2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

biz detaylı ultrasona girdik ayrıca 4 boyutluya da girmeye gerek var mı acaba ?

Ya ben geçen kontrolümde normal 2d ultrasona girdim ama daha sonra aynı ultrasonda detaylı baktı doktor.Sonra ben 3 boyutlu görmek cd ye kaydettirmek istiyorum dedim.Bir dahakine öyle yapalım dedi.Ama bu sefer de başka bir doktora göründüm ona da aynı şeyi söyledim.O da biz bir risk görmedikçe önermiyoruz ama kendi tercihin dedi.Kafam karıştı o yüzden sordum hepiniz 3 ya da 4 boyutluya girdiniz mi diye.

kızlar slm hepinize,
şikayetlerle başlamış bu hafta,benımde dunden berı sağ göğüs ucum agrıo ya,böyle bir şikayetı olan war mı acaba yoksa tek bendemı oluo,
a.s sonucu iyi çıkan arkadaşlar gözunuz aydın,
marsg canım çok sewındım ya herşey yoluna girmiş,allah bozmasın inşallah
walla bende bu hafta saçımı boyatmayı düşünüorum,her dr ma gittiğimde soruorum ,kesinlıkle boyanın bebekle alakası olmadığını sadece 5. aya kadar önermıoruz dedi,dr ma çok güvenıorum adam profesör ve yurtdışında eğitim almış,literaturde boyanın zararına karşı bir bilgi olmadığını söledi,ayrıca düşünüorumda tv de gördüğümüz bir çok ünlu war hamiş olan,hepsının saçı boyalı,( pınar altuğ,seren serengil,pelin körmükçü,şebnem özinal - şu an hepsi hamıle ve boyalı saçları)

canım ben detaylı ultrasona girdim sonuçta ikisinde de bakılan şeyler aynı..
bakalım ne diyecek bizimki gittiğim de sorayım..

pembiş panter ben detaylıya girdim o zaten 3 boyutluydu, 4. boyut ne işe yarıyor bilemiyorum hiç fikrim yok ,doktorumda hiç bir şey söylemedi zaten

ezracım nasıl geçti hafta sonun iftar misafirlerini ağırladın mı

bende o göğüs ucu ağrısı başlayalı çook oldu bepanthen sürüyorum birazda olsa rahatlatıyor.

uzun beyaz bulut sonuclarin temiz cikmasina cok sevindim.
bende bu aksam detayli ultrasona gircem insallah hersey yolundadir.

uzun beyaz bulut gözün aydın çok sevindim sonuçlarının temiz olmasına...

alisha ben yarın kuaföre gidiyorum. gölge benim saçım dip yaptırıcam. doktorum hiç sorun yok dedi. kestiricemde... herkes bişey diyor ama ben doktoruma her konuda çok güveniyorum.

ekinsu canım walla 2 gün aldım mısafırlerımı planlı programlı yapınca çok yorulmadım,allahtan o yük te gitti üstumden,
linay canım hafta sonu paso ifter yemeği werdığımden kalanlar war hala bugun hiç bişey yapmıcam sadece salata eklıycem,menüde ise
tavuksuyu çorba
zyağlı taze fasulye
zyağlı biber dolması
yoğurtlu kabak -havuç salatası
fırında garnitürlu misket köfte
pilav
rus salatası
peynırlı börek
supangle wardı

Son düzenleme:

öylemi cnm ya o zaman boyatıyım ben de çok sıkıldım, sarı mı gölgen

benim doktor da tüm önemli şeyleri bi dosyada vermişti ne yapmam gerektiğini, ya da yapmamalıyım, heralde bu kadar önemli olsa derdi sadece eski doktorum il 3ay bıyatma demişti şimdikini de aramak istemiorum sırf bunu sormak için normal yaşantına devam et dedi

öylemi cnm ya o zaman boyatıyım ben de çok sıkıldım, sarı mı gölgen

sarı canım... zaten çok açık kumralım ben... 10dk tutuyor boyayı hemen açılıyor saçlarım.

birde senin bebeğe aldığın takımı gördük modokoda ... bizde ona benzer begendik. 3 kapaklı dolap ama bizimki, yatağı küçük alıcaz... fantazia dan mı aldın sen umarım güzel yapar adamlar.
ordakini çok begendik ama bakalım eve gelince nasıl olucak.

evt cnm fantasia die bi yerdi, heralde yapar yani tek tek sözleşmeye yazdırdı eşim herşeyi, bi de orda arkada kelebekli bi takım vardı gördünmü onu da beendim ben, sizde ordan mı baktınız

evt cnm fantasia die bi yerdi, heralde yapar yani tek tek sözleşmeye yazdırdı eşim herşeyi, bi de orda arkada kelebekli bi takım vardı gördünmü onu da beendim ben, sizde ordan mı baktınız

onu hatırlamıyorum canım... seninkini görünce hatıladım. gerçeği daha güzelmiş. ama bizim yerimiz dar o yuzden çok büyük bir takım... bizde aynı yerden baktık. yine ev figürlü benziyor ama 3 kapaklı falan olunca çok daha değişik duruyor.

zaten hep ev figürlülere baktık :)) sonunda onlardan aldık.

kızlar araba,kanguru.park yatak daha bi çok şey istoç varmış avrupa yakasında başakşehir tarafında yeni duydum düşünen varsa baksın ben bayram tatilinde bakıcam özelikle bebek arabası umarım anlatılan kadar fiyatlar uygundur

herkeze iyi akşamlar
uzunbeyazbulut hadi gözün aydın canım sonucun temiz çıkmış
ekinsu maşallah senin bebişe de bizimde bu hafta sonu randevumuz var bakalım ayrıntılı ultrason çekicek

aldınız sizde yani hadi hayırlı uğurlu olsun cnm, erken sipariş etmemiz ii oldu kötü fln yaparsa değiştirmek için süremiz olucak ben hep sade bişey istiodum ama bu ev gibileri görünce fikrim değişti bi de bizim bi arkadaş kızına 3 yaşından sonra aldı bunlardan, mobilya bakmaya gitmişler kız tutturmuş bundan die yani kız çocukları böle şeylere bayılıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…