2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merabalar,ben de yoktum 4-5 gündür gelir gelmez geçtim bilgisayarın başına .herkes iidir umarım .bu arada 10+5 oldum ben ,1 hafta ara veren bulantılarım ve uyku yeniden başladı ,tam kurtuldım galliba demiştim( olsun ne yapayım ayın 24'ünün bekliorum 2'li test için bebeğimi özledim:)))

ya kizlar benimde damak zevkim degisti canim hep abucubur cekiyor tatli seyler ,
kasik batmalarim yine basladi normalmi acaba?

aynı dert bende de var canım 3-5 gun baya hafiflemişti bende geçmeye başladığını düşünmüştüm ama yeniden daha şiddetli başladı 5 kg civarı kilo kaybım oldu yarın dr a gıtmeyı dusunuyorum psikolojim bozuldu artıksenağlama

Kızlar 9 haftalığım doktorum bemiks tablet verdi vitamin ama içeriğinde gebelik katagorisi c yazıyor korkdum içmeye bemiks verilen oldumu vitamin

maehaba canim bende yurt disinda yasiyorum ve banada sadece elevit verdiler o yeterliymis. burdaki doktorlar pek folik asidi tanimiyorlar.ben zorla ev doktorumdan almistim folik asidi hamile kalmadan 3 ay once aldim kullandim hamile kalana kadar....

slm kızlar pek cok arkasta ben gibi uykudan şikayetci günlerim nasıl geciyo anlamıyorum dün babalar günü için evin orda ki bir magazaya alışverişe gittim walla yolda bayılcagımı sandım sıcaklarda coktu gözkapaklarım agırlastı eve geldim 4 saat kadar uyumusum zaten evdeysem işe gitmediysem öglen 2 de bir uyuyorum 7 ye kadar uyandıktan sonra da hemen ayılamıyorumkafamçokkarıştı bende hiç bir hamilelik belirtisi yok sadece bu halsizlik dısında allahtan eşim evde calısıyoda iş konusunda yardımcı oluyo bana size sorum bu durum ne kadar daha sürer ben doktoruma sorcaktım unutmusum
birde herkes oglum olacagını söyleyip duruyo mide bulantısı kız cocuk bekleyenlerde uyku hali halsizlik erkek cocuk bekleyenlerde oluyomus diye duydum gerci hayırlısı
birde eşimede minik bir babalar günü hediyesi aldım baba adayı olaraktan cok sevindi gözleri doldulülülülülülüjestimi begendi...

canim bende halsizlik var aynen biyere gideyim hemen oturmak istiyorum kizima hamileykende hep uyuyordum sanirim 3 aylik olana kadar bu devam etti
cinsiyet konusunda kizimda hic midem bulanmadi suan var mesela bence bu cinsiyetle alakasi yok naniknanik

bende cinsiyetle alakası oldugunu sanmıyorum cunku bende ıkısıde varyerimseniben

yok kızlar ne yediğinizle nede halinizle tahmin etmeye çalışmayın tutmuyo ben kızımda hiç bulantı yaşamadım ama bunda felaket yani bünyeden bünyeye farkediyo allah herkezin gönlüüündekini versin tbi benimkinide bu arada ilk cinsiyeti kim öğrenicek bakalım

mesela ilk hamileliğimde erik ve çilek yiyodum manyak gibi bunda yoğurt şeftali peynir bakalım sonuçne olucak

bencede yenilenlerle alaksı yok benimde ekşi yiyip erkek olan tanıdıklarımda var
ilk ben öğrenebilirim belki çünkü hafta olarak en önde ben gözüküyrm

barcli içimizde ilk bebek cinsiyeti ögrenecek olan sensin gibi tahmin ediyorum hafta olarak ilerdesin bizden ... kızlar kulaktan duyma seyleri söylüyorum size cinsiyet konusunda cogumuz ilk hamileliğimizi yasıyoruz heyecanda dorukta kim ne söylese inanıyo insan

evet cnm öle gözüküyo insan zaman geçtikçe daha da heyecanlanıyo valla. bana da herkes kızın olcak diyo ama bakalım

Arkadaşlar merhaba,
Kısmetse bende ocak sonu gibi doğum yapacağım.
Size sormak istediğim bir sorunum var.İki gündür yemek borumda yanma hissediyorum ve bir şey yiyemiyorum.Sanırım midemde sorun var.Yarın doktora gideceğim ama benimle aynı sorunu yaşayan var mı aranızda? Bildiğiniz bir şeyler varsa paylaşmanızı rica ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…