2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Haklısın balım, bu hafta sonu bende çıkartıcam kışlıkları, ama neyseki olacaktır üzerime kazaklarım. Normalde hep bol şeyler giydiğim için, kazaklarım üzerime olacakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 Bi de pantolon alırsam tamamdır.

ne güzel.malesef bana hiçbirşey olmuyor.herşeyi tam üzerime göre almışım.bu hafta alıcam kendime bir kaç kıyafet.belki ilk ve son hamileliğim olur bu o yüzden kısıtlamıcam kendimi:emir_bebek:.

iftara misafirim var ya ondan yorulcam biraz ama napalım artık gecede pek uyuyamadım sayılır
çok saol valla en sonunda koyabildim göbişimi

sana kolay gelsin barcli.benimde iftara misafirim geleceği zaman ablamı çağırıyorum sağolsun yardımcı oluyor.sende çağır birilerini fazla yorulmazsın.çünkü ben çok ayakta kalınca ayaklarım çok şişiyor.

aynen balım benimde ayaklarım çok şişio sonrasında müthiş bi ağrı yapıo ama çağıracak bi kimsem yok ki yavaş yavaş yapıcam artık napim

günaydın annişler ve bebişlera.s.
barçlı maşallah göbüşüne kocaman olmuş :CüvCüv: benimki çok küçük daha :emir_bebek:

kızlar günaydın

barclicim nihayet göbişini gördük çok güzelmiş benimkide oldu o kadar valla bende koyıyım, bende sabah yorgun uyanıyorum gece bir sağ bir sol derken uyuyamıyorum sırtım bacağım ağrır vaziyette uyanıyorumb daha üç ay var napıcaz bilmem

aynen balım benimde ayaklarım çok şişio sonrasında müthiş bi ağrı yapıo ama çağıracak bi kimsem yok ki yavaş yavaş yapıcam artık napim

barçlı fazla yorma kendini ben azıcık bişey yapsam belim ve karnım ağrıyor o yüzden arkadaşlar bahsettikçe ben yoruluyorum sanki burda:)

ben çıkardım kışlıkları kızlar yazlıkları da kaldırdım , benimkiler de bol bol olur sanırım, 3 ay sonra yine kışın ortasında olucaz zaten o zaman doğum yapmış olur giyeriz yine

saol ekinsucum aynen yaa bende uyuyamıyorum düşünüp duruyrm şimdiden böleyim ilerde ne yapçam die benim bebiş tam kasıklarda olduğu için yan yattığım zaman baskı yapıyo baya sırt üstüde pek yatmak istemiyrm sürekli değiştiriyrm kendimi bi oraya bi buraya

hadi koyda seninkini de görelim

yavaş yavaş yapıcam heracım olduğu kadar hiçbişi benim sağlığımdan ve bebişimden önemli değil

yaa bende kaldırcam yazlıkları ama zor gelioo çok bi o işim kaldı zaten sürüklenir gider artık kaç gün

günaydın hanımlar
bende yazın iyiydim üstler hep robodandı sorun yaşamadım mevsimlik bi iki bişey aldım ama daha çok gezmelik günlük bişeyler lazım sabah evden çıkmadan her kıyafeti deniyorum hiçbiri olmuyo ne etçem bakalım
el ayak şişmesi bende de var hele ayak şişmesi gün içinde çok sarkıtınca oluyo işyerinde masa altına tahta koydum akşam eve gidince dikiyorum iniyo ama eve geç gittiysem dışardaysam davul oluyo
dün gece ayağıma parmaklarıma bir kramp girdi anlatamam bileğime kadar vurdu eşim ovuyo ama fayda etmedi çığlık çğılığa ağladım bi beş dakka çok kötüydü

geçmiş olsun nazo

bu kramplar olacakmış böle aman dikkat edelim bende de oluyo çok kötü yaaa

saol barçlı ay ne biliiim ya tam eşimle tv izliyoduk kalktım lavaboya gittim vardı aha geçer dedim ay yok içeri geçtim daha çok azdı eşim oynat dio daha çok acıyo nası bağırıp ağladım varya ilaçlarımı alıyorum gıdam da iyi ama bilmiyorum hatta akşam eşime muz aldırdım gece yatarken yiyim bu kramplara iyiymiş gerçi daha bi kere oldu ama olsun dikkat edelim dedim

benimde gece uykusuzluklarım var dahada önümüzde uzun bir zaman var benimde doğumum ocak sonu son aylardada şuanki halimizden dahada kilolu olacağız çünkü son aylarda daha çok kilo alınıyormuş

Geçmiş olsun nazo.Ayak parmaklarına kramp girdiyse, ayakkabı ayağını sıkıyordur hayatım, daha geniş bir ayakkabı al hemen kendine.
Kızlar dikkatli olun hayatım hepiniz, çok fazla yormayın kendinizi.Ben de hafta sonları temizlik yapıyorum, ama parça parça bir yeri temizliyorum, dinleniyorum.Zaten 10 dk da bitecek olayı,1 saatte yapıyorum.
Bu ayak şişmesi doğal ama, o kadar ağrıması doğal değil, bütün gün sarkıttığımızda şişiyor, akşamları yüksekte bekletince iniyor normalde. Kramp olayı için dr.unuzla görüşün kesinlikle.

saol waterfull ama ayakkabım sıkmıyo hatta yeni bikaç ayakkabı aldım hep bi numara büyük aldım şişiyo falan diye bi daha tekrarlarsa söylicem doktoruma

umarım canım:)
vallahi ben sonbaharı geri istiorum,o kalabalık insan topluluğunu da ,çamurlu yolları da sevmiorum,biraz ters durum var okulda da bahar dönemi notlarım hep daha ii olurdu??
bu arada ben 2 saattir kanguru,ana kucağı falan bakıorum var mı fikri olan??

Evet biz nar bebeden baby 2 go aldık ana kucagı aldık, fiyatı cok uygundu . 90 ytl ve üzeri alışverişede kargo ücreti almadılar. Gelen üründen memnunuz.

Kangurum hediye geldi ama heryerde var zaten ..

günaydin hanimlarr nasilsiniz?

barcli masallah göbisin cok güzel :))

kisliklari cikarin ya arkadaslar, ben kapttim bile sifayi grip oldum bogazimda agryiyor :KK43:(

saol cidy çok geçmiş olsun dikkat et kendine sıcak ballı limonlu su iç çorba da aynı şekilde en kısa zamanda iileşirsin inş

saol cidy çok geçmiş olsun dikkat et kendine sıcak ballı limonlu su iç çorba da aynı şekilde en kısa zamanda iileşirsin inş

sagol canim yaa gecen kista böyle baslamisti 1 ay devam etti arti öksürükte vardi icim dökülüyordu sanki simdi yine hafif hafif öksürükte basliyor korkuyorumya antibiyotik kullandigim halde 3 kere tekrarladi hastalik :1no2: :çok üzgünüm:

ayy inş şimdi hemen geçer de yoksa çok zor olur çok dikkat etmek gerekiyo işte bol bol sıcak bişiler iç boğazın yumuşasın

X