2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ekincim göbişin pek güzel maşallah tıpkı benimkine benziyo :))))))))
kızlar siz kiloları nerden aldınız ben dikkat ettim kendimede ben göbekten aldım çoğunu kollarım bacaklarım aynı herhangi bi kalınlaşma yok yüzüm topladı bide

ekin su göbişin cok cici cıkmıs hayatım fırsat bulursam bende ceker koyarım...
nazobülo bende aldıgım 3 kg yu sırf karın bölgemden aldın ne popom cıktı ne de gögüslerim büyüdü
:KK43: en cok gögüslerimin büyümemesine üzüldüm zaten küçüklerdi herkes hamile olunca büyür dedi hani nerde:)))

bende en çok göbekten aldım tabiki ama benim basenlerim ve bacaklarımda biraz arttı gibi, birde göğüslerim çok büyüdü

:))) üzülme montesori 6. aydan sonra süt gelmeye başlıyo o zaman büyür belki
ekincim benimde göğüsler büyüdü zaten ilk büyüyen yerim oldu ama onu saymıyorum yani zaten büyüycek dimi arkadan hiç hamiş gibi durmuyorum bel oyuntum olmasa

nazobülo ekin su inş. büyür yıllardır hayalimdi büyük gögüs hamileligimin ilk 6 ayı hüsranla gecti...ama umudum var kaldı 3 ay:))))

Merhaba kızlar, gün boyu ben yokken yazdıklarınızı okudum
smrisk, hayatım üzülme fazla, odr. açıklama yapmamış, senin dr.un açıklama yapar, çok önemli bişey olsa oda herhalde bir şey söylerdi.
Ekinsu göbüşün çok güzel çıkmış canım, bende koyayım bir ara.Yarış yaparız hep beraber.
montesori hoşgeldin canım, kaç gündür görünmüyordun, merak etmiştik.Herşeyin iyi olduğuna sevindim.
smrisk, dişli bir bebeği emzirmeyi düşünemiyorum yaaa, 9-10 aylıkta çıkmaya başlayınca bile kötü oluyor, bi de suratına baka baka ısırıyor yaramazlar, oyun olsun diyegamyoncuiremsu
Linaycım, sende oğluşunu görmüşsün, yakışıklı yakışıklı.Bir resmini koysaydın ya. Sğlıklı olsunlarda, en önemlisi o.

Bizde bugün muğlaya gittik, özellikle oğluşuma hatıra olsun diye özellikle istedi babası.3 boyutlu usg ye girdik. Sürekli kıpır kıpır olan yaramaz,saat 12 de girdik, yarımsaat uğraştı dr. uyandıramadı, siz bir dolaşın, çukulata yiyin tekrar gelin dedi.Gittik dolaştık, çukulata yedim, döndük yine suratına koymuş kolunu uyumaya devam ediyordu.
Sağolsun, usg deki dr. saat 3-3,5 a kadar dolaş gel diyerek sürekli uyanmasını bekelyerek farklı pozlar almaya , yüzünü göstermeye çalıştı.Ama elini çekti ayağını koydu serseri.
Erkek olduğu tam olarak kesinleşti, onu çok güzel bir şekilde bacaklarını suratına kaldırınca göründü, yüzünü kapattı, pipisini açtı. lülülülülülü
Sağlığı yerindeymiş allaha şükür, 10 gün gibi önde görünüyor.1101 gr, 36 cm olmuş. Herşeyi sağlıklı, herhangi sorunlu bir durum yok dedi.Çok rahatladık, eşimle beraber.

Bunlarda yakışıklı oğlumun fotoları teyzeleriiiiii:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

waterfull gözünaydın desene epey uğraştıdı sizi yaramaz, maşallah çok güzel çıkmış boyu posu kilosu de yerinde Allah nazarlardan saklasın

Sağol canım teşekkürler.Maşallah , boyu posu yerinde allaha şükür.Kızlar , ben yavaş yavaş eve gidiyorum, sizlere iyi akşamlar. Yarın görüşürüz.

Bugün bizimde kontrolümüz vardı. Herşey yolunda çok şükür.. Rabbim bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin inş...

smrisk cnm sakın üzülme her dersin vardır bi çaresi allah dermansız dert vermez inş ii olur bebişin ii haberlerini bekliyoruz

montesori insan habersiz gider mi yaa merak ettik valla iisin ya çok şükür acaba kötü bişi mi oldu die düşünmeye başlamıştım çünkü

waterfull gözünaydın çok sevindim bebişinin sağlıklı olmasına

bende her yerden aldım valla kiloyu şiştim iice karın göğüs basen bacaklar her yer davul oldu ::)))

barcli senin misafirlerin yokmuydu onları bırakıp pc başınamı geldin yoksa kız:)

gözünaydın nochoy Allah tüm bebişlere sağlık versin

az önce benim tosun paşada bir tekmelemeye başladı gümbür gümbür hemen aldım kamerayı çekmek için hatıra olsun diye durdu ya serseri anladı valla ufacık şey nasıl oynatıyor şimdiden valla

cnm ben bugün obstetrik ultrasona gittim birdenbire gelişti herşey misafirlerde yarın gelcek

az önce geldim bebişim çok sağlıklı herşeyi ii çok şükür inş böle de gider artık kız olduğu kesinleşti gördük babasıyla açtı bacaklarını bizim bebiş 27+5 olarak gözüküyo ultrasonda gelişimi önde dedi dr..

ama kilosunu sölemedi ben sordum ama bişi dedi anlamadım sonra da heyecandan unuttum olsun artık bi dahaknde öğrenirim ii olduğunu biliyrm ya buda yeter...prensesin ayakları tam kasıklarımdamış ondan öle baskı yapıyomuş başıda tam göbek deliğimin hizasında baş aşağı durması gerekirken tam tersi duruyo yaramaz

pembe panter yakın olsaydık oturmaya gelirdin aaa aşk olsun bana geleceksn de ben sana iş mi yaptıracağım :)) çok saol cnm

gözünaydın barclicim , maşallah cadıya bak önden önden gidiyor benimkide bazen öyle duruyor herhalde kasıklarıma doğru tekmeliyor çünkü herhalde 1 ay sonra falan artık değişmeyecek olan pozisyonlarını alacaklar

Merhaba kızlar, gün boyu ben yokken yazdıklarınızı okudum
smrisk, hayatım üzülme fazla, odr. açıklama yapmamış, senin dr.un açıklama yapar, çok önemli bişey olsa oda herhalde bir şey söylerdi.
Ekinsu göbüşün çok güzel çıkmış canım, bende koyayım bir ara.Yarış yaparız hep beraber.
montesori hoşgeldin canım, kaç gündür görünmüyordun, merak etmiştik.Herşeyin iyi olduğuna sevindim.
smrisk, dişli bir bebeği emzirmeyi düşünemiyorum yaaa, 9-10 aylıkta çıkmaya başlayınca bile kötü oluyor, bi de suratına baka baka ısırıyor yaramazlar, oyun olsun diyegamyoncuiremsu
Linaycım, sende oğluşunu görmüşsün, yakışıklı yakışıklı.Bir resmini koysaydın ya. Sğlıklı olsunlarda, en önemlisi o.

Bizde bugün muğlaya gittik, özellikle oğluşuma hatıra olsun diye özellikle istedi babası.3 boyutlu usg ye girdik. Sürekli kıpır kıpır olan yaramaz,saat 12 de girdik, yarımsaat uğraştı dr. uyandıramadı, siz bir dolaşın, çukulata yiyin tekrar gelin dedi.Gittik dolaştık, çukulata yedim, döndük yine suratına koymuş kolunu uyumaya devam ediyordu.
Sağolsun, usg deki dr. saat 3-3,5 a kadar dolaş gel diyerek sürekli uyanmasını bekelyerek farklı pozlar almaya , yüzünü göstermeye çalıştı.Ama elini çekti ayağını koydu serseri.
Erkek olduğu tam olarak kesinleşti, onu çok güzel bir şekilde bacaklarını suratına kaldırınca göründü, yüzünü kapattı, pipisini açtı. lülülülülülü
Sağlığı yerindeymiş allaha şükür, 10 gün gibi önde görünüyor.1101 gr, 36 cm olmuş. Herşeyi sağlıklı, herhangi sorunlu bir durum yok dedi.Çok rahatladık, eşimle beraber.

Bunlarda yakışıklı oğlumun fotoları teyzeleriiiiii:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

maşallah oğlun çok tatlı allah nazarlardan korusun yerim ben onu

slm arkadaşlar bugün zeynep kamile gittim ayrıntılı için şansıma detaylı anlatım yapan doktora rast gelmedim zaten oldum olalı hiç şansım yokdur., diğre doktorlar bebeğin durumuyla ilgili bilgiler verirken benimki mal gibi bakdı sadece neyse raporu aldım diğer doktora gösterdim bebeğimde böbrek büyümesi varmış normalde 5 mm olması gerekirken benimki 7 mm çıkdı, düzenli olarak kontrol ettirmen gerekir büüyüyormu yoksa normalmi devam ediyor diye dedi. bende ciddiye alıncak bi problemmi diye sorduğumda net bi cvp vermedi, morelim cok bozuldıu ağlamakdna maf oldum. kendi doktorumu araıdm ve sordum korkma üzülme kontrol ederiz sürekli dedi akşam yanına gidicem zaten detayklı bilgi vericeni ve edişe edilcek bişey olmadığını söyledi. birazda int den araşdırdım böbrek büyümesi idrar enfeksiyonundan kaynaklanıyormuş veya idararın geri gitmesinden, eger büyüme devam ederse erken doğum yapılıyormuş ve sezeryanla alıyorlarmı tedaviyi bian önce başlatmak için. allahım büyükdür inş atlatabilceğimiz bir problemdir dua ediyorum. şuan başım çatlamak üzere,

merhaba canımhemen kafanı takıp üzülme canım benim komşumda hamile ona da bebeğin başındaki bir ölçümde aynı şeyi söylediler beyni büyük normalden dediler.apar topar ankara gata ya sevk ettiler.perişan bir halde boşuna gitti kadıncağız orda hepsine normal demiş bir grup doktor.sende hemen üzme kendini zaten çok güvenilir bir doktor değil sanırım seni muayene eden.kendi doktorun da bakar hemen panik yapıp üzme canım kendini

X