2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bu kadar olur aynısını 3 yumurtayla dün akşam ben yaptım, gerçekten çok lezzetli, ama olmazki canım kahve istedi :içelim: eşime söyleyim akşam gelirken kahve alsın bana

uzunbulutcummm çok merak ediyordum seni ne oldu diye..
çok çok sevindim arkadaşım allahım sonuna kadar böyle güzellikle gitmesini nasip etsin..
hepimiz için..
amniyosentes sonucu kötü çıkan olmadı aramızda çok şükür..
şimdi doya doya yap alışverişlerini :))

alisha bence de boyatma, ne kaldı zaten güzelim şurda.Doğumdan sonra yaptırırsın, o anda kendini çok daha bakımlı hissetmek isteyeceksin zaten.Şimdilerde hiç boşuna bebişe filan zarar verebilecek birşey yapma.İnternette filan, doğal boyalarla boyayın, saç diplerine fazla girmeden yaptırın boyayı diyor. Ama kendiniz boyarsanız, derinize temas etmesin, eldivenle yapın, fazla solumayın,havalandırması iyi bir yerde yapın diye de not düşmüşler.
Bebişi tehlikeye atma derim.Canım bide bizim gibi olsan, saçlarda beyazlar var artık, dip boya yapmam lazım ama boşveriyorum:CüvCüv::CüvCüv:

Evet kızlar, havalar iyice soğumaya başladı, artık battaniyeyi çıkardım hafta sonunda.Örtünüyoruz.
Hülya çok sevindim as sonucuna.İyi yaaa, as yaptırıp sonucu kötü çıkan kalmadı sanırım.Herkes rahatlamış oldu.senağlama
Marsgçım hiç düşünme nasıl bakarım, nasıl büyütürüm diye.Haklısın Linaycım,biz o cahillikle büyüttük.Şimdilerde internetten herşeyi öğtreniyorsun Annelik öyle birşey ki doğumdan sonra kendi annenin bile bebğini kucağına almasında, yanlış tutuyorsun anne, böyle tutacaksın demeye başlarsın, ikinci günükaydirigubbakcemile3

kızlar bakın bu resimdeki benim beşiğim tam 33 yıllık bir antika şimdi onu boyatıp yeni örtü diktirip oğlumu büyütücem inşallah, ne güzel bir duyguymuş anneme sakladığı için bunca yıl minnettarım

uzunbeyazbulut geçmiş olsun canım gözünaydın çok sevindim sonucun temiz olduğuna, Linayın dediği gibi çok şükür tüm as sonuçları temiz çıktı

ayy ekinsucum inanmıyorum yaa ne güze bi duygu sen büyüdün o beşikte şimdide 33 yıldan sonra bebişin yatacak inş gerçekten annen minnettar olunmucak gibi değil

uzun beyaz bulut gözün aydın çok sevindim temiz çıkmasına çok şükür ii haberler duyuyoruz mutlu oluyoruz

ayy çok duygulandım ekinsucum.ne kadar hoş bi şey.annem de benim kıyafetlerimi saklamış kızım olunca giydiririm diye.ama oğluşum olcak.inşallah ikinci hamileliğimde kızım olursa artık kısmet.

smrisk ,linay çok teşekkür ederim .bu sabah eşimle sanki yeniden doğduk omuzlarımızdaki yük ne kadar ağırmış. hafifleyince daha iyi anladım. allahın izni ile yarında 4 boyutlu ultrasona gireceğim. bebeğimi göreceğim için çok heyecanlıyım görmeyeli nerdeyse bir ay oldu işallah ondada bir sorun çıkmaz. üç gündür sıkıntıdan gözüme uyku girmemişti şimdide sevinçten uyuyamıyorum :teytey:

ayy çok duygulandım ekinsucum.ne kadar hoş bi şey.annem de benim kıyafetlerimi saklamış kızım olunca giydiririm diye.ama oğluşum olcak.inşallah ikinci hamileliğimde kızım olursa artık kısmet.

aa ne güzel, inşallah kızında olur ,ama yinede bence oğluna giydirip hatıra olsun diye fotoğraf çektirebilirsin :)

uzunbulutcum seni çok iyi anlıyorum,zaman geçmez beklemekten,sevincin yarım kalır..
neyseki geçti hepsi.. 4 boyutluya nerede gireceksin..

waterfull,ekinsu,barcli çok teşekkür ederim allah kimseyi evladı ile sınamasın .ekinsu çok duygulandım ne güzel yapmış anneciğin bir zamanlar sen yatıyormuşsun içinde allah bilir annecin ne duygularla büyüttü seni bugün ise sen aynı duygularla bebişini büyüteceksin .

aa ne güzel, inşallah kızında olur ,ama yinede bence oğluna giydirip hatıra olsun diye fotoğraf çektirebilirsin :)

Ayy hiç aklıma gelmemiştikaydirigubbakcemile3Ama oğlum büyüyünce bana kızmasın anne karizmamı ayaklar altına almışsın diyekaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar 4 boyutlu ultrasona girenler; görüntüleri cdye aktarıp veriyolar değil mi?Bir de doktorunuz mu önerdi yoksa kendi tercihiniz miydi girmek?

Arkadaşlar 4 boyutlu ultrasona girenler; görüntüleri cdye aktarıp veriyolar değil mi?Bir de doktorunuz mu önerdi yoksa kendi tercihiniz miydi girmek?

doktorum benden ikinci düzey ultrason istedi boyutuna sen karar ver dedi. cd ye gelince randevu alırken özellikle sordum cd verip vermediklerini gelince hatırlatın dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…