2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tşk kızlarr

Slm herkese meralcim ben pompa avent kullandım çok memnun kaldım
birsey sorucam size ezgi çok öksuruyor balgam çıkarmaya çalışıyor sürekli Dr sehir dısında telle konuştuk oksuruk şurubu verip öksürüğü kesmek doğru degil balgam sokucu kullan dedi sekrol verdi siz ne kullanıyorsunuz oksurunce

asist pediatrik balgam söktürücü kullanıyorum canım duruya çokta ii ama içirebilirsen içerken isteksiiz ama zorlada olsa içiriyorum sonrası işe yarıyooo gerçi duru tüm ilaçlara isteksiz.

tşk kızlarr

asist pediatrik balgam söktürücü kullanıyorum canım duruya çokta ii ama içirebilirsen içerken isteksiiz ama zorlada olsa içiriyorum sonrası işe yarıyooo gerçi duru tüm ilaçlara isteksiz.

Öksürük şurubu kullanmiyormusun sende canım

asist balgam sokturucu oldugu ıcın oksurugu arttır kullanırsan korkma cunku cocuk oksurecekkı balgamını cıkartsın doktor benım kızımada vermestı ama kullanmadım kreval yada actıdem verebılırsın gecmıs olsun canım

buarada unutmadan boyut yayıncılık hediye kitap yolluyor kargo sizden 4. 5 tl sabiha pektunznın 2ile 5 yaş arası çocuğunuzun yeteneğini keşfedin diye bana bugün geldi çıok güzel bişey piyasada 29 ytl civarı buay son isyeten boyut yayıncııüı arayıp istesin teli googlede aratsanız çıkar

cok sevındım bu bılgıye daha gecen gun bu kıtabı ıncelıyordum almak ıcın basvuru yaptım sagol canım

inaysa kaç günde geliyo kitap ben c.tesi dönüyorum çınarcıktan şimdimi başvursam eve döndüğümdemi

kıslar bıde bu sıtede anaokulu dergılerı dıye bır set var bu set hakkında bılgınız varmı kac yas ıcın acaba

Öksürük şurubu kullanmiyormusun sende canım

hayır hayatım kullanmıyorum hiç kullanmadım öksürük şurubu ve zaten öksürük şurubu kullanırsan balgamı atamaz ve buda daha çok rahatsız eder ezgiyi bence sen sadece söktürücü kullan öksürük rahatsız ediyo özellikle geceleri biliyorum ama başka çaresi yok

günaydın hanımlar
benimkide hapşurup duruyo peditus verdim

ya kızlar ne sorcam size bizimki çiş olayına iyce alıştı gece pek problem yok dışarda da gayet iyiyiz fakat gündüz arada kaçırıyo bu normalmi sizce

Slm herkese meralcim ben pompa avent kullandım çok memnun kaldım
birsey sorucam size ezgi çok öksuruyor balgam çıkarmaya çalışıyor sürekli Dr sehir dısında telle konuştuk oksuruk şurubu verip öksürüğü kesmek doğru degil balgam sokucu kullan dedi sekrol verdi siz ne kullanıyorsunuz oksurunce

Bizim doktorumuz da eğer balgamlı öksürükse öksürük şurubu vermiyor. Biz de şuana kadar hiç öksürük şurubu kullanmadık... Mucalator, asist veya sekrol biz çoğunlukla bu üçünden birini kullanıyoruz... Bu şuruplar ilk zamanlar öksürüğü artırıyor, bu da balgamı sökmesi için normal bir durummuş...

buarada unutmadan boyut yayıncılık hediye kitap yolluyor kargo sizden 4. 5 tl sabiha pektunznın 2ile 5 yaş arası çocuğunuzun yeteneğini keşfedin diye bana bugün geldi çıok güzel bişey piyasada 29 ytl civarı buay son isyeten boyut yayıncııüı arayıp istesin teli googlede aratsanız çıkar

teşekkürler, hemen bir bakayım...

günaydın hanımlar
benimkide hapşurup duruyo peditus verdim

ya kızlar ne sorcam size bizimki çiş olayına iyce alıştı gece pek problem yok dışarda da gayet iyiyiz fakat gündüz arada kaçırıyo bu normalmi sizce

Ooo siz olayı bitirmişsiniz bile. Biz daha başlayamadık:KK43: Aybüke tuvalete girmiyor, lazımlık alacağım...

Selam hanımlar....
hasta çocuklara geçmiş olsun...
başka tuvaletini söyleyen varmı? ismail geçen gün anne kakam dedi tuvalete götürdüğümde yaptı kakasını ama bir daha söylemedi..erken die ısrar etmek istemedim.....
umarım herkes iyidir... uzun zamandır yoktum kulüpde

kıslar bıde bu sıtede anaokulu dergılerı dıye bır set var bu set hakkında bılgınız varmı kac yas ıcın acaba

Bayramda Antalya'ya giderken 1. Sayısını dağıttılar güzel bir dergi bayağı ince ama belki bu hediye kitabın yanında tanıtım amaçlı gonderirler

Bayramda Antalya'ya giderken 1. Sayısını dağıttılar güzel bir dergi bayağı ince ama belki bu hediye kitabın yanında tanıtım amaçlı gonderirler

kızım kıtapları cok sevıyor onun ıcın ılgımı cektı ama bu set ıcın bıraz erken galıba

bızde tuvalet egıtıme aslamadık daha bazen goturuyorum tuvalete bekleyıp bekleyıp gerı gelıyor yapmıyo bende ısrar etmıyorum ben normal tuvalete alıstırmak ıstıyorum lazımlık almadım bakalım hayırlısı

iyi geceler

bizdde başladık tuvalet eğitimine söylüyorda tabi arada kaçırmalarıda oluyor ama bu büyük çiş olayını çözemdik...bir çocuk kakasından korkarmı ya...yaptığını anlayınnca hemen tuvaletten kaçıyor hatta bazen hepsini yapmıyor..açık açık yazdım biraz ama kusura bakmayın:kedi:..bugün yine kaçacağım derken halıyıda kirletti...bende vazgeçsem diyorum ama söylüyorda şimdi bu kadar ilerlemişken...ne yapayım ya bana bir akıl verin:uhm:sanırım benim oğlanda tarihte bir ilktir kakadan korkan oğlansempatiksalakcinni

günaydınlarr nerelerdesiniz daimi yazıcılar :)))

kızla size bişey sorcaktım unuttum ama bşka bişey sorcam sizinkilein ayak nosu kaç benimki ayına göre çok büyük geliyo acaba normalde banamı büyük geliyo gerçi 45cm doğdu ama ayaklarının maşallahı vardı

balım geçende anlatmıştım kaka olayını sevdirmeye çalış merak etme tarihte ilk deil böle korkan çok ama sen sevdircen teşvik edicen diğer yazımı bulursan bi iki sayfa önce

slm kızlarr nasılsınız ?

iyi geceler

bizdde başladık tuvalet eğitimine söylüyorda tabi arada kaçırmalarıda oluyor ama bu büyük çiş olayını çözemdik...bir çocuk kakasından korkarmı ya...yaptığını anlayınnca hemen tuvaletten kaçıyor hatta bazen hepsini yapmıyor..açık açık yazdım biraz ama kusura bakmayın:kedi:..bugün yine kaçacağım derken halıyıda kirletti...bende vazgeçsem diyorum ama söylüyorda şimdi bu kadar ilerlemişken...ne yapayım ya bana bir akıl verin:uhm:sanırım benim oğlanda tarihte bir ilktir kakadan korkan oğlansempatiksalakcinni

canım çocuk kakasından korkar yanii oyüzden zaten çocuk alt değiştirirken kakadan korkutmayın,soğutmayın derler ona düzgünce anlatın derler cici demeyin yemeye kalkar ama ığğ öğğ demeyin korkutmayın derler bizim dr anlatmıştı 2 yaşından sonra başlayın tuvalaet eeğitimine ama öncesindede ona çişinden kakasından korkmamayı öğretin demişti.sizde eğer güldüyseniz falan iice korkmuştur bence sen kakasını yaptıkça bezinde yada klozete onu kucağına alıp ona kakasını gösterip suyu açıp bay bay yaptırıp, alkışlayıp vs oyala derim ben.bana eymen kakadan bişekilde korkuş gibi geliyo ve buda onun tuvalet eğitimine büyük engel öncelikle bunu aşmalısınız canım.

22 -23 numnara giyiyor ezgi ilk ayakkabısı 20 udi zaten 11 aylikti yürüdüğünde

X