2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın iyi ramazanlar herkese

eski ekip kayıplarda kalan sağlar bizim olsun napalım...

meralcim nasılsın...

gece bir üşüme geldi tir tir titredim 1 saat sonra baş ağrısı ne olduğumuzu şaşırdık eşimle ateşim çıkmış... klima çarptı kesin boğazımda ağrıyor... kolumu kaldırcak halim yok... yaz günü hasta ettim kendi kendimi yaaa...

ezgide birşey yok allhatan kreşe gidiyor.

İyiyim deryacım , sana geçmiş olsun.Klima olayı çok kötü, bizim ofisteki klima da beni çarpıyor, ama yapacak bişeyde yok.Açmasak durulmuyor ofiste.Evde çalıştırmıyorum klimayı.

geçmiş olsun deryacım klima iyi bir şey değil aslında adamı hasta ediyor

farkettim güzelim kafam kallkmıyor usume geldi yine işe gelmiş bulundum şimdide ezgiye geçmesin diye eve gitmiyim diyorum masaya yattım valla :sinifsinif:

Canım benim geçmiş olsun yaaa, birde evde olan çocuğu düşününce insanın gidesi gelmiyor.Ama ancak dinlenerek atlatabilirsin bunu.

Geçmiş olsun Derya, geçenlerde bende atlattım aynı şekilde, antibiyotik kullanmadan geçmedi.

herkese hayırlı ramazanlar kızlar sagolun fıkırlerınız ıcın kızım azar azar alısmaya basladı bakıcıya alısma asamasındayız babaannesıyle gonderme konuuna bende cok karsıyım gerekırse ıstıfa eder evde otururum yanı o derece hayırlıs dıyelım

Maşallah kocaman olmuşşşş:)))Havuz keyfine de diyecek yok yanii...
Egehanın denizde yüzmesi videosunu koyamadım ben , yüzmeyi öğrendi şimdi bizimle oyunlar oynuyor:)))

Maşallah kocaman olmuşşşş:)))Havuz keyfine de diyecek yok yanii...
Egehanın denizde yüzmesi videosunu koyamadım ben , yüzmeyi öğrendi şimdi bizimle oyunlar oynuyor:)))

ay süper ya bakalım antalyaya giderken alıcam kolluklarını belki takar bu sefer rahatına alışsa aslında oda sevicekte inat ediyor toka bile taktırmaz kafasına ...

kulaklarını nasıl koruyorsun meralcim ... ben en çok kulaktan korkuyorum kardeşim küçükken yazlıkta sürekli havuza dalar çıkardı kulaklarından çok çektik ... sürekli doktora taşınırdık kulak agrısından...

ezgide seviyor kafasını falan suya sokmayı korkuyorum bende ... kulak ağrısından

Kulaklarıyla ilgili bir sorun yaşamadık şimdilik deryacım.Ağzına giren suyuda zaten direk atıyor.Hemde zevk alarak:)))

selam kızlar

oğlum uyudu bende bi bakıyım dedim derya kocaman olmuş ezgi maşallah çok tatlı

burcucum hoşgeldin özledik seni , biz tuvalet eğitimine başlamadık dr 2.5 yaşını bekleyin dedi ama altında bezi olmadığında çamaşır olduğunda yapınca söylüyor :)) Onatda henüz konuşmuyor 10-15 kelimesi var o kadar normal daha erken
hoşbulduk cnm bende sizleri özledim damadım nasıl üzüyo mu seni??ben bi hafta daha uğraşıcam eğer baktım olmuo bırakıcam mecburen..zaten sıkılıoo bazen yapmak istemio tutuoo 3 saat bilmyrm yani zaman göstercek bakalım...
selamlar çok yorgunum kıslar çağan dün gece dörtten beri sürekli kusuyor gece sadece su içti kustu sabah süt içti kustu çorba verdim çıkardı en son kusmya karşı fitil almıştık geçen sefer hasta olduğunda ondan verdim kesildi gibi buarada birde ishal oldu sanırsam neyse şimdi uyuttum bakalım buarada hala isikler geçmedi kremlerde işe yaramıyor bana söleyebileceğiniz öneriler varmı valla günde üç kere suya sokuyorum ona rağmen çocğun her tarafı kızarıklık içinde bende çok yorgunum geçmişe bakamadım o yüzden sadece son sayfayı okuyabildim herkes iyidir umarım
ayy kıyamam ben ona yaa geçmiş olsun hali kalmamıştır kuzumun dra gittiniz mi mikrop kapmış ya da sıcaklardan olabilir..
İyi geceler kızlar, nasılsınız_?
İnci, geçmiş olsun canım size.Geçen hafta egehanda da olmuştu kusma arkasından ishal.Dr. boğazlarından olmuş demişti.Belki çağanda da aynı sorun olabilir.Kızarıklıklarda sadece popo kısmında mı yoksa vücudunda mı_?Vücudunda ise sıcaktan isilik olmuştur.Suyun içine Biraz tuz koyarak vücudunu bir yıka.Debize gitme imkanın olsa denize götür.tek yolu o oluyor çünkü.
Burcu hoşgeldin canum, elvi,n nasıl_?Çişe alıştıryormuşsun.Ben diğerlerini bir yaşında alıştırmıştım ama bunda tembelliğim tuttu.Egehanda altında külot varken çişini yaptıktan sonra söylüyor, yakında bezden rahatsız olup söyler diye bekliyorum açıkçası.İnşallah kısa zamanda öğrenir elvinde.Konuşma konusunda da bizde çok ilerlemedik açıkçası.Net söylediği şeyler, baba anne anneanne karya neo.Ama söylediklerimizi kendisi tekrar etmeye çalışıyor.Çok güzel söylemiş benim oğlum bir daha söyle bakalım dersek tekrar ediyor.<B>iraz teşvik etmemizi bekliyor anlayacağın.
Şimdilik iyi geceler, öpüyorum sizi ve melekleri.
hoşbulduk cnm elvin maşşallah evet alıştırmaya çalışıyrm ama biraz zor gibi bazen hemen bazense 1 saat bekliyoruz lazımlıkta..yapmayınca yapmıo..bakalım ne olacak..egehan yüzüyomuş ne güzel bizde 1 haftadır denizdedik biraz daha dursadk yüzerdi kesin..boynuna kadar suyun içinde yürüyo su yutsa bile geri tükürüyo...egehan alışmıştır tabi maşşallah ona..
günaydın iyi ramazanlar herkese

eski ekip kayıplarda kalan sağlar bizim olsun napalım...

meralcim nasılsın...

gece bir üşüme geldi tir tir titredim 1 saat sonra baş ağrısı ne olduğumuzu şaşırdık eşimle ateşim çıkmış... klima çarptı kesin boğazımda ağrıyor... kolumu kaldırcak halim yok... yaz günü hasta ettim kendi kendimi yaaa...

ezgide birşey yok allhatan kreşe gidiyor.
cnm merhaba çok geçmiş olsun inş hemen atlatırsın..
ezgi çok değişmiş geldi bana kocaman olmuş yaa maşşallah.ne zaman büyüdüler hiç anlamadım yaa insan fotolardan anlıo valla..

X