2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkese

nazo senin kızın elbiseside çok cici zaten tüm kız kıyafetleri güzel oluyorda...

benim evde pis dün gece eymen mutfağa meyve suyu döktü eşime söyledim hemn kaldırıyoruz yarın götürüyorsun yıkamacıya dedim..bugn göndermişken evide dip köşe temizleyeyim demiştim ama akşama misafirim gelicek o yüzden yorulmk istemiyorum

teşekkürler faziletcim
ev pis diyosunuz ben mayıstan beri burdayım kimbilir benimki ne halde yarın gidicem ama 5 gün içinde yapamam sadece genel banyo süpürge falan yeter zaten pek evde olmıycaz ama eylül sonu döndüğümde büyük temizlik beni bekliyo mutfak dolpalrınıniçi dışı banyo vitrin konsol içindekiler hep yıkancak offffof aklıma geldikçe ürperiyorum belki kadın alırım

slm kızlarr
faziletçim antalya merkez canım dayımızın oturduğu yer sen nerdesin gerçi ben antalyaya ilk kez gelicem kısmetse türkiyenin çok yerini gezdim amaa antalyayı okadar istememe rağmen olmamıştı ti türlü çarşamba yola çıkıcaz geceyi bulur ulaşmamız pazar günü geceside dönücez kısmetse.

ben kaştayım sevda..merkeze 3 saat kadar uzaklıkta yani..görüşmeyi isterdim antalyaya gelince bu taraflarada gezmeye gelin 1 günlüğünede olsa beklerim..

Oo bayramliklar süper biz bayramda antalyadayiz tatilde o yüzden bayramlihimiz yok ama Amerika'dan süper kıyafetler sipariş verdim 13 unde gelicek inşallah eklerim bende o zaman

Bu arada davulcudan sonra cicekci geldi nihayet :)))) kocaman bir vazo ezgi kadar var ve bir sürü lilyum en sevdiğim cicektir gelin cicegimde canlı lilyumdu aksam yemegede 360 istanbula gittik harikaaaaa biryer muhakkak gidin herkes turistti valla adamlar duymuş gelmiş biz bilmiyoruz

iyigeceleeeeer
ooo lilyum he marsg iyiymiş valla :)))) 360ı biliyorum eşim patronunu götürüyo çok hoşmuş anlatmıştı bide bikaç kere önünden geçmişliğim var :) amerikadanmı nası yani nettenmi verdin kız görmeden dokunmadan üstüne tutmadan nası karar verdin güle güle iyi günlerde giysin inşallah

bizde bugün yalovada bi alışveriş merk. gittik arabada yolda bağlamadım ama her ihtimale karşı alıştırma külodunu giydirdim giderken bi ara kaka dedi bende tut annecim gidince yapıcaz dedim tamam dedi gittik yapmadı sonra mağazadayken tekrar dedi gittik yaptı ardından 3 kere daha dedi götürdüm yanlış alarm tuvaleti gezip döndük deli oldum eşime bişeyler bakıyodum hep git gel git gel yoruldum :) bide uyanık ben kızmıyim die tuvalete oturunca çişşşş çişşş diyiyp ditti dio beni kandırcak aklı sıra ben oyun oynama benimle diycem ya neyse çıkarken hadi gel çiş yapalım bak arabaya bincez dedim önce gelmem dedi sonra gel sana ayakkabı bakıcaz dedim tıpış tıpış geldi :))) her bayan gibi :))) neyse çıkarayak yaptı gene sonra dönüş yolunda gene anne çiş dedi bende tut annecim eve gidince yapıcaz dedim ve eve gelince yaptı maşallah diyin tontişime :)))
yalnız şöle bi sıkıntım var malum böle yerlerde wcler pek parlak olmuyo bugün çok zorlandım önce kuruyla sildim sonra ıslak mendille sonra yine kuruyla mahvoldum bide bize göre çocuk oturamıyo öle tut koptu belim ben bi aparat buldum bence kız çocukları için harika hemadaptör hemde poşetli lazımlık belki görmüşünüzdür ondan alim diorum hem ev gezmesinde hem dışarda hemde böle umumi yerlerde kullanırım eve geldimmide bi güzel yıkarım

ayyyyyyyy ama yazdım çenem düştü kusura bakmayın

bilmem ekleyebildimmi ama işte bu nasıl bide fırfırlı beyaz gömleği var oda güzel oluyo

çok şekerr ikiside :)
ben kaştayım sevda..merkeze 3 saat kadar uzaklıkta yani..görüşmeyi isterdim antalyaya gelince bu taraflarada gezmeye gelin 1 günlüğünede olsa beklerim..

bende çok isterdim ama mesafe oldukça uzun zamanda bi okadar kısa canım ee bide çocuklar faktörü var tabi inşallah başka bii zaman tanışmayı görüşmeyi çok isterim hayatım.

Oo bayramliklar süper biz bayramda antalyadayiz tatilde o yüzden bayramlihimiz yok ama Amerika'dan süper kıyafetler sipariş verdim 13 unde gelicek inşallah eklerim bende o zaman

Bu arada davulcudan sonra cicekci geldi nihayet :)))) kocaman bir vazo ezgi kadar var ve bir sürü lilyum en sevdiğim cicektir gelin cicegimde canlı lilyumdu aksam yemegede 360 istanbula gittik harikaaaaa biryer muhakkak gidin herkes turistti valla adamlar duymuş gelmiş biz bilmiyoruz

eşin oldukça güzel bi süpriz yapmış canım çokta ince düşünmüş Allah ağzınızın tadını bozmasın mutluluğunuz daimi olsun nice mutlu yıllar diliyorum.
vede ii tatillerr:)

merhabalar benim kuzumda ocak doğumlu bütün bebişler cook tatlı allah hepsine sağlıklı bir ömür versin insallah:))
benide aranıza alırsanız sevinirim

herkesin kadir gecesi mübarek olsun duaları kabul olsun!
bayramda bizde balıkesire gidicez inşallah:Saruboceq:
bayramlık bende benotton ve pançodan elbise,kot aldım ayakkabıları kaldı!bendahahevesliyim kızımdan valla hiç giymek istemiyo kendimede zeki den bikini aldım kaydirigubbakcemile3

Günaydınlar,
Bebişler bayram için donanıyor, hepsi ayrı güzel ve yakışıklı olacak Maşaallah. Biz bayramda Bursa'dayız. Oradan da tatil için Antalya'ya gideceğiz.
Papryrus hoşgeldin.

antalyaya gidicezde hava nasıl acaba oralarda ya burada hep yagmur var çıkardık baharlık montları artık...
hiç tatil havasına giremiyorum valla

Selaaaamm...

2 aylık bir aradan sonra kızım Aybüke ve ben Tuğba tekrar aranıza katıldık... Umarım herkes iyidir...

Malum bayram temizliği yapıyorum, gidip perdelerimi asmam gerek:)

selam hanımlar nasılsınız???
aramıza yeni arkadaş katılmış hoşgeldin aramıza....
oooo tuğbacım hoşgeldin canım ya özlettin kendini vallla minik aybükeyede hoşgeldin umarım iyisiniz....
temizliğe başlamışsın ne güzel ben kara kara düşünüyorum nasıl yaparım die de artık yardım alcam eşimden felan...

aaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Hayret ya kimseler uğramamış buraya 2 gündür bakıyom kimsecikler yok nerdesiniz 2009 ocak anneleriii:KK43:(((((

selam deniz.. Nasılsın cnm... Dünden beri iki kez girdim siteye ama cevap yazamadım geri çıktım.. Dediğin gibi temizlikle uğraşıyorum bitti çok şükür. Sen nasılsın , yakışıklı küçükbey nasıl...

X