2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Ben hem çorap hem patik giyiyorum yoksa ayaklarimdan bir üşütürsem idrar yolu enfeksiyonu olurum hemen allah korusun, dediğin gibi anlamayiz hemen hastalanabiliriz havalar birden soğudu çünkü

İyi akşamlar hanımlar.Bebişler de sizler de iyisinizdir inşallah.Bugün çok mutluyum.Düşük yapan bir arkadaşımın hamiş olduğunu öğrendim.Geçen yıldan beri bekliyordu nihayet muradına erdi inşallah sağlıkla kavuşur bebeğine bu sefer.Ona da siteyi önerdim.Burda çok güzel paylaşımlar olduğunu anlattım.Hep birlikte bebişlerimizi beklemek çok keyif veriyor bana çünkü.

İyi geceler kızlar,
Gamze gözün aydın sonuçalrın iyi çıkmış.:dance:
Kançiçeğim bende çok üşüyorum valla, en kalın eşofmanlarımı giydim, öyle oturuyorum.
ayçatekin hoşgeldin, inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine,:Saruboceq:

valla ya burasi hergun yagmurlu cift corap cift kazak giyiyorum..
yoksa donuyorum....
Tam da kisa denk geldi,Allah yardimcimiz olsun ...

kuzi neredesin canım CADIARZUayrıntılı ultrasonagirecektin bu gün merak ettim dr.cemalettin bey yapıyomuş gaiba :CüvCüv:

Geldim canımcım, girdim bugün ayrıntılıya iyi çıktı çok şükür, herşey normal dedi, 500 gr olmuş kızımızkaydirigubbakcemile2, çokk zevkliydi seyretmek
Doç.Dr. Narter bey baktı bana, benim doktorum onun bakmasını istedi, Cemalettin beyi duymadım hiç,
bunuda atlattık şükür üç hafta sonraki kontrolde de şeker testi yapılacakmış, sen nezaman giriyosun ayrıntılıya, randevu aldınmı

Negüzel hayırlı olsun, sağlıkla gelsin bebişi inşallah

kuzi cim canim cok sevindim senin adina.
Allah sag salim kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah.

canim benim 3 hafta once gitmistim dr a ogrenemedim bir turlu bacaklarini acmiyor....ayrintiliya da ondan onceki randevumda girmistim.....
malesef gostermiyor artik onumuzdeki ayin 8 inde kismetse ogrenicem....

ne güzel bi siteymiş bu ya,herkes aynı kaderi paylaşıyo ve kucaklıyo birbirini.. özellikle barcli,ekinsu,gamze yılmaz,sheeda,waterfull,kançiçeğim,hande80,inanna13 ve diğer arkadaşların hepsine teşekkür ederim bu sıcak karşılamalarından dolayı..

ben de çok heyecanlıyım,ilk bebeğim ve biran önce kucağıma almak istiyorum yavrumu..hele şimdi daha bi güçlü hissediliyo ya hareketleri içim bi tuhaf oluyo :) Rabbim kimsenin hevesini kursağında bırakmasın,hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah!..

Hoşbulduk arkadaşlar ben siteye yeni üye olmuştum o gün yazdım sizlere bidahada bir türlü bulamadım ancak öğrendim 1 haftadan bu yana hepinize selamlar grş dileğiyle...

günaydın hanımlar bugün herkes güne ii başlar ve ii bitirir bense yorucu başlayıp yorucu bitiricem iftara misafirim var :SS

günaydın arkadaşlar.nasılsınız.bugün benimde yazlıklar kaldırılacak.ama kışlıklarımı çıkaramıcam çünkü hiç birisi olmayacak.

barcli göbeğinde güzelmiş.iyice büyümüş.

ayçatekin hoşgeldin.antalyalı ocak annesi yoktu sitede benden başka .inşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine.

Günaydın kızlar,
Hekse için güzel bir gün inşallah,
Barçlı göbüşün ne güzel çıkmış:)))En sonunda koymuşsun göbüşünün resmini.
Sana kolay gelsin, gece uyuyamadın mı da sabah kalkar kalkmaz yorgunsun hayatım_?
Kançiçeğim, bizim burası bile soğumaya başladı ki, senin orası daha soğuk bir yer. Herkes kendisine dikkat etsin kızlar, bu havalar çok değişken, bi taraftan soğuk bi taraftan sıcak olabiliyor.Eh valla kançiçeğim senin ki kadar inatçı bir oğlak denk gelmemiştir siteye, tam burcuna uygun oldu, oğlak gibi inatçı.

Haklısın balım, bu hafta sonu bende çıkartıcam kışlıkları, ama neyseki olacaktır üzerime kazaklarım. Normalde hep bol şeyler giydiğim için, kazaklarım üzerime olacakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Bi de pantolon alırsam tamamdır.

iftara misafirim var ya ondan yorulcam biraz ama napalım artık gecede pek uyuyamadım sayılır
çok saol valla en sonunda koyabildim göbişimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…