2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

aldınız sizde yani hadi hayırlı uğurlu olsun cnm, erken sipariş etmemiz ii oldu kötü fln yaparsa değiştirmek için süremiz olucak ben hep sade bişey istiodum ama bu ev gibileri görünce fikrim değişti bi de bizim bi arkadaş kızına 3 yaşından sonra aldı bunlardan, mobilya bakmaya gitmişler kız tutturmuş bundan die yani kız çocukları böle şeylere bayılıo

bayılmaz mı ben bile girer yatarım :)) bu takımda

İyi akşamlar hanımlar,
Herkesler nasıl, bugün buzluğumuza domates barbunya koyduk, aranızda domates koyan varmı kış için, nasıl koyuyorsunuz, ben rendeledim ,şişeledim koydum, başka bir şey eklemek lazımmı?:uhm:
Ekinsu bende de o işler var daha, üstelik kardeşim oğlunun kıyafetlerini bana yolladı onlarda elden geçeçek, yıkanacak, ütülenecek, uani uzun lafın kısası çok çalışmam lazım çok...:roflol:

buzluğa şişeleyip mi koydun ben doğrayarak koyuyorum dolaba ama bu sene koymadım

ben domateslerin kabuklarını soyuorum sonra robottan geçirip onu pişiriyorm kavanozlara koyuyrm çok lezzetli oluyo

merhaba bayanlar bende ayrıntılı ultrasona girdim cuma günü bebeğin herşeyi normal ama şokkk olduk eşimle çünkü doktor kız dedi şu ana kadar erkek diye baktık hala kendime gelebilmiş değilim aptal gibi oldum

bende domatezleri biberle suyu biraz çekilene kadar pişirip poşetleyip atıyorum ben turşumu bile yaptım

merhaba bayanlar bende ayrıntılı ultrasona girdim cuma günü bebeğin herşeyi normal ama şokkk olduk eşimle çünkü doktor kız dedi şu ana kadar erkek diye baktık hala kendime gelebilmiş değilim aptal gibi oldum

herşeyın yolunda olduğuna sewındım ama şaşırdım da ,nasıl kız dedi,daha önce erkek mi demişti,ama haklısın insan şartlanınca inanamıo,hayırlısı olsun canım sağlıklı olsunlarda,sanırım sen erkek istıodun deil mi

canım bebeğinin sağlıklı olmasına sevindim demek cimcime kendini saklamış göbek kordonu ilemi karıştırıyo dr.lar acaba çok ilginç kuzi yede erkek demişlerdi onunda kız çıkmıştı laelaelaelaelae:1shok:

fatocum çok sevindim senin adına ama bende şaşrdım valla şimdiden belli olduğu ii oldu doğumdan sonra böle olsaydı o zaman hepten şok olurdu valla

isim konusunda benım gibi kararsız olan arkadaaşlar,isim arşivi adlı bir site buldum,son isimler,isimler hakkında yapılan yorumlar var,ilgililere duyurulur,bu arada elvin ismi nasıl acaba,cennet çiçeği miş anlamı

uzun beyaz bulutcum çoook sevindim gözünaydın
marsg canım seninde gözünaydın çook sevindim canım ya
Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin inşallah bebişlerimizi

Son düzenleme:

haydaa seninkidemi kandırdı sizi, bizimde erkek derken kız çıktı şok olduk,

yarın ayrıntılı ultrasona giricem yine erkek çıkarsa hiç şaşmıycam valla :)

hayırlısı olsun inşallah

herşeyın yolunda olduğuna sewındım ama şaşırdım da ,nasıl kız dedi,daha önce erkek mi demişti,ama haklısın insan şartlanınca inanamıo,hayırlısı olsun canım sağlıklı olsunlarda,sanırım sen erkek istıodun deil mi

evet canım ya nasip işte:sm_confused:

merabalar:)
miniğim güle güle kullanın:)
elagülce hepimiz sanırım tecrübesizlikten bi yerlerde kazıklanacağız!:)kanguru da kısa mesafelerde çok kullanışlı oluo denemeden verme kimselere..
marsg kistin yok olması çok hoş,odanız da hayırlı olsun:)
uzun beyaz bulut,size de keyifli alışverişler,hadin geçmiş olsun:)
ekinsu,bir de torununun yattığını düşünsene aynı beşikte:)
fatocum,kızın hayırlı olsun:))

biz de dün hastanedeydik,bu sefer doktorum çok güleryüzlüydü şaşırdım ve ona bunun ne kadar hoş olduğunu söyledim sanırım o da şaşırdı!!
baktık kızımıza valla hep daha tatlı gelio ,bu sefer biraz daha anladık görüntülerini,hareketliydi,kıpır kıpırdı.700 gr,yaklaşık 30cm olmuş.ama 24 +1 haftalık görünüo sanırım çok önemli diil.
ben 66 kilo oldum ama doktorum çok almışsın yavaş git dedi.onun tatrısında 64le başlamıştım 68 oldum yani ama geçen sefer hemşireyle bir olup 1 kilo az söylemiştik ,hata yaptığımı şimdi anladım aklınızda olsun doktoru yanıltabilioruz..
şekerim 114 çıktı ,korktuğum gibi olmadı zaten hipoglisemi var ben de hiç düşünmemiştim..
neys çook yazdım ,umarım sıkmadım :)

ha bu arada ben odaya girerken hamile bi kadın daha girdi,meğersem kadının sancılar başlamış ama onun haberi yok,testte görülmüş doktor yanımda kontrol etti 2cm açılmış.normalde bayramdan soona doğuracak kadını kemikleri basık die,öğleden soona sezeryana alacağız dedi,apıştım kaldım.bana senin kemik yapın belli diil daha dedi ama ankara da ki doktor çok müsait demişti normal doğuma..
sizlerde bi sorar mısınız acaba şimdiden belli olmuo mu bu olay sonuçta kemil değişir mi??teşekkürler:))

günaydın kızlar herkese güzel bir gün diliyorum
inanna gözünaydın bebişini görmüşsün allaha şükür iyiymişde ayrıntılıya girdin herhalde

günaydın hanımlarrr
ianna gözünaydın
ya bu kemikti doğumdu çok takılmayalım benim kuzende kontrole gitti 15 günü vardı doğuma nts'de sancı çıkmış ama bunda ne sancı ne açılma bi kaç gün beklediler yine tık yok sezaryene aldılar
arkadaşımında suyu geldi 25gün önce açılma olmadığı için bekletmediler sezaryene aldılar

X