2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Kızlar benim göğüslerim çok şişti ve hızla büyüyo ama ondan daha önemlisi uçları kıpkırmızı ve felaket acıyo dokunamıyorum bile normalmi bu ya,
bu hızla giderse bu büyüme ne olacak halim bilmiyorum

bende aynı durumdayım canım.çok ağrıyo gögüslerim.şişimelerinden şikayetçi değilim.çünkü çok küçüklerdi:roflol:

Tum takvim yapmak isteyenlere referans olmasi icin:

www.lilypie.com
ordan

Expecting a baby e tikla

cikan sayfadan Create a new ticker a tikla

(buyuk boy istiyorsaniz) Full size ticker, kucuk boy istiyorsaniz Mini ticker a tikla

cikan sayfada Set 1; Set 2; Set 3 den bir takvim sec

sonra Step 2 ye tikla

cikan sayfadan bir bebek yada leylek vs. sec

sonra Step 3 e tikla

Your Last Menstrual Period a son adet tarihini gir yada Select Baby's Due-date e bebegin dogum tarihini gir( Hangisini girerseniz digerini Day Month Year a ayarlayin ki hesaplarda yanlislik olmasin.)

Son olarak Create Ticker a tikla.

Cikan sayfadaki Image URL yi kopyalayip KK da Kontol panelinizden Detay bilgilerinizi duzenleyin e tikla, cikan sayfada en asagidaki Kilo ve ve doğum tarihi takip çizelgelsindeki bosluga yapistirin ve Degisiklikleri kaydet e tiklayin.
Bu kadar...

benimkilerde küçüktü valla bende şikayetçi değilim benim uçlarıda koyulaştı sizde de var mı bende de acı var bayabenneyaptımki

aramıza hoşgeldin hayırlı olsun bebişin
yanma olabilir cnm bu normal druna da sölersin bakalım o ne diycek hayırlı haberlerini beklliyoruz

bende aynı durumdayım canım.çok ağrıyo gögüslerim.şişimelerinden şikayetçi değilim.çünkü çok küçüklerdi:roflol:

oh ne güsel, benimkilerin zaten maşallahı vardı şimdi aldı başını yürüdü :)
ama uçları berbat durumda ya elimi süremiyorum, yara olmuş gibi acıyo

ya ben sırt üstü yatamıyorum ya yorulduğum zaman ya da biraz yürüdüğümde bile belim acayip ağrıyo yattığım zaman yataktan kalkamıyorum ağrıdan kasılıp kalıyorum sanki resmen tutuluyorm sizde de var mı acaba

Benden önce sen sormuşsun, evet bel ağrısı bende de var yorulduğum zaman çok ağrıyor, ama benim gögsümlerimde fazla değişiklik yok,evet biraz büyüdüler, bir de bazı gün daha dolgun hissediyorum, acı falan yok.CADIARZU

evet bana da bazen daha dolgun geliyo valla ne yapacağız bu bel ağrısıyla bilmiyorum

valla aynı sorunlar bendede var gögüsler aldı başını gidiyo ve çok ağrıyolar benim bugün sor kasığım felaket ağrıyo korkuyorum normal mi

HERA796, 5 kilo çok gerçekten nie öyle oldu acaba?psikoloji bozukluğunu çok ii anlıorum ben de aç ve susuzum die inliodum ,gözlerimi açamıodum bitkinlikten ..yine başladı ,bu saat oldu hala çıkartıorum ..doktora bence de sor serum takviyesi verebilir belki,kendine ii bakmaya çalış:))

valla aynı sorunlar bendede var gögüsler aldı başını gidiyo ve çok ağrıyolar benim bugün sor kasığım felaket ağrıyo korkuyorum normal mi

kendini yorma dinlen cnm yorulacak bişi mi yaptın acaba belkide rahim büyüdüğü için ağrıyodur

sağol barclicim ama başından beri zor bir hamilelik sürecine girdim 3 aydan sonra düzelir diyolar tek tesellim o

inş cnm düzelir mecburen ne olursa neremiz ağrırsa çekiyoruz ne yapalım herşey bebişlerimiz için

sağol barclicim ama başından beri zor bir hamilelik sürecine girdim 3 aydan sonra düzelir diyolar tek tesellim o

yorma kendini fatocum.genelde çok ayakta kaldığımda ve yorulduğumda benimde belş ve kasık ağrılarım oluyo .bu hafta daha dikkat ettim kendime çok fazla ağrım olmadı.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…