2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Montesori ben gittim eminönüne havuzlu hana geçen cumartesi günü çok kalabalıktı, gerçekten çok ucuz biliyormusun aldığım hastane çıkışı mağazada 70 liraydı orada 45 şaştım kaldım bir sürü şey var çok güzel

bende ateşölçer sormuştum geçen ama pek bilgisi olan yok galiba bende şu alından ölçenler var ya ondan mı alsam acaba diye düşündüm ama kararsızım hala

kızlar ben netten atesölçer siparişi vercem de ne alsam acaba braun iyiymis ama kraft alanların da yorumlarını okudum cok memnunlar var mı alan yada bilgisi olan...

bende braun almayı düşünüyorum. netten alışverişe cesaret edemiyorum .e bebek. com diye bir site var çamlıcada mağazası varmış oraya gitmeyi düşünüyorum.

o zaman hafta içi gidin kızlar, bugün 4-5 kadın vardı koskoca handa, hata çoğu dükkan bomboştu bence oraya mal gelen günleri öğrenmek lazım, çünkü mesela çoğu şey vitrinde vardı ama içerde kalmamıştı, renkleri bitmişti, chicconun mağazası gerçekten çok küçüktü ama inanılmaz fiyat farkı vardı 4te birine fln şeyler vardı

ekin su ne alsak acaba bende cesaret edemiyodum netten almaya ama hepsi burada cok güvenilir bir site....kızlar vapurdan inince cok yürünüyo mu havuzlu hana ...ewt ekin su ucuzmus cok, arkadasım 150 ytl ye neler almıs neler...benim hastane cıkısım var chicco dan da yengem bakım setini almıs cantalı (sebamed alcaktım ama),küvet filan da var ama atesölçerle buhar mak. biran önce almak istiyorum...

bende vapurla gitmiştim çok yürünmüyor yani ben hiç anlamadım yorulmadım da, görümcem hep kiraz baby sitesi var oradan alışveriş yapıyormuş ama zaten sen eminönüne gidiceksin oradan alırsın oradada var, bu arada sebamed için sonradan bırakınca alerji yapıyormuş diye duydum ben ev yapımı zeytinyağlı sabun kullanıcam kızlar gözleri yanmasın diye dalin sabun alıcam sadece şampuan dı yağıydı nemlendiricisiydi kullanmayı düşünmüyorum hepsinin içinde binbir çeşit kimyasal madde var bebişin cildi çok taze hemen emer çünkü

bende bakım çantasını chicconun aldım ama Bübchen ni öneriyorlar ürünleri daha doğalmış kararsız kaldım Bübchen marka da alsam yeni doğduğunda onumu kullansam diye sebamedinde ürnlei çok güzel bir ara ben şampuannını kullanıyordum insan ne alacağını şaşırıyoe arkadaşım braunun kulaktan ateş ölçerini kullanıyor memnunmuş krafttı bilmiyorum kulaktan ateş ölçerlerin kullanımı daha kolaymış en azından bebeğin koltuk altına yerleştircem derdi yok

slm kizlar bakiyorum da muhabbet almis yurumus..Allah artirsin..
ben pek giremiyorum,dizlerim agriyor iki gundur ve belimden rahatsizim..
dinleniyorum..ama dayanamadim bi kizlara bakim dedim:)))

merabalar:)
kançiçeğim geçmiş olsun canım..
waterfull ve alisha bebişler çook tatlı,bi ana önce ocak gelse de tam tanışsak şunlarla:)
ateşölçerler hakkında sadece kulaktan anında ölçenler var onların ii olduğunu biliorum (kullanmıştım)
ama markasını haırlamıorum..

tesekkur ederim uzun ve beyaz bulut..saol...
napiyim katlaniyorum iste,hersey bebeklerimiz icin degil mi...
sen nasilsin nasil gidiyor hamislik?

insallah hayirlisiyla o da olur canim icini ferah tut..
benim kontrolum de onumuzdeki ayin 8 inde insallah bu sefer
cinsiyetini ogrenirim...yoksa tam surpriz olacak...

evet gerçekten tam inatçı çıktı senin bebiş .süprizleri sevecek heralde edepsiz.işallah bu sefer seni üzmezde gösteriri sende ona göre yaparsın alışveişini.
bayramdan sonra bende artık odasına başlayacağım kağıt yapacağız mobilyasııydı derken yine br sürü zaman alır ama bunlar tatlı telaşlar olacak allahın izni ile sen karar verdinmi mobilya rengine

insallah guzelim...
ay ne guzel demek o dasina baslayacaksin,benim evim kucuk oldugu
icin fazla bisey yapamiyorum odasi icin.....ben mobilyayi beyaz almayi dusunuyorum...kiza pembe erkege mavi olayina girmicem yani...
bu ay ivir zivr almaya devam edicem,arabasi falan filan.mobilyasini son ay almayi dusunuyorum....yeni modeller falan cikarsa diye.

sen ne renk alicaksin??

canım ne yaptın da belin dizin ağrıyor ki sende benim gibi temizliğin cılkınımı çıkardın
geçmiş olsun canım dikkat et kendine
ayın 8'ine az kaldı bu defa öğreniriz artık hepimizi bi meraktır sardı senin keçi bu defada göstermezse sende onunla inatlaş baktırma bi daha cinsiyetine bak nasıl gösteriyor kaydirigubbakcemilea.s.

hiç sorma aklımızda olmadığı için ben odasını spor odası yapmıştım kendime şimdi aletler çıkacak mecburen koşu bandını yatak odasına koyacağım diğerlerini paketleyip kaldıracağım artık neyse sağlık olsun .bebişim iyi olsunda duvar kağıdını pembeli falan yaparız heralde babası öyle istiyor mobilyasınıda bende beyaz düşünüyorum.her renk yatak takımı ile kullanılır hem gözüde yormaz

herkese günaydın kızlar
alisha ve waterfull bebişleriniz çok tatlı maşallah nazar değmesin
montesori eşim işinden dolayı götürememişti dünde işi olmayınca birden gidiverdik...

herkese günaydın, izmirde bugün hava çok kapalı inşallah yağmur yağar. sheeda canım sana doktor yatak istirahati mi verdi ben normal hayatıma devam ediyorum sadece bazı şeylere dikkat ediyorum

maşallah bebişlere ya kocaman olmuşlar. ayaklar kafalarda:) waterfull senin ki tosun olcak galiba maşallah toplu olduğu belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…