2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

iyiyim sen nasılsın evet yaptım canım birazda abarttım canım bebişin nasıl ?

benim bebişim çok harekteli ya sanki sığamıyor karnıma.yarın bende çarşıya çıkacağım.bebişe ve kendime bayramlık bişiler bakayım diyorum.birde kumaş almıştım jilelik burda terziler çok uygun onu vermeye gideceğim.sen neler aldın bebişe

waterfull,alisha bebekleriniz cok tatlı benim oglumun niye böyle fotosu yok yaaa:KK43: waterfull ne güzel masallah bebegim 1 kg yu gecmiş ayyy kocaman oldu bizimkiler...
barcliii nbr...ooo misafirlerde kalmıs yarına neden apar topar ultrasona girdin anlamadım... birde bebegin 2 hafta önde gözüküyo ilk ocak bebegi senin kızın olcak herhalde:) söz bir yere gidersem haber vercem sizlere ...

benim bebişim çok harekteli ya sanki sığamıyor karnıma.yarın bende çarşıya çıkacağım.bebişe ve kendime bayramlık bişiler bakayım diyorum.birde kumaş almıştım jilelik burda terziler çok uygun onu vermeye gideceğim.sen neler aldın bebişe

kızlar cevaplarım biraz karışık oldu kusura bakmayın bir yandan yazarken diğer taraftan yaprak dökümüne bakıyorum da
dört tane hastane çıkışı
beş badi
beş tulum
birkaç tane iç zıbın
iki tane zıbın takımı
atta çantası
havlu
battaniye çorap
tırnak makası
tarak
biberon
hırka
şimdilik bunları aldım hastane çıkışlarını abarttım ama neyse artık

kızlar cevaplarım biraz karışık oldu kusura bakmayın bir yandan yazarken diğer taraftan yaprak dökümüne bakıyorum da
dört tane hastane çıkışı
beş badi
beş tulum
birkaç tane iç zıbın
iki tane zıbın takımı
atta çantası
havlu
battaniye çorap
tırnak makası
tarak
biberon
hırka
şimdilik bunları aldım hastane çıkışlarını abarttım ama neyse artık
ya bende bugün bisürü şey aldım ama hastane çıkışı beğenemedim daha hiç yok, koyucam aldıklarımı bebişe alınanlar topiine

birde bişey soracağım sizlerde tüylenmeler oldumu benim özellikle baldırlarımda ve göbeğimde acayip tüylenme oldu alsammı bilemiyorum ?

uzun bulutçum ne güzel yeni doğduğunda giyeceği her şeyi tamam.artık daha büyük al çok hızlı büyüyorlar ilk aylarda.benim tüylenmem olmadı ama azalmadı da aynılar..
alisha 2 hafta önce ben senin gibiydim şimdi ezberlediğimden izlemeyi bıraktım görüntüleri,gerçekten mucizeler değilmi

alisha bebişin çok güzel maşallah nazar değmesin

uzunbeyazbulut boşver içinden geldiğince al içinde kalmasın zaten 1 aydır strese soktular seni acısını çıkar, benimde göbiş biraz tüylendi ama ben doğum sonrası döküldüğünü duydum almayın diyorlar

alisha bebişin çok güzel maşallah nazar değmesin

uzunbeyazbulut boşver içinden geldiğince al içinde kalmasın zaten 1 aydır strese soktular seni acısını çıkar, benimde göbiş biraz tüylendi ama ben doğum sonrası döküldüğünü duydum almayın diyorlar

sağol ekinsu bir ay olsa iyi hamileliğimin onikinci haftasında strese soktu beni o dokor bozuntusu ondan öncede zaten kanamaların oluyordu anlayacağın yeni bir oh dedim..ama izlerini hala taşıyorum doktora gittiğimde ilk sorduğum şey kalbi atıyormu oluyor atmaması için sebep yok harekette ediyor ama bilinç altına yerleşti bir kere kolay kolay silnmeyecek bilyorum ama yinede huzurluyum hemde hiç olmadığım kadar

sağol ekinsu bir ay olsa iyi hamileliğimin onikinci haftasında strese soktu beni o dokor bozuntusu ondan öncede zaten kanamaların oluyordu anlayacağın yeni bir oh dedim..ama izlerini hala taşıyorum doktora gittiğimde ilk sorduğum şey kalbi atıyormu oluyor atmaması için sebep yok harekette ediyor ama bilinç altına yerleşti bir kere kolay kolay silnmeyecek bilyorum ama yinede huzurluyum hemde hiç olmadığım kadar

haklısın canım ama üzülme artık bebişini düşün hayal et , hamileliğin keyfini çıkar bak şunun şurasında 3 ay kaldı zaten alışveriş hazırlık derken doğum gelecek , Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

montesori nasılsın senin bebiş 24 haftalıkmı
* doğum ne zaman dedi doktorun benimki 24+4 müş 24 ocak dediler doğuma

slm canım ewt 24+2 olduk doktor 15 ocak demişti dogum tarihi için ama şekerimden dolayı erken alcaklar aralık sonu ocak bası gibi daha tarih net degil sende alısveriş yapmıssın hayırlı olsun cekersin fotolarını bakarız cicilerine nerden alısveriş yaptın bende bayramdan sonra cıkıcam alısverişe neler alıcam neler ayyy cok heyecanlı günler bekliyo bizi kızlar...hihoyyyt

kızlar ben netten atesölçer siparişi vercem de ne alsam acaba braun iyiymis ama kraft alanların da yorumlarını okudum cok memnunlar var mı alan yada bilgisi olan...

haklısın canım ama üzülme artık bebişini düşün hayal et , hamileliğin keyfini çıkar bak şunun şurasında 3 ay kaldı zaten alışveriş hazırlık derken doğum gelecek , Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

amin rabbim cümlemizin bebeğini bize bağışlasın her karanlığın ardından mutlaka güneş doğuyor işallah smrisk de iyi haberlerle gelir doktorundan .bazıları maalesef doktor oluorda insan olamıyor. karşısındakinin ne düşündüğnün önemi yok belkide kızı boşu boşuna üzdüler neyse yarın haber alırız artık

X