2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

herkese günaydın, izmirde bugün hava çok kapalı inşallah yağmur yağar. sheeda canım sana doktor yatak istirahati mi verdi ben normal hayatıma devam ediyorum sadece bazı şeylere dikkat ediyorum

Aslında hayır sadece ilk 1 hafta yatmamı söyledi, sonrasında ise kendimi çok yormamamı, çok ayakta kalmamamı ve egzersiz yapmamamı söyledi.. Ama benim okuduklarımdan, duyduklarımdan gözüm korktu hep evde dinleniyorum sadece hafta sonu 1-2 saatliğine dışarıya çıkıyorum. Bilmiyorum acaba çok mu abartıyorum ????

anlaldım canım için nasıl rahat etcekse öyle yap. ben hemen hemen her gün annemlere gidiyorum, alışverişe gidiyorum ama arabayla tabi dolmuşa, otobüse binmiyorum. evde kaldığım sürede fazla yatamıyorum zaten canım sıkılıyor. bana dr son 2 ay fazla kalkmadan yatacaksın demişti.mirmirmirmir

yok aslında çok abartmamak lazım ,en iyisini sen yapıyosun. Eşim araba kullanmamı istemiyor ama yakın yerlere gidebilirim ben de evde çok sıkılıyorum zaten .... Sen de çok yorma kendini , fazla ayakta kalma ... Herşeyin hayırlısı olsun

hanımlar günaydın hepinize...

waterfulcum senin tombik yanaklı oğlunu yerim ben :)) erkek olduğu öyle belli ki yavrunun allah sağlıkla gelmeyi nasip etsin inşallah. maşallahhhhh canım... 4,5 kilo geliyo :))

alisha cım seninde nazını yesinler... allah sağlık versin hepimizin yavrularına inşallah.

ekinsu ve barcli göbekler harika :)) bende 2 hafta sonra böylemi olucam acaba ... ben bol giyince hala kimse anlamıyor hamile olduğumu :)) bende hep bol giyiyorum :))

nazocum günaydın benim kuyruk sokumum çok acıyor canım. annem vücudun ağırlaşıyor o yuzden diyor. bazen inan morarmışmı diye aynada bakıyorum o kadar acıyo... koltukta falan çok rahatımda işyerindeki sandalyemde sorun var sanırım.

saol canım zaten fazla ayakta kalamıyorum belim karnım ağrıyor oturmak için yer arıyorum resmen:) yaşlı teyzeler gibi

marsgım valla benim göbüşte öyle sinir oluyorum ama insanlarda hiç göbek görmemiş gibi bakayım çıkmış mı çıkmış mı. dar giyince var birazda bol giyince benımkı de pek bellı olmuyor.

günaydın marsg ben şey duymuştum vücut ağarlaştıkça ağarlık bele yükleniyo ya omur iliği genişliyomuş yani açılıyomuş oda ağrı yapıyomuş
benim göbiş artık bolda da belli çünkü en çok orası çıktı arkadan anlaşılmıyo yürüyüşüm normal ama bilinçli kadınlar bel oyuntumdan anlıyo

marsgım valla benim göbüşte öyle sinir oluyorum ama insanlarda hiç göbek görmemiş gibi bakayım çıkmış mı çıkmış mı. dar giyince var birazda bol giyince benımkı de pek bellı olmuyor.

evet herkes aynı az çıkmış. aa bak artık çıkmış :))))) herkes kontrolde aman ben memnunum napalım doktorum kasım sonuna doğru bayağı şişersin dedi. bugünlerin tadını çıkar diye uyardı :)) bebek normal olduktan sonra az kilo almışım karnım küçük hiç takmıyorum işime geliyor hatta artık :))

günaydın kızlar bugün buradada hava serin gibi ama ohh kış geldi ne güzel

kızlar üzülmeyin benim göbiş 3 haftada fark attı sizinde öyle olacak bundan sonra hızla büyüyor, artık oramız buramız da ağrıyor değil mi başladı ağrılar

sheeda, hera yormayın kendinizi dr ne dediyse onu yapın

ekin hoşgeldin benimde önce birden pörtledi sonra gayet yavaşladı sonra iki hafatdı yine birden pörtledi :)))

günaydın kızlar arası burası agrıyan bayanlar gecmiş olsunkaydirigubbakcemile3
benim bir kramp sorunum vardı doktorumun verdiği ilaç harika bişiy walla 20 gündür cok rahat uyuyorum hiç kramp girmedi bacaklarıma...
eee bayram geldi biz ne giycez yaa:çok üzgünüm:hamile pantolonlarım var da hamile üstü almk istemşyorum cok bol oluyo gereginden fazla kilolu gösteriyo beni daha şimdiye kadar hiç almadım üstüme bişiy evdekiler yetiyodu...
dün boynerden L beden kısa kollu gögüs altında fiyonku olan bir triko aldım krem rengi ...kreme de kahve cok yakısır ama siyah gri çok fazla hamile pantolonum var giycem artık birini sizler napcaksınız ayyy hamiş ilk bayramımız olcak uzun zamandır görmediklerim beni bebegimle görücek cok keyiflikaydirigubbakcemile2

ekinsucum bebeğimin gelişimi normal olduktan sonra göbeğimin büyük küçük olması önemli değil. ama insanlar sinir ediyo bebek az mı gelişiyo, normal mi bilmem ne. bende nolmuş küçükse göbeğim büyük olunca madalya mı takacaklar diyorum o zaman susuyolar.

günaydın montesori. bende üst almayı düşünmüyorum 2 tane hamiş pantolunum var üstlerim rahat oluyor dar giyilenler hariç onlarla idare ediyorum.

kızlar bu arada dün tokluk kan şekeri sonucunu aldım 81 çıkmış kendi doktorum görmedi daha ama ordaki doktor bişey yok dedi açlığı bugun alıcam cıkmamıs nedense. bi fikri olan var mı bana biraz düşük gibi geldi

montesori hamile mağazalarına bakarsan lord,ebru,livaa,gebbe bunlarda harika üstler var hemde öle bol falan değil senin dediğini anladım bunlara netten bakıp fikir edinebilirsin

gnaydın hamiş bayanlar,
kançiçeği çok geçmiş olsun Allah sağlıkla kucakalamayı nasip etsin inşallah

Nohcoy kontrolün iyi geçmesine çok sevinidim

waterfull ve barcli usg ler ne güsel çıkmış çok sevindim bişey çıkmamasına Allah sağlıkla kavuşturmayı nasip etsin herkese

alisha cım kızın kocaman olmuş maşallah Allah bağışlasın

uzun beyaz bulut alışverişe başlamışsın hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah üzerinde eskisin hepsi ben daha hiç bir şey almadım sadece k.validem örsün diye yün aldım oda daha başlamadı zaten kısmetse bayram sonu alışverişimiz bizimde başlıyor. Bayramda üzerime olan hiç bir şey yok 3 tane pantolondan başka üzerime birşeyler almak zorundayım bir de kış için çorap. Bu arada c.tesi usg var benimde bakalım nasıl örcem bende oluşumu resmini koymak isiterim sonra umarım bana yardımcı olursunuz arkadaşlar hepinize hayırlı güzel günler dilerim sevgiler (özür dilerim çok yazdım umarım sıkmadım sizi)

montosericim ben kotondan bir elbise aldım. kısa kollu çok güzel bir kumaştan önden düğmeli göbeğime kadar ... birde ayakkabı aldım. kalın çorapla giyicem.

hamile bölümüne gidince sinirim bozuluyor annane kıyafetlerine benziyo tüm kıyafetler :))))))))

ben hala normal magazalardan giyiniyorum. şansımıza bu yıl herşeyin bolu moda...

Ben hiç hamiş kıyafeti almamıştım yazı bol penyelerle geçirdim annem bir pantalon bir elbise dikmişti, tayt almıştım onlarla geçirdim yazı evde olunca çokda gerek olmadı kıyafete evde elbise pijama idare ettim, şimdide sadece kışlık bir pantalon diktiricem , üstlerim olur zaten boldu kazaklarım olmaz isede kocişimin çok güzel kazakları var banada uyar onları giyerim:)) zaten şurda 2 ay kaldı değil mi

walla haklısın marsg... demek istedigimde buydu zaten ,hamile magazalarında altlar iyi de üstler cok allı güllü bende trikomu koton dan aldım hallettim kıyafet işini...ayyy keske bebeklerimizde şimdi dogsaydı ne güzel seyler var ...bari kurbana yetişselerdi ayy neler alırım ben oglusuma da...hep derdim ki hamile kalıyım zara dan mothercare den giydiririm diye ,iki gün önce mothercaredeydim allahım sezonda ne kadar pahalı :1shok:dısarda aldıgım tulum orda 100 ytl idi ben 10 a almıstım oglusuma bir kot baktım 95 ytl ayyy giycegi kaç ay ...alabilcek durumdayım ama sezonda bir daha o magzalara girmicem moralim bozuldu valla insan cocuguna herseyin iyisini güzelini giydirmek ister ama fiyatlar beni sasırttı....kız cocuklar için ama harika seyler vardı tüllü lila fusya tonları filan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…