2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Güzelim hoşgeldin anlat anlat kimse kalmdı burda yazan yazıya hasret kaldık :))

geçmiş olsun ay kan geldi dedin ödüm koptu ezgide çıkarıyor azılarını mahvolduk günlerdir. sürekli ağlıyor birşey yiyemiyor. aç yemeğe çalışıyor dişi acıyor eli agzında gösteriyor gelip öptürüyor.

pişik için hipokort çok iyi geliyor bize... herkes hamaten diyor de ben onun hiç fazydasını görmedim.

gece uyanmasıda 4 gün kuşadasında kaldık hotelde aramızda yattık eve geldik 10 gündür gece 1000 kere uyanıyor derdi yanımıza gelmek.

sıcaklarda var tabi 9 da yatıyor odasının camını yukardan açıyoruz. gece kapatıyoruz. biz de uyuyamıyoruz onlarda bizim gibi işte

kayınvalidenede bravo valla daha sık gel diye yapmışlardır :))

ooo gel git kimse yok bakmıycam artık size... ben artık 2010 temmuz annelerine takılıyorum çok komikler ya yeni doğdu ya bebekleri bir panikler biz aşmışız valla artık :))))))))

biri 1 yaşında rahatlarmıyız yazmış çok güldüm :)))))))))

en rahat dönemleri farkında değiller ya

bebekler koydukalrı yerde kalıyor sağa sola bile dönemiyorlar. benimki evi dört dönüyor :)))))))))))

merhaba herkese nasılsınız

klima kullanmıyormusunuz çocuklar uyurken merak ettim zararlımı yoksa..ben çalıştrıyorum öteki türlü uyuyamıyor uykusunu almayınca huysuzlanıyor...

inci geçmiş olsun çağanada...azılarınızda çıkmış

Son düzenleme:
merhabalar deryacım ah ne zor ya bu diş olayı ay çıksalarda hepsi rahatlasak valla çağanda öle sebebsiz yere ağlıyor duruyor kuzum anluyorum ben dişler çok yakıyor canını pişik için cvalla bugünde zeytinyağ sürdüm akalım ama yarın sabah dr götürcez çocuğum boşuna acı çekmesin oda canını yakıyordur ay havalarda ir sıcak bakalım yarın yağmur bekleniyormuş ay yağsada serinlesek vala sıcaktan camı açtık bu gece çağanın odasının gece kapatıcaz artıkın
balımcım saol canım valla bizim evde klima yok canm ama olsa kesin kullanırdım cam kapı ne varsa açıyoz ama esmiyorki içersi dışardan sıcak
anacım topikteki herkeste tatilde galiba kimsler uğramyor neyse haftaya ramazan başlayınca döner herkes buarada tatilde herkes bana acaip kilo almışssın hemen ver dediler ay onlar öle dedilçe bende şiştim sanki iyice acilen diyetisyene gidip diyete başlıcam bakalım ramazandada nasıl yapıcam bilmiyorum gerçi bu yıl oruç tutarmıyım onuda bilmiyorum ağustosa geldiya havalar çok sıcak zaten çağanda çok yıpratıyor nasıl olucak bilmiyorum siz ne düşünüyorsnuz gerçi tutabildiğim kadar tutim diyorum ama
ay bölede kendin yaz kendin oku hiç olmuyor valla had bir gelinde kaynatalım accık öptüm tüm kuzularıu vede anneleri iyi geceler

slmlar hanımlar ben geldiiim giderken bi hoşçakal diyemedim size hala yazlıktayım eşimin başını yedim vın aldırdım ve sizlere kavuştum nasıl herkes iyidir umarım diş dışında bi sıkıntı yok heralde bizim 16 dişimiz oldu azılar çıkmıştı burdayken köpek dişlerini patlattı en çok onlar zorladı 2 ay sürükledi patlatalı epey oldu uzadılar iyice ay ne anlatim aklıma bişey gelmiyo aaaaaaaa hala oluyorum yengem hamile

slmkızla r nasılsınız kimseler yok gerci...
biz iyiyiz kaanım 36 günlük oldu alıstık birbirimize
metin cok yaramaz hiiiiiiiiç bişiy yemiyo desem yeri sabah yarım haslanmıs yumurta öglen muz aksam iki kasık makarna gece yatmadan muhallebi....yogurt sebze corba üçlüsünü hayatından cıkardı artık takmıyorum bıktım çünkü peşinde kosmaktan....
aylin in teyzesi cok yardımcı oluyo bana dokuzda geliyo beste gidiyo metin de cok sevdi yemek ve ütüden de terfi ettim öglen 1 saat kadarda uyuyorum ama zormus iki çocuk gerci tahmin ettiğim hiçbir zorlugu yasamadım ....sizler nasılsınız derya sevda daimi geri kalanlar arasıra ugruyo anladıgım kadarıyla metin laptopu hasat etti saklıyoruz onlan yattıgında da acmaya üşeniyorum yoksa müsaitim de...bir eylülde işe baslıcam cocuklardan nasıl ayrılcam bilmiyorum zor olcak ama
emel inci hosgeldiniz evlerinize onatı kesmen iyi olmus memeden uykuları düzelir insallah annesi
duygu yok galiba
neyse ben kactım
lülülülülülü

merhaba hanimlar
heryerim agriyor suan, dun denize gittik Defne ilk kez girdi gecen yili saymiyorum
cunku bir tek ayagini sokmustum ve aglamisti. dunde biraz korkum vardi acikcasi
korkarmi diye alistirarak soktum birde simit aldik ona ay cok sevdi onla yuzmeye bayildi surekli babasi tuttu tabi. ellerinide yuzer gibi yapiyor ay cok komikti ya
sesi cikmiyor bende rahat rahat keyfini cikardim tabi denizin :)
sonra tabi bizi seytan durttu ve su jet skiler varya arkasina bot gibi birsey bagliyorlar
ona bindik, guvenli olmadigina indirkten sonra karar verdim sadece elinle tutuyorsun birde ucuruyor resmen havada ucuyorsun, cok tehlikeli ya aslinda. bir daha binmem.

Defnenin istahi tabi berbat yine sabah agriyla kalktim saat 8 di. hanimefendiye sut birde saralleli ekmek verdim yemedi. sen bilirsin dedim yattim asagiya
oda yanima geldi bir iki ses yapti bende kizdim biraz sonra bir baktim uyumus
saat 11 e kadar uyuduk kahvalti yaptik tabi cok az yedi yine
ama o kadar yorgunumki artik pesinde kosacak durumum yok yemezse yemesin halim kalmadi cunku.
sonrada o yorgunlukla temizlik yaptim aksam misafirim gelicek ev dandiniydi. simdide dinlenmeye calisiyorum.

emelcim gozun aydin diyeyim, accu sanada gecmis olsun.
incicim sanada kolay gelsin

Filiz Allah seninde yardimcin olsun canim , 2 cocukla cok zor ya bu sicaklarda ama
ilerdede rahatini goreceksin, ikisi birden buyuyecek ben de 4 yil sonra yapicam herhalde
tam rahata ermisken yine basa saricaz ama napalim kardessiz kalmasin su dunyada
optum hepinizi gorusuruz
belki firsat bulursam Defnenin fotolarini eklerim.

bizim klima salonda gündüz hep çalışıyor ama odalara faydası yok zaten odada olsa acmam heralde klima çokta sağlıklı değil çünkü... camı aralıyorum ben gece kapatıyorum

filizcim büyütmüşsün kaanı da eylüle de birşey kalmamış çok minik kalıcak kaan ama braz daha izin kullansaydın keşke...
ezgide birşey yemiyor güzelim ... bunların hepsi aynı var bir bildikleri ama biz bilemiyoruz bir türlü onu...

iyi canım senden naber...

ben ramazanı orucu geçtim bayramda nereye gitsem diye bakıyorum :))

9 eylül hava hala sıcak olur denizde güzel olur. sanırım antalyayı ayarlamaya çalışıcam...

selamlar kıslar
filizcim maşallah kağanıda büyüttün canım izninde çok eken bitiyrmuş canım uzatamıyormusun
derya sakıncalımı ki klima canım valla bizde yk ama alalım diye düşünüyordum açıkçası şimdi sen söleyince tereddütte kaldım
yeşim ne çabu döndün canım koreye hani izmite gelince arıcaktın hayırsız
accu naber canım hani yağmur yağacaktı bugün izmite ya yine yanıyoz valla uardaa kıslar çağanın pişik için zeytinyağ sürmüştüm gece sabah baktım baya fayda olmuş o yüzden dr a gitmedik bugün gece yne sürücem işallah tamamen eçer
emelim onatı kesmişmi memeden benmi yanlış okudum hayırlı olsun canım yeter artık zaten ilerde daha zor olur kesmen
buarada ben esra ile tatilde konuşmuştum adanadaydı eylüle anca döner heese selamı vardı ama duygudan haberim yok varmı haberi olan yada durun ben onu bir arim bakim vın mın bişiler alacaktı yoksa tatilemi gitti izmire
ay tatil deyince nazo sende hoşgeldin şekerim hoş ala yazlıktaymışssın ya vının hayırlı olsun diyelim
ben şimdilik kaçaym akşama takılırım yine accık diyet sayfalarına bakayım pazartesi diyete başlıcam yarında diyetisyene gidiyorum

merhabalar,
yemek konusuna hiç girmak bile istemiyorum, yaklaşık 5 aydır aynı kiloda 10kg. Dr. 18 ay kontrolünde vitamin verdi ama Aslı'ya vermek ne mümkün, neye karıştırdıysak karıştırdığımız şeyide yemiyor. Bizde vazgeçtik artık.
aaaa ilk defa birkaç kişi var tribünde, ne güzel....
hepinize güzel bir gün diliyorum, birşeyler atıştırayım...

derya çıkmış siz nasılsınız kızlar inci accu
biz de okullu olduk salı günü başladık sabahtan yarım gün diye anlaştık ama nazın 12ye doğru uykusu geliyo o yüzden erken alıorum şimdilik inşallah alışır 1buçukta alırım kışa doğru da biraz kafa dinlerim:))
ilk gün aynen deryanın dedii gibi orda bekledim naz beni gördükçe ağladı 2gündr bırakıp çıkıorum hiç sorun yaşamıoruz sadece arada bi çimdirme ısırma huyu var neyse ki az kişiler birebir ilgileniyo öğretmenleri
ya dünya varmış ya kızlar imkanınız varsa kesin verim derim böle bi rahatlık yok 1.5sene sonra tekrar dünyaya döndüm kucağımda naz olmadan yemek yapmanın rahatlığı..sırtıma naz çıkmadan plates yapmak..hele hele kuaförde tepemde naz olmadan kan ter içinde kalmadan kaş aldırmak...oh beeeee:)))))
onun için de süper oldu sabahın köründe kalkıo zaten 8buçukta çıkıoruz evden rahat rahat evde kahvaltı etmesse orda yediriolar kocaman kum havuzu,top havuzu var naz bayılıyo artı tavşanlar, balıklar, karınca, böcek yetiştirme fanuslar..tam nazlık süper süper:))dün ilk eserini de icra etmiş parmak boyasıyla iki minik pembe el..çerçeveleticem onları:)

güzelim bizim salonda var klima gündüz de sürekli açık zararını göremedim...odalarda yok dedim.

klima açıp yatmak bilmiyorum denemek lazım tutulur kalırsın gibi geldi :)))))))

uyku modu varmış klimanın gerçi ona alınca sorun olmuyormuş

ya güzelim sen beni dinle hayatını yaşa :))))))))

nasılmış gördün mü bayılacağını biliyordum bu hayata :)))))))

ezgide 1 yaş kilosuna düştü. kilo almayı bırak verdi. çok sinir bozucu birşey bu yemek yememe..

ilaçta içmiyordu vitaminide aldım veremedim. aylarca dolapta durdu. birgün buzdolabı açıkken aldı eline ver dedi. verdim o gün bugundür içiyor.

herşeyi kendi istemesi lazım bizimkinin....

ay gelmişsin derya, naz iyi ya maşallah aldım işte 12de gittiiğimde gayet güzel oynuyo oluyo ama beni görünce hemen kucak istiyo özlüyo heralde, şimdi uyudu 2saat falan da uyur öle dinlenirim hayat bana güzelezgi nasıl o iyice alışmıştır sen kaç saat bırakıosun.biz 8buçuk 1buçuk diye anlaştık ama o kadar bırakmam heralde öğlen uykusu erken geliyo evde yer yemeğinide
dün 2çocuklı bi arkım geldi biri 2buçuk yaşında küçüğü 2aylık.bi kere daha karar verdim doğurmıycam başka ya çok güzel oluolar ama anneler mahvoluyo çocuk büyütürken zaten çok sabırlı bi insan diilim nazla tattık çok şükür bu duyguyu Allah herkese versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…