2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iiim cnm sen nasılsn oruç tuttum bugün başımın ağrısı dışında iiim sen tutuyomusun?damadım nasıl yerim ben onu

damadın çok hızlı dur durak bilmiyor bende peşinde perişan :) Allah kabul etsin orucunu canım, ben tutmadım dayanam diye

iyi geceler kızlar çok uykum geldi oğluş sabah 6 da kalkar yine bende yatıyımda uykumu alıyım

amin cnm inş..elvinde aynı ne yapazağız bunlarla böle bilmembilmiyorumkismile

slmkızlar umarımiyisinizdir ben cok mutsuzum yaaa metin cok yaramaz öyleböyle degil yüregimiz agzımızageliyor
girisin üstünde oturuyooruz parmaklık taktırdık boyuna gecen arkadas aradı bize gel filiz kalırsın diye aldım kaanı gittim eve geldiğimde eşim anlattı demirden kafasını gecirmiş klimasplitinin üstünde oyun oynuyormus az kalsın 3. kattan asagı atlıcakmıs eşim zor yakalamıs az kalsın ölüyordu oglum tekçocukla kalcaktım
markete gittik dün baktım agzında bişiy yiyo ayyyyyy bir bakarım kedi maması paketini eliyle yırtmıs ondan yiyomus corn flakes sanmıstım ben
bugun çay döktü üstüme popom yandı silverdin sürdüm
pc deki back space tusunu kırmıs iki tusta kayıp
dısarda yürümüyo kucakta
banyo yapıyo küvetini kaldırana kadar kayıyo kafa üstü
hergün bir ekşın bakalım yarın ne olcak bu arada baba ogul kel yapmıslar kafayı beslemelere döndü metin

bu arada metin le ugrasmaktan kaan nasıl büyüyor anlamıyorum 45 günlük oldu 4,350 olmus boyu 58 azcık gazlı ama büyüyo işte metin de cok seviyo kardesini bebeiş bebiş deyip duruyo sıcaklarla aram iyi degil ev sauna gibi hiçbir yaz bu kadar etkilenmemiştim emzirmede işkence bu sıcaklarda aklım olsa planlı gebelik olsa ocak annesi olmak isterdim yine yaz bebegi zormus
ben sizleri de cok özlüyorumn naz okula baslamıs ne güzel ezgide cok tatlı cıkmıs ege de yüzüyo oooooooo süper cagan a gecmiş olsun onat hala mı altı da kalkıyo emel bu arada millet nerde yawf

filizcim ben giremiyrm bütün gün elvinle uğraşmaktan valla görüşemez olduk..ayy bebişim 45 günlük olmuş bile yerim ben onu yaaa..ayy allah sana sabır versin cnm allah korusun çok dikkat edin...yaramaz metiş seni...:emir_bebek:.biz bi tanele dert yakınırken sen 2 tanele uğraşıyosun nasıl dayanıyosun cnm??düşününce bile ürküyorum..

günaydın herkese

elvinde genç kız olmuş valla bizde saç yok saçlı olanlarda daha bir genç kız havası oluyor :)))))))

maşallah hepsine

filizcim çok geçmiş olsun allah korumuş oglanı bir sn boş bırakmaya gelmiyor bu veletleri ya korku nedir bilmiyorlar. ezgide koltuklara çıkıp kendini atıyor aşağı yanında olduğumuzda atıyor genelde ama bazen tutamadığımız oluyor... yer kesmiyor benim kızı... kaana da maşallah boyu kilosu yerinde ...
allah kolaylık versin güzelim iki minik çocuk zor ...

hoşbulduk cnm elvin maşşallah evet alıştırmaya çalışıyrm ama biraz zor gibi bazen hemen bazense 1 saat bekliyoruz lazımlıkta..yapmayınca yapmıo..bakalım ne olacak..egehan yüzüyomuş ne güzel bizde 1 haftadır denizdedik biraz daha dursadk yüzerdi kesin..boynuna kadar suyun içinde yürüyo su yutsa bile geri tükürüyo...egehan alışmıştır tabi maşşallah ona..

..
Canım egede ilk başlarda öyle giderken, ayakları yerden kesilmeye başlayınca yüzmeye başladı.Sanırım elvinde öğrenirdi.

Maşallah elvinime de çok tatlı olmuş ...Tam genç kız:)))

bu arada metin le ugrasmaktan kaan nasıl büyüyor anlamıyorum 45 günlük oldu 4,350 olmus boyu 58 azcık gazlı ama büyüyo işte metin de cok seviyo kardesini bebeiş bebiş deyip duruyo sıcaklarla aram iyi degil ev sauna gibi hiçbir yaz bu kadar etkilenmemiştim emzirmede işkence bu sıcaklarda aklım olsa planlı gebelik olsa ocak annesi olmak isterdim yine yaz bebegi zormus
ben sizleri de cok özlüyorumn naz okula baslamıs ne güzel ezgide cok tatlı cıkmıs ege de yüzüyo oooooooo süper cagan a gecmiş olsun onat hala mı altı da kalkıyo emel bu arada millet nerde yawf
Maşallah kaana , boyu kilosu çok iyi.Metinin yaramazlıkları yanında anlamıyorsun nasıl büyüdüğünü ama:))))Neyseki allah korıumuş, balkona hiç birşey bırakmayın canım dikkatli olun.
Bizde merdivenlerden çok korkuyoruz, kaşla göz arasında üst kata çıkıyor.Geçen gün balkonda oturuyordum baba baba diye sesini duydum dışardan.3 kişi aramaya başladık.Ensonunda sese gittim, çatı katında terasa çıkmış oradan aşağıda babasına sesleniyor:)))Allah koruyor valla bunları.

ay meral anlatmayın bunları benim moralim bozuluyor ... yeni evim 14, katta cam kapı açmıyoruz ödümüzü koparıyor bu kız bizim heryere tırmanıyorlar en büyük fobim oldu bu benim...

emelcim arada ugruyorsun cevap verirsen sevinirim onata diş macunu ne kullanıyorsun markası nedir.

florürlü olması lazımmış hangi markalarda var bulamadım.

slm kızlar netim yavaş olduğundan okusamda yazamıyorum
dr. bize defne iki yaş çocuğu gibi o yüzden tuvalet eğitimine başlayablirsin dei bizde başladık ama pek icraat yok anca yaptıktan sonra söylüyo hatta gelmeden öncede söylüyo ama oturtunca yapmıyo psikolojik kaçıyo heralde bende üstüne gitmiyorum geri tepmesin die bide kurnaz banyoya girmk içinde çiş çiş dio oturtuyorum bamyo bamyo diyip küvete girmek istiyo
bu arada bizde saç dibi ve vücutta isilik oluştu kafasına BABE nin şampuanını vücudunada BABEnin vücut şampuanı ve nemlendiricisini kullandık şıp die geçirdi çok ii ggeldi

Selam kızlar

Fifoşcum aman Allah korumuş çok yaramz oldular artık bizimkide balkona çıkmaya can atıyor hep peşindeyim pencerelerin önlerine bir şey koymuyorum olurda çıkar sarkar diye amaan düşüncesi bile korkunç Deryanın dediği gibi Allah korusun hepsinii bu arada 6.5- 7 gibi kalkıyor artık ama hala alışamadı memesizliğe geceleri bazen çığlık çığlığa ağlıyor uyanıyor uzun bir süre uyumuyor susturamıyoruz ne zaman alışacak acaba

Meralcim sizde ucuz atlatmışsınız allah korusun

Nazocum kolay gelsin tuvalet işi zor iş bakalım napıcaz

Deryacım Natura House Baby Cuccıolo Dentıfrıcıo Toothpaste Red Fruıt biraz uzun bir isim oldu ama yanlış olmasın diye uzun yazdım :) bize dr önerdi sonra götürdüğüm her diş hekimide onayladı bu macunu her eczanede yok biraz daha büyük eczanelerde var

emelcim google da bile bulamadım nasıl macundur böyle :)) aratayım bir kaç yere sorsun eşim bakalım...

ezgide gece çok uyanıyor... anne diye bagırıyor gidiyorum odasına elimi tutuyor yada kucağıma gelmek istiyor uyuyor yatırıyorum 2 saat sonra yine aynı... tabi bende uyku falan kalmıyor... ah ah hep geçecek diyorum ama geçmiyor bir türlü şu uyku sorunumuz doğduğundan beri aynı...

slm kızlar netim yavaş olduğundan okusamda yazamıyorum
dr. bize defne iki yaş çocuğu gibi o yüzden tuvalet eğitimine başlayablirsin dei bizde başladık ama pek icraat yok anca yaptıktan sonra söylüyo hatta gelmeden öncede söylüyo ama oturtunca yapmıyo psikolojik kaçıyo heralde bende üstüne gitmiyorum geri tepmesin die bide kurnaz banyoya girmk içinde çiş çiş dio oturtuyorum bamyo bamyo diyip küvete girmek istiyo
bu arada bizde saç dibi ve vücutta isilik oluştu kafasına BABE nin şampuanını vücudunada BABEnin vücut şampuanı ve nemlendiricisini kullandık şıp die geçirdi çok ii ggeldi

bende tuvalet eğitimiyle bu yıl ugraşmıyorum seneye yaza kısmetse ugraşıcam canım...

selamlar aradaşlar geçmiş olsun dilekleriniz çin teşekkür ederim çağan iyi şükür kusma ateş ve ishal bir gün sürdü sonrasında iyleşti dr gitmedik ancak arkasından eşim ve ben aynı şekilde hastalandık ikimizdede kusma ishal atşe halsizlik kafamızı kaldıramıyoz allahtan yeğenim bizdede çağana o baktı ben tabi drluk oldum iğne yaptı bağısak enfeksiyonu dedi ilaçları aldık bugün dh iyiyiz çağana isilik için travazol yazdı dr buarada çağan kilo vermiş bu ayda ay bırakın almayı habire veriyor neye üzülcemi şaşırdım valla
derya sanada geçmiş olsn
filizcim ay metişte aynı çağan gibi valla bizde evde köşe kapmaca oynuyoz artık tehlikeli neresi varsa orayı engelliyoz hop başka bişey buluyor ama cam kapıya engel olunmuyor işte bizimkide camndan en son sluğunu atmış sitenin bahçesine su ver diyor elindde siğer suluğu oğlum elinde ya iç diyırum tekrar su ver diyor en son yanına gittim aşağıyı gösteriyor camı açtım baktım cam biara açıktı o ara diğer suluğu atmış aşağı sonra babasıyla ineip aldılar balkona ise çıtadan pamaklık ördürdük valla hoş bu sefrde sandalye çekip üsten bakmak istyorya biz yokken orayda kapatıyoz artık napıcaz hiç bilmiyorum hadi bizde tek senin iki tane allah iki kere yardımcın olsun
buarada unutmadan herkese hayırlu ramazanlar allah oruçlarınızı kabul etsin
ay güzel bir haber veriyim size annem,m hac kurası çıkmış kıslar çok istiyordu yedeklerden de olsa çıkmış bu yıl kısmetse gidiyolar abimle beraber hacca
neyse ben kalkim bir çorba yapim öptim hepinizi

X