2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

cnm yalnız linki açtığında adres çubuğunda yazan adresi kopyala tmm mı ona dikkat et belki bu adresi direk kopyalarsan olmayabilir

sırnaşık şey:roflol::roflol:sakin ol cnm senin ki yerinde bende ona bakıp duruyorum nerde yanlış var die:icecream:

:roflol::roflol: evet ya 7. haftalara alıştım ya 8 i görünce yanlış gösteriyo sandımsırnaşık şey pazartesiye girdiğimizi şimdi farkettim.:1rolleyes::roflol:

benim neyim eksik bende kendimi yazdım

günaydıııııııııııııııııııııın arkadaşlar nasılsınız 3 gündür giremedim umarım hepiniz bu 3 günü sağlıklı sorunsuz geçirmişsinizdir...

Günaydın,
İyi bir hafta olsun hepimiz için, 10 haftalık olduk. bugün kontrolümüz var, akşam iyi haberlerle geliriz, inşallaha.s.

günaydın herkese iyi haftalar...

nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik? ya nasıl olduda sadece 1 kilo alabildin maşallah ben 5 kilomu alıyorum valla. eskiden 48 kiloyu geçemezdim herkez bana kilo almamı söylerdi alamazdım 52 olabildim ve hamile idim şimdide 57 yolundayım kabus gibi hiç yaşamadığım kilolar çok moralim bozuluyo senağlama

saol canım bugun gorusucem doktorumla bakalım artık ne dıyecek , su içememek çok zor geliyor su içtiğim zaman mutfaktan lavaboya gıdıyorum dırek, sende kendıne ii bak çabuk geçsin bu günler:çok üzgünüm:

kızlar aranızda toksoplazmaya karşı bağışıklığı olmayan var mı???????

canım benim bağışıklığım yokmuş. ve hamilelik boyuncada kesinlikle almamam lazımmış bu mikrobu çok tehlikeli dedi doktor. çiğ et kesinlikle yeme dedi. hatta kıyma yoğurup elini bir yere bile sürersen sonra ordan tekrar kapabilirsin çok dikkat et dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…