2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu kadaaar..tek sorun naz ayakkabılar hariç hiçbirini giymek istemioo:)))sizin de görelim şekerler
eski günlere döndüm ya her bi aldığımızı eklerdik hamileyken ne günlerdi yaa ne kadar çok boş vaktimiz varmış:)))

nazo çok güzel sizinkiler üstüne bi hırka ayarlarsın soğuk olursa olur biter

sizinkilerde çok güzel güle güle giysin inşallah güzel beyaz bi hırkası var üstüne çok güzel oluyo o pembe ayakkabılardan bende defneye alıyodum sonra çok sert geldi ayağı rahat etmez die düşündüm bıraktım gerçi zor bıraktım ayağına denedim çıkarmak istemedi hadi çıkardık elinden bırakmıyo nası tutuyo sonra kandırdım bi şekilde kendi için olduğunu nası biliyo varya bizim reyonlarda kuzu gibi duruyo onun bölümüne geçtikmi askıdan alıyo eteği elbiseyi üstübe tutuyo ayyyy cici yapıyo :)))))

bu arada bu çizmelerden bende stiyorum defnoşa çok hoşuma gidiyo geçen sene zarada görmüş bayılmıştım nerden aldın sen

iyi geceler

bizde yemekten erkenden döndük eymen huysuzlandı ağladı çayımı bile içmedim o sinirle..ev geldik sustu başımın ağrısı yeni geçti vallahi..

sevda antalya merkezemi geliceksiniz dayınız nerede_?

naz da güle güle giysin bayramlığını biz henüz almadık ama bende şöyle spor birşey alayım diyorum

ay bu ne yaaa kimseler yok yine kaç gündür müsaitim takılıyorum ama çok fire veriyonuz yaaa haftaya ben giremem dolar taşar burası pazar ist.e geçiyorum salı defnenin aşısı var sonra bayram zati cuma yani bayramın 2.günü dönüyorum ist.teyken pek giremem heralde
bende defnenin gezmelik ev ayakkabılarını mohtercare ve en çok next ten alıyorum çok hoşuma gidiyo ordakiler hem çok çeşit var zaradakilerde harika ama açıkcası biraz tuzlu geliyo süsller harici bide spor ayakkabı alıyorum bi eltim ne kadar çok ayakkabı alıyosun yediği helal giydiği haram dio ama ben seviyorum kızımı süslemeyi kendime almayıp ona alıyprum

bugün bizimkide delirtti beni çok gergindim kavga edip durduk şımarıklığı üstündeydi neyse erkenden uyudu kafamı dinlim azcık bi kahve alayım varmı isteyen :))))))))))

maşallah fazilet pek güzel yaramazlık gözlerinden belli ama kız güzeli valla badem gözler minik dudaklar maşallah maşallah

maşallah fazilet pek güzel yaramazlık gözlerinden belli ama kız güzeli valla badem gözler minik dudaklar maşallah maşallah

ayyy benim oğlanı kızmı sandın yoksa :))) hoş saçı uzunken herkes kız sanıyorduyakaydirigubbakcemile3

yoook oğlan olduğunu biliyorum ama kız güzeli derler ya onun gibi benimkine hep oğlan sanıyolardı geçen yaz üstünde pembe elbise olsa bile :))))

kıza benzerse arkası kız olur derler bizim burada banada hep ikinci kız olur diyorlar...bende çok istiyorum bir kızım olsun süslü püslü giyinsin renkli renkli tokalar ne güzel olurdu

Allah gönlüne göre versin fazilet valla ne yalan söylim ben ikinciyide kız istiyorum

unaydin hanimlar
bayramliklar ne kadar guzel. bayildim valla.
fazilet oglunada masallah adam oldu bunlar ya, kundakta bebekken:))
ben bayramlik almicam gelirken saglam bir alisveris yapmistim defne icin.
onlardan birini giydirecegim
birde bayram haftaici bizim icin normal bir gun olucak
hafta sonu Turklerle bulusacagiz.

Defne durmadiki evi supeyim illa beni salla diyor sallayincada kacmaya calisiyor
isi gucu biraktim onun icin simdi elinde kalem defterimi cizmeye calisiyor kalkim temizlik
yapayim bari cok pis evim ya offf ya (((

günaydınlarrr herkeseee...
yeni bayramlık ciciler alınmış gene maşallah çok güzeller güle güle yıpratsınlar inş..
faziletcim oğlunda çok cici oldum koca adam oldular sahiden yaa...
yeşimcim ve nazo hiç sıkmayın canınızı valla benim oğlann sizinkilerden aşağı kalır yanı yok aynı hepsi çok yaramaz dönemleri....

günaydın herkese
fazilet yaramaz eymenimiz çok tatlıymış
biz bu bayram evimizdeyiz teyzemler gelecek konyadan o kesin getirir ceyline bi bayramlık
bugünlerde çok hamarat bir ev hanımıyım
dün buzluğa fasülye barbunya koydum,bugün mantı yapıp koyucam,yarın baklava yapacaz bayram için,salı gibi de yaprak saracaz yine bayram için
tabi bunların hepsinde kızımın bakıcısı aynı zamanda komşum yardım edecek
pek bi ev kadını gördüm kendimi:)))

günaydın hanımlar ayyy çok gerginim uyuyamadım gece eşim bodruma giti araba getirmeye ün gece yoldaydı aklım hep ondaydı bi türlü uyku tutturamadım tabi
kızlar resimdeki benim kızın üstündeki cicileri yeni almadım yaz başı almıştım ama burda olduğumuz pek kimse görmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…