2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm kızlar yoktum iki gündür anneme gectim karsıya orda kaldım kardeslerimle filan harika vakit gecirdimhihoyyyt
ekinsu bebek beşiğin cok güzel annen ne kadar ince saklamıs onu 33 yıl ...içinde önce saglıkla bebegini sonra da torununu büyütmen dilegiyle
marsg kistiniz kaybolmus tamamen cok sevindim...
a.s sonucları iyi cıkanlar gözünüz aydın...
smrisk canım benim ...bana bayan doktor bakmıstı cok ilgilenmişti ,canını sıkma bitanem nelere üzüldük ve hala da üzülüyoruz hersey olcagına varıyo allaha şükür ocak anneleri olarak önce üzüldük sonra güldük mutlu olduk yada mutlu olmaya calısıyoruz saglıkla bebegimizi kucagımıza alcagımız güne kadar hep korkularımız acabalarımız olacak ama allah dermansız dert vermesim bu mübarek günlerim kadrine kıymetine bol bol dua et bol bol dua edelim canım arkadasım zaten doktorunda seni her konuda aydınlatır nolur üzme kendini iyi şeyler düşün...
barcli oda takımın hayırlı olsun cok güzel prensesimize yarasır türden...aksam içinde kolay gelsin sana ...

bende şimdi tam montesori nerdesiiiiin diye msj atacaktım dedim ilk önce bir yenileyim sayfayı bu kadar olur, hoşgeldin merak ettik seni , bir daha giderken haber ver böyle kaybolma tamam mı :))

merhaba arkadaşlar..umarım herkes iyidir...

smrisk canım geçmiş olsun umarım düzelecek birşeydir, bukadar üzülüp heba etme kendini..
maalesefki devlet hastanesinin durumu böyle bana da hiç konuşmayan biri denk gelmişti..
doktorunla görüşünce olmazsa başka bir yere daha gidersin..Allah dermansız dert vermesin..

arkadaşlar ne yaparsak yapalım ne kadar uğraşsakta Allah alnımıza ne yazdıysa onu yaşıyoruz..
en canlı örnek kendimi vereyim size..ilk hamileliğimde okadar rahat geçti okadar sorunsuzdu
ağrı sızı bilmezdim,son muayeneye gittim doktorum erken doğumun yok kanal kapalı dedi..
ama sonra ne oldu 7,5 aylık doğum yaptım hastanelerden çıkamadım..
o yüzden allaha sığınalım dua edelim hepimiz için iyi yazılar yazmış olsun..
evlatlarımızla bizi sınamasın..
tamammı tatlım smrisk üzüleceksin mutlaka ama, çok üzülmek yok..

bende şimdi doktordan geldim oğluşumu gördüm, çok iyiyimiş allahıma şükür..
920 gr olmuş..bir haftadır bende akıntı yerine su sızıntısı oluyordu onun için tahlil yaptırdım
sonuçları bekliyorum..allahtan amniyo sıvısında azalma olmamış..
4 boyutluya girmeme gerek yokmuş ayrıntılı usg yaptırdığım için..
ama ben pazartesi ümraniyedeki medicana hastanesine gideceğim orada cd veriyorlar normal
mueyenede..bende yakışıklı oğlumun resimlerini alayım dedim :))

gözünaydın maşallah seninkide büyümüş kocaman olmuş, al resmini çok güzel oluyor, benim dr bu muayenede normal ultrason çıktısı vermedi elindeki 3 boyutlu resim zaten çok güzel artık buna gerek yok dedi

merhaba güzel ocak anneleri .smrisk geçmiş olsun canım allah beterinden saklasın ilk önce doktorunla bir konuş . allahın izni ile bişey olmaz prensesine sonuçta doktor yanlış teşhisde koymuş olabilir .benim ikili testimi yapan doktor bir iki güne kadar düşürürsün sen bebeğini yokdüşmesse kalbinde sorun olabilir yok ensesi kalın bir sürü şey söylemedi bak bugüne kadar geldim allahıma şükür sapasağlammış bebeğim senin üzülmen demek bebeğinin üzülmesi demek ilk önce bebişin için güçlü olmak zorundasın a.s.

montesori hoşgeldin iyi vakit geçirmene sevinidim insanın ailesi gibi olmuyor benim eşim hep bir yere gidelim desem sıkınıtı yaratıyor çıldırtıyor beni ne güsel insan ailesiyle sık görüşmesi

sağol canım ,büyüyorlar artık çok şükür ekrana sığmıyorlarki baksakta hiçbirşey anlamıyoruz..
canım mikrop kapmış denmişti ozaman, torch gurubu mikrobu almış..
şimdiki kadar test yaptırsaydık belki de çıkacaktı ama kısmet işte..

Herkese merhaba.Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi.İnşallah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Smrisk geçimş olsun canım.Can sıkıcı bi durum tabi ama Allahtan umut kesilmez derler ya gönderidiğin yazı çok ibretliydi gerçekten.Demek bebek sağlıklıymış.Rabbim nasıl da koruyor masumları.Tüylerim diken diken oldu.:1no2:Hiçbirimizin garantisi yok.Bebişlerimiz Allaha emanet.
Barclı kolay gelsin canım.Yardıma gelcek kimsen de yokmuş.Allah yardımcın olsun.Valla menemen de çok uzak izmir içinde olsan ben gelirdim sana yardıma.Göbüşün de çok tatlı olmuş maşallah:CüvCüv:
Linay maşallah bebişine büyümüş baya.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

koca göbüşlüüü barcliii, ne güzel büyütmüşün göbüşünü öyle kaydirigubbakcemile3
hemen hemen hepimizin göbüşleri aynı durumda sanırım kocaman kocaman
gezeceğiz :))

kızlar çok ilginç bişey oldu,dün akşam rüyamda aralık annelerinden birinin bebeğini
düşürdüğünü gördüm adını vermiyim şimdi burayı okursa üzülmesin..
biraz önce onların yazdıklarını okurken biri bebeğini kaybettiğini yazmış...
hayırdır inşallah diyim tırstım valla...

ekinsu kalplerimiz birmiş hayatım....neyse sen bana seslenmeden ben gelmişim hemen...birde tobotiye ,blooms a seslensen ne zamandır yoklar özellikle toboti arkadasımız...
linay masallah bebegin kocaman olmus ayyyy bizim kontrol ekimde ben gittigimde 1 ay sonra 1 kg üstü filan olur...
medicana ücreti ne kadar bende gitmek istiyorum bilgi verebilir misin...sen nereye ben oraya önce z.kamile gittik simdi de medica na ya :)

Yani böyle doktorları duydukça insanın doktorlara güvenesi kalmıyor.Bizim de aile dostumuzun bebeğine dawn sendromlu demişti doktor.Hatta kürtaj olması için ısrar etti.Ama çocuğunu doğurdu maşallah süeper zeki ve hareketli bir oğlu var.

arkadaşlar destekleriniz için tekrar tşk ederim. bilmediğimiz konular olduğundan üzülmemiz gayet normal oluyor inş bu akşam doktorum iyi şeyler söylerde bende biraz rahatlarım, sonemeti aradım cuma gününe randevu verebiliyorlar doktorumda gerek duyarsa cuma artık sonemede giderim.

linaycım hayırdır inaşllah canım Allah kimselere öyle acılar vermesin Allah herkesin bebeğini annelerine bağışlasın. maşallah bebeğin büyümüş maşallah Allah nazardan saklasın beklesin çok sevinidim

evet canım üzülme akşama az kaldı zaten doktorunla konuşunca rahatlarsın dediğin gibi gerekirse de sonomede gidersin

kızlar okudunuzmu sivasda bebek doğmuş dişleri varmış. doktorların açıklamasına göre anne hamileyken süt ve yoğurt cok tüketmiş yani fazla kalsiyumdan olmuş.
hastanedeyken eşim gazetede okumuş ben ççıkdıkdan sonrada neşem yerine eglsin diye semra diş hediği dağıtırlarmı dedi :)) ağlasammı gülsemmi başladım gülmeye hedik nedir bilmeyenler vardır belki bugdayı nohutu pişiriyorlar bebeğin dişi çıkdığında komşulara dağıtıyorlar.

merabalar hanımlar:)
smrisk canım üzülme demek kolay ama çok hırpalama kendini hem akşama ii haberlerini beklioruz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…