2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba herkese

bugün eşimin doğum günü ve ben yeni hatırlıyorum..hediyede almadım ben unutunca dır dır ediyorumya şimdi aynısını bana yapar...belki kendiside unutmuştur diyeceğim ama kayınvalideyle görümcem sabahtan kutlamak için çoktan aramıştır...pasta yapayım desem her sene aynı şey ne yapsama acaba acil bir akıl verin bana lütfen

slmlar hanımlar
nice senelere eşine balımcım bence güzel bi yerde yer ayırt beraber dışarda yemek yiyin gideceğin yeri ayarla masanı güllerle falan süslesinler pastada ayarlasınlar

merhaba kızlar

faziletcim nice mutlu yıllar eşine , başbaşa bir yere gidin çok sıradan bir tavsiye ama çocuktan sonra eşler için bulunmaz fırsat

ay nazo güleceğim geldi dediğin masada eşimle kendimi hayal ettim birden bizimki hayatta oturmaz gül dolu sofraya

teşekkür ederim arkadaşlar...ama akşama malesefki iftara devetliyiz hem dünden söz vermiştim geliriz diye...yemek işi olmayacak yani...canım yine çok sıkıldı..bazn okumadığım için çalışmadığım için o kadar pişman oluyorumki..keşke çalışsam diyorum herşey daha farklı olurdu..adama kendi parasıyla hediye alıcam ya da süpriz yapıcam..hediye almak için bi yerlere gitmek için eşime söyleyceğim o beni götüreck..ama çalışsam herşey daha farklı olurdu..ben sadece eve tıkılıp kalıyorum bir arkadaş çevrem bile yok samimi olduğum derdimi paylaşıp sohbet edeceğim komşum yok ve bugün daha da üzülüyorum kendi halime nedensesenağlama

nie oturmaz kız emelcim hoşlaşmazmı böle ormantik ortamlardan :)))

üzülme faziletçim be hayat ......

Bizimde evlilik yıl dönümümüz 6. Yılımız :)) ne çabuk gecmis valla anlamadık
aksam annem bakicak ezgiye biz cikicaz dışarı
biraz oncede kapı çaldı çiçek gondermistir kocacim diye kosakosa gittim meger davulcuymus :))))))
hüsrana uğradım biranda :))

Fazilet ne üzülüyorsun koca parası yemekten güzel birsey yok bence :))))) ben çalışıyorum ama çok keyifle harcıyorum kocamın parasını valla

:))))))))) davulcu he ay ne güldüm yaaa kocacın günün anlam ve önemine uygun olarak göndermiştir daha ne istiyosun eee nereye gidiyosunuz bakalım fikir olsun

:)) valla komik oldu

bilmiyorum güzelim nereye gidicegimizi kocama bıraktım
ama gecen yıl evlendiğimiz yerin restoranına götürmüştü güzel supriz olmuştu çok keyifliydi

teşekkür ederim arkadaşlar...ama akşama malesefki iftara devetliyiz hem dünden söz vermiştim geliriz diye...yemek işi olmayacak yani...canım yine çok sıkıldı..bazn okumadığım için çalışmadığım için o kadar pişman oluyorumki..keşke çalışsam diyorum herşey daha farklı olurdu..adama kendi parasıyla hediye alıcam ya da süpriz yapıcam..hediye almak için bi yerlere gitmek için eşime söyleyceğim o beni götüreck..ama çalışsam herşey daha farklı olurdu..ben sadece eve tıkılıp kalıyorum bir arkadaş çevrem bile yok samimi olduğum derdimi paylaşıp sohbet edeceğim komşum yok ve bugün daha da üzülüyorum kendi halime nedensesenağlama

Faziletcim uzulme ya bende calismiyorum napalim. calismak elbette guzel ama cok zor
insanlarla ugrasmak. ama tabiki bunaliyorsan evde bir kursa baslayabilirsin.
meb in ucretsiz meslek edindirme kurslari basliyacak eylulde baslmistir hatta
oraya gidebilirsin. ben esimin basinin etini yiyorum piano kursu icin.
calarmiyim calmazmiyim ilmiyorum ama deniyecegim.
calismasanda kendin icin birsey yapabilirsin

DEryacim hayirli olsun yildonumunuz, bizde 3 yili devirdik ya gecen temmuz
yillar geciyor biz yaslniyoruz Defne buyuyor

bu arada beyimiz arkadaslariyla bilorda oynamaya gitti. bizde defneyle markete gittik
sarmadi eve dondum. yaslandim herhalde beyimiz bizi bir yere yakistiramaz oldu.
ne biliyim ya o da ilk kez cikiyor arkadaslariyla ama bana haksizlik yaptigini dusunuyorum cunku ben buraya gelmekle kendimi yalnizliga mahkum ettim kizlar senağlama senağlama senağlama

sabahta yine hastaneye gttik 1 kulak iyilesmis digeri gecmemis baska ilaclar verdi
bende hastalandim bir ton ilacta ben aldim 3 gun oruc tutamicam zaten bugun bogazlarim iyice azdi. bizde haberler boyle kizlar.
yalniz, hasta ve mutsuzum :nazar: :nazar:

slm kızlar
ben de regl, temizlikten bitap düşmüş, ama gene de mutluyum ya.bugün liseden bi ark ımla buluştum eski günleri andık çok güzeldi, bi de üstüne naza bayramlık aldım çok şirin şeyler ben heyecanlanıorum sanki ben giyicem:))bayram gelsin de bol bol foto çekelim koyalım artık küçük adam küçük hanım olcaklar:))
deryaa nice senelere hayatım özledim ya hiç görüşemedik nasılsın bende buluşalım bayramdan sonra seni de çağırıcam

güle güle giysin alishacım şimdiden eklesende bizde görsek ben bu bayram bişey almayı düşünmüyorum zaten bi babaneyle benim ananeme gidicez 2.günü döncez buraya hem o yüzden hemde şimdi yazlık alsam bi daha ne zaman giyer ne zaman giymez kışlık alsam havadan giyemez bende almamaya karar verdim şirin bi etek bluzu var onları giydirmeyi düşünüyorum belki alırsam bi ev ayakkabısı alırım yazbaşı aldıklarım küçüldü hep bide maşallah bizimkinin ayağı yaşına göre büyük hemde hızlı büyüyo

bilmem ekleyebildimmi ama işte bu nasıl bide fırfırlı beyaz gömleği var oda güzel oluyo

merhaba kızlar

faziletcim nice mutlu yıllar eşine , başbaşa bir yere gidin çok sıradan bir tavsiye ama çocuktan sonra eşler için bulunmaz fırsat

ay nazo güleceğim geldi dediğin masada eşimle kendimi hayal ettim birden bizimki hayatta oturmaz gül dolu sofraya

gülle donatılmış bi masa ve gül dolu sofra emelcim senin adamın romantiksizliği seninde bilinç altını bozmuş canım :)))

Bizimde evlilik yıl dönümümüz 6. Yılımız :)) ne çabuk gecmis valla anlamadık
aksam annem bakicak ezgiye biz cikicaz dışarı
biraz oncede kapı çaldı çiçek gondermistir kocacim diye kosakosa gittim meger davulcuymus :))))))
hüsrana uğradım biranda :))

koptum süpersin canım yaa akşama eşinede söle bu durumu bakalım ne dicek.

Faziletcim uzulme ya bende calismiyorum napalim. calismak elbette guzel ama cok zor
insanlarla ugrasmak. ama tabiki bunaliyorsan evde bir kursa baslayabilirsin.
meb in ucretsiz meslek edindirme kurslari basliyacak eylulde baslmistir hatta
oraya gidebilirsin. ben esimin basinin etini yiyorum piano kursu icin.
calarmiyim calmazmiyim ilmiyorum ama deniyecegim.
calismasanda kendin icin birsey yapabilirsin

DEryacim hayirli olsun yildonumunuz, bizde 3 yili devirdik ya gecen temmuz
yillar geciyor biz yaslniyoruz Defne buyuyor

bu arada beyimiz arkadaslariyla bilorda oynamaya gitti. bizde defneyle markete gittik
sarmadi eve dondum. yaslandim herhalde beyimiz bizi bir yere yakistiramaz oldu.
ne biliyim ya o da ilk kez cikiyor arkadaslariyla ama bana haksizlik yaptigini dusunuyorum cunku ben buraya gelmekle kendimi yalnizliga mahkum ettim kizlar senağlama senağlama senağlama

sabahta yine hastaneye gttik 1 kulak iyilesmis digeri gecmemis baska ilaclar verdi
bende hastalandim bir ton ilacta ben aldim 3 gun oruc tutamicam zaten bugun bogazlarim iyice azdi. bizde haberler boyle kizlar.
yalniz, hasta ve mutsuzum :nazar: :nazar:

gitsin be canım arada onlarında ayrı kalmaya ihtiyaçları vardır bu demek deildir seni istemiyor yada sizi yanına yakıştırmıyor bence

güle güle giysin alishacım şimdiden eklesende bizde görsek ben bu bayram bişey almayı düşünmüyorum zaten bi babaneyle benim ananeme gidicez 2.günü döncez buraya hem o yüzden hemde şimdi yazlık alsam bi daha ne zaman giyer ne zaman giymez kışlık alsam havadan giyemez bende almamaya karar verdim şirin bi etek bluzu var onları giydirmeyi düşünüyorum belki alırsam bi ev ayakkabısı alırım yazbaşı aldıklarım küçüldü hep bide maşallah bizimkinin ayağı yaşına göre büyük hemde hızlı büyüyo

ay bende aldım meleklerime mini mini ciciler eklerim belki bu arada biz bayramda antalyadayız kısmetse orda eşimin dayısı var oraya gidicez hep isterlerdi gitmemizi şimdiye kısmet olcak inşş bakalım.

X