yaşına girdimi diye soruyor düşün yani kilo olayını zayıflıktan kem,ikleri sayılıyor oğlumun ama ne yapsam nafile yemiyor gn boyu sadece yarım muz birde 200 cc meyve suyu okadar birde gene diş çıkarma dönemine girdik sanırsam pek huysuz buraya ile bakamıyorum öptüm hepinizi

buarada unutmadan boyut yayıncılık hediye kitap yolluyor kargo sizden 4. 5 tl sabiha pektunznın 2ile 5 yaş arası çocuğunuzun yeteneğini keşfedin diye bana bugün geldi çıok güzel bişey piyasada 29 ytl civarı buay son isyeten boyut yayıncııüı arayıp istesin teli googlede aratsanız çıkar

sorma meralcim daha neler neler teyzem anlatılmaz yaşanır bu kız dio :)))

inaysa sabiha paktunayımı söylüyosun bilgilendirdiğin için teşekkürler ben çok beğeniyorum o kadını
peki inaysa doktorunuz ne dio kilo olayını sen ve eşin nasıl küçükken nasıl bilosun kilo olayı genetik yani eğer normalin çok altıysa ek bişeyler verir belki özel mama falan
benimkinede 2 falanmı diolar çok kilolu deil normal ama simasıda çok minyon deil belki ondandır

canım ben madela kullandım kaanda çokta memnun kaldım, hem kullanımı kolay hemde işlevi süperr tavsiye ederim.

canım bilgi süper tşk ederim yaptım başvuru kaydını :)

maşallahı var defnenin
nazo sen ne zamandır kk ocak analarındasın hamilelikte varmıydın yaa düşündüm sanki vardınn

ay bizde bugün duruyuda kaanıda dr götürdük ikiside çok iiler gelişimleride çok ii dedi dr duru açığı kapatmış maşallah kaanda zaten iki ay önden gidiyodu halada öleymiş boyda kiloda öndee sağlıklarında ise sorun yok şükürler olsunn

Teşekkürler sevdacım bilgi için.
Kaanada duruyada maşallah.Çok iyi demek gelişimleri.Bundan sonrada hep iyi olsunlar inşallah.

maşallah sevda gözünaydın
evet canım hamileykende vardım benimki aralıkta doğdu ama normal doğum tarihimiz 8 ocaktı ben o yüzden sizlerle yazıyşıyodum sonra defne erken doğdu ama ben yinede sizden ayrılamadım

Slm herkese meralcim ben pompa avent kullandım çok memnun kaldım
birsey sorucam size ezgi çok öksuruyor balgam çıkarmaya çalışıyor sürekli Dr sehir dısında telle konuştuk oksuruk şurubu verip öksürüğü kesmek doğru degil balgam sokucu kullan dedi sekrol verdi siz ne kullanıyorsunuz oksurunce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…