2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın kızlar herkes uyuyor sanırım ekinsu hariç:) istanbul da harika bir yagmur yagdı ara ara da devam ediyor ...

ekinsu bebegini görmüssün dün masallah kocaman olmus...bende aytıntıla da görmüştüm yani ne kadar görebildiysem işte 640 gr dı bebegimin agırlıgı...ekimin sonuna asıl doktor randevum cok da var nerdeyse 1 ay:KK43:

ekinsu bebegini görmüssün dün masallah kocaman olmus...bende aytıntıla da görmüştüm yani ne kadar görebildiysem işte 640 gr dı bebegimin agırlıgı...ekimin sonuna asıl doktor randevum cok da var nerdeyse 1 ay:KK43:

teşekkür ederim canım , gördüm ama artık eskisi gibi görülemiyorlar büyüdükleri için tek ekrana sığmıyorlar sanırım, doktorda zaten şöyle yüzünü falan göstermedi ki hiç kafasını ölçtü bacağını falan ölçtü sanırım o kadar anlamadım hiç bir şey kendimi görmüş sayamıyorum yani , bir tek yumuş elini görebildim, bende bir daha 30. haftamda gidicem senin gibi ekim sonuna denk geliyor

merhaba ocak anneleri.bugün pek kimse yok sanırım.bugün burasıda yağmurlu geceden bu yana.

herkese gunaydın dun bacak kırampıyla uyandım kızlar.hep okuyordum anlamıyordum nasıl oldugunu.anıden bacaga gırıyor ve hareket etttıremıyosun.çıglık çıglıga kalktım.hemen ovduk.ama hala yururken kasıyor.cok kotu oluyo.olurmus artık gecelerı.aman dıkkat edın sakın oynatmayın olursa.

merhaba kızlar nasılsınız ben yine yoğunluktan 4-5 gündür giremedim.perşembe günü AS sonuçlarımı yazılı olarak da aldım.normal yazdığını görmek daha da içimi rahatlattı.cumada dr kontrolüm vardı.herşey normal dedi doktorum.yarım kilo olmuş kuzucuğum.çok tatlıydı.çok hareketli benimki ya hiç durmuyo.doktorum bile ultrasonda bakarken kımıldama dur biraz deyip durdu.
bu arada kramplar çok oluyorsa mutlaka kalsiyum magnezyum falan eksiktir.doktorunuza söyleyin takviye verir.

merhaba kızlar nasılsınız ben yine yoğunluktan 4-5 gündür giremedim.perşembe günü AS sonuçlarımı yazılı olarak da aldım.normal yazdığını görmek daha da içimi rahatlattı.cumada dr kontrolüm vardı.herşey normal dedi doktorum.yarım kilo olmuş kuzucuğum.çok tatlıydı.çok hareketli benimki ya hiç durmuyo.doktorum bile ultrasonda bakarken kımıldama dur biraz deyip durdu.
bu arada kramplar çok oluyorsa mutlaka kalsiyum magnezyum falan eksiktir.doktorunuza söyleyin takviye verir.

Selam Nazlıcan geçmiş olsun gözün aydın.Seninle aynı gidiyoruz demekki ben de cuma günü ultrasonda gördüm oğluşumu.Ama yüzüstü uzanmış hem de normalde hiç durmayan çocuk kımıldamadı bile:1no2:Neyse sağlıklıymış çok şükür.550 g dedi bana da dr.Sen 3 boyutluya girdinmi şimdiye kadar.Ben bu gidişimde 3 boyutluya girerim diye gittim.Ama dr. gerek olmadığını söyledi.Tercih senin dedi.Kafam karıştı.Ama ben bebeğimi daha net görmek istiyorum.Bir de cd ye kaydediyolar ya hatıra kalsın istiyorum.

Selam ekinsu.Sen de mi pazar günü evde oturanlardansın benim gibi.Benim eşim h.sonları da çalışıyor.Her pazar evdeyim ne yazıkki:KK43:

Nazlıcan amniosentez sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim gözünaydın canım

Selam ekinsu.Sen de mi pazar günü evde oturanlardansın benim gibi.Benim eşim h.sonları da çalışıyor.Her pazar evdeyim ne yazıkki:KK43:

evet bende evdeyim bugün hava kapalı olunca canımız bir şey yapmak istemedi ev keyfi yapıyoruz ama fazla giremiyorum eşim bilgisayarda oluyor genellikle ara ara bakıyorum bende, sen yalnızmışsın ama olsun üzülme 3-4 ay sonra dünyanın en güzel arkadaşı olacak yanında seni yalnız bırakmıyacak hiç

merabalar:))
valla ben de yalnızım kös kös oturuorum evde paso yiorum gidiş hiç ii diil,acayip tatlıya düştüm aslında çook severdim ama hamileliğin başından beri yiyemiodum yarın da testşm var sanırım şeker için daha çok korkuorum.korkuorum ama tutamıorum:))
iç karartıcı karanlık günler başladı ama kasıma kadar bare ii gitse havalarda biras neşelensek zaten yazı evde geçirdim sıcaktan çook sıkıldım vallahi!!
neys çok yazdım gene ,öptüm herkesi:))

merhaba inanna, çok sıkma kendini o kadar merak etme bir şey çıkmaz bende oldum olası tatlı severim ama çıkmadı şeker, hem zaten çok tatlı yiyende şeker hastalığı çıkar diye bir şey yok üzülme bu arada soğuk havada da evde oturmak daha keyifli yazın dışarısı cıvıl cıvıl olunca daha zor oluyor evde oturmak çünkü

merhaba inanna, çok sıkma kendini o kadar merak etme bir şey çıkmaz bende oldum olası tatlı severim ama çıkmadı şeker, hem zaten çok tatlı yiyende şeker hastalığı çıkar diye bir şey yok üzülme bu arada soğuk havada da evde oturmak daha keyifli yazın dışarısı cıvıl cıvıl olunca daha zor oluyor evde oturmak çünkü

umarım canım:)
vallahi ben sonbaharı geri istiorum,o kalabalık insan topluluğunu da ,çamurlu yolları da sevmiorum,biraz ters durum var okulda da bahar dönemi notlarım hep daha ii olurdu??
bu arada ben 2 saattir kanguru,ana kucağı falan bakıorum var mı fikri olan??

merabalar:))
valla ben de yalnızım kös kös oturuorum evde paso yiorum gidiş hiç ii diil,acayip tatlıya düştüm aslında çook severdim ama hamileliğin başından beri yiyemiodum yarın da testşm var sanırım şeker için daha çok korkuorum.korkuorum ama tutamıorum:))
iç karartıcı karanlık günler başladı ama kasıma kadar bare ii gitse havalarda biras neşelensek zaten yazı evde geçirdim sıcaktan çook sıkıldım vallahi!!
neys çok yazdım gene ,öptüm herkesi:))

cok tatlı yemekle alakalı degılmıs seker ckması.sadece tetıklıyormus canım.sen yıne abartmadan tadımlık ye.bende yaptırdım.ama bu test heryerde farklımı yapılıyor.ben sabah ac gıdıp 50 grıctım.sonra tam bır saat sonra gelıp kan verdım..bukadar.kımısı 2 kere kan verıyor.anlamadım.aclık tokluk dıye ıkı ayrı verıyor.neyse bır bıldıklerı vardır herhalde:1shok:..

umarım canım:)
vallahi ben sonbaharı geri istiorum,o kalabalık insan topluluğunu da ,çamurlu yolları da sevmiorum,biraz ters durum var okulda da bahar dönemi notlarım hep daha ii olurdu??
bu arada ben 2 saattir kanguru,ana kucağı falan bakıorum var mı fikri olan??

merhaba canım ben bu gün e-bebek mağzasından chicco nun park yatağını aldım yanında hediye ettiler kanguru oda aynı marka istersen orayada bak ben 339ytl yatağı aldım kanguru 113 ytl idi ama hediye olunca iyi oldu ama ben kullanırmıyım bilmiyorum:CüvCüv: bebek arabası alıcam onun yanında port bebe veriyolar o daha kullanışlı ama karar veremedim :1shok::uhm:bakalım ayrıca araba fiyatlarını duyunca eşimle apışıp kaldıkkafamçokkarıştı 1000ytl den başlıyo mecburen alıcaz tabi ama bu sidikli bizi batıracakkaydirigubbakcemile3

slm kizlar nasilsiniz bakalim?
uzun zamandir giremiyordum siteye,bilgisayarda bir sorun vardi ancak
halledebildik...
ne var ne yok,hamislik nasil gidiyor alisverisler ne alemde bakim?

İyi geceler kızlar,
Herkes nasıl, bu aralar uyuma pozisyonu bulma konusunda dertliyim nasıl uyuyacağımı şaşırdım valla, tamam sola dönük yatmak bebek için iyimiş anladımda, bu sefer de belimin ağrsısından uyyamıyorum, ne yapayım ben...:uhm:

hande cim canim sirt ustu yatma da nasil yatarsan yat..
sol tarafinda rahat edemiyorsan sag tarafina yat...
ooofff bebisler buyudukce bizim icin zor olmaya basladi..
ben de uykusuzum hem de cokkkkkkkkkkkkkk

Doğru diyorsun, iyice zorlanmaya başladık valla... Zaten hamile kalmadan öncede sırtüstü uyuyamazdım, şimdi hiç uyuyamam.

X