2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

talya, montesori gözünüzaydın sağlıklıymış bebişlerhihoyyyt barçlıcım prenses sağlıklı güzel günler geçirsin odasında:nazar: ben oda takımı alamıcam çünkü boş odam yok 1 senelik hiç kullanmadığım eşyamı da atamam bebek odası yapmak için. şimdilik beşik alıcam 3-4 yaşına gelince de oda yaparım artık gamyoncuiremsu

ocak annelerı bugun tetonoz ve seker yuklemem vardı.ebe kalp atısı ıcın karnımı cok kotu bastırdı.baya bır bastırdı ama sınır oldum bırde cok canım acıdı.bebege bırsey olmusmudur.cok korktum.hafıf karnımda bır gergınlık var.bır daha o ebeye gıtmıycem.bu baskı bebegıme zarar vermemıstır ınsallah.cok moralım bozuk.:1no2:

Selam canım merak etme bişey olmamıştır Allahın izniyle.Ebe bu riski göze alamaz heralde.Karna direkt çok sert birdarbe almadıkça bebekzarar görmezmiş benim okuduğum kadarıyla.

herkese merabalar:)
kontrolden işallah bizlerde ii haberlerle geliriz,hayırlı olsun ..
yeni odamızda hayırlı olsun:)
benimde sol tarafımda hiç geçmeyen bi ağrı var o da hayırlı olsun:))

İyi geceler kızlar,
Eşimin bu ara sık sık tekrarlayan iş gezileri yüzünden çoğunlukla annemdeydim, karabatak gibi bir batıp bir çıkıyorum, :roflol:

ocak annelerı bugun tetonoz ve seker yuklemem vardı.ebe kalp atısı ıcın karnımı cok kotu bastırdı.baya bır bastırdı ama sınır oldum bırde cok canım acıdı.bebege bırsey olmusmudur.cok korktum.hafıf karnımda bır gergınlık var.bır daha o ebeye gıtmıycem.bu baskı bebegıme zarar vermemıstır ınsallah.cok moralım bozuk.:1no2:

yok canım korkma bişeycik olmaz öyle bastırmayla ama niye bastırıyor ki kafasız ben onu anlamadım
bende ilk gebeliğimde gitmiştim hiç öyle bişey olmadı
bir daha gidersen uyar canım yapma böyle canım yanıyor de
bişey olmaya olmaz darbe almadıkça ama yine de yöntem hoş değil tabi kia.s.

canım çok dikkat et, bende bir kere kalp atışını dinledım sağlık ocağında çok bastırmadı ama dr a allahtan laf arasında bahsettim ,artık sağlık ocağında da dinleyebılırım ne güzel die,o da bana sakın sağlık ocağında bir daha karnını elletme,kendini bilmez bir çok ebe war tecrübesiz, kalp atışını bulıcaz die bastırıp duruolar karına,bir hastası bu yuzden tehlıke geçirmiş,onu anlattı,benım tavsiyem bir daha kalp atışını dinlemek isterlerse sağlık ocağında istemıorum de

günaydın kızlar,
bugun kimse yazmamış daha ,herkes gezmede sanırım,bende bu hafta yoğunum,fırsat bulmuşken bır bakayım deddım,
ekinsucum walla yorulcam ama öle denk geldı,hafta içi okul war daha çok yoruluorum,2 si bir arada çıksın dedım,zaten,perşembe kısmetse bayram için adanaya annemın yanına gidioruz,
barçlı takımın çok güselll allah iyi gunlerde kullanmayı nasıp etsın,
fifoşş kız ewlılık yıldönumuz kutlu olsun,nice daha 33 yıllara...( geç oldu ama giremedim bir türlü)

Günaydın kızlar,
siteye öğleden sonra girilmiyor arkadaşlar yaaaa.
Barçlı çok güzel bir takım hayatım, prnseslere layık, prensesiniz içinde sağlıkla yatsın.
esra senin hafta sonun , hafta içinden daha yoğun geçecek güzelim kolay gelsin sana.Bayramda da 9 gün tatil , çok iyi olacak arkadaşlar sizin için.
tülin dikkatli ol, bir daha öyle bir şey yapmaya kalkarlarsa sakın yaptırma, allah korusun, son aylara giriyoruz, kasılmaları filan başlatabilir bu hareketler.
inanna geçmiş olsun canım, o ağrıyı dr.una sordun u hayatım. Kısa sürmeyen uzun süren ağrılarda hemen dr.unuzu arayın diyorlar. Bence geçiştirme bugün ara dr.unu. Ne olur ne olmaz.Farklı bir şeylerde olabilir, bebeğe zarar verir allah korusun.
Talyacım, ufaklığımız prensesmiş. Allah gönlünüze göre verdi, kızınla senin. Hayırlı olsun, kızlarla uğraşmak daha güzel ve daha kolay.Birbirlerine ne güzel arkadaş olacaklar büyüdüklerinde.Bizimkiler birbirlerini yiyorlar, 15-19 yaşlarına geldikleri haldesırnaşık şey
montesori sana da gözün aydın canım, bebişin sağlıklı sonuçta. Kilo da almışsın, listede gördüm, çok sevindim hayatım.a.s.

Günaydınlar.Dünkü yazıları okumayı ancak bitirdim maşallah baya kaynatmışsınız.Herkeste bir hareketlilik olmuşkaydirigubbakcemile2Bugün de dinleniyo herhalde herkes.Ben de ayrıntılı ultrasona girmek için hastaneye ama doktor demez mi bence gerek yok sen bilirsin diye kafamı karıştırdı.kafamçokkarıştıGerçi iyi ki de girmemişim bizimkinin yüzüstü yatacağı tuttu hiç birşey göremedik.

İanna doktorunla görüş bence canım.Gidemiceksen bile telefonda anlat derdini.Benimki bıktı benden artık.Kafama ne takılsa arıyorum.Karnım gerilmeye başladığında çok kaşıntım oluyordu.Bebe yağı badem yağı hak getire çıldırıyordum.Doktoru aradım ben çok kaşınıyorum dedimkaydirigubbakcemile3O da mustela ultimate hydration krem önerdi.Hemen ezcaneye koşup aldım.Bir sürüşte geçti kaşıntım.Bir kere de çok salakça bişey yaptım sonra korktum hemen aradım yine.Ama onu burda anlatamam çok gülersiniz bana:eek:

günaydın kızlar hepinize herkese ii haftasonları

ilahi pembe panter çok evhamlısın galiba :))))

esracım valla kolay gelsin sana çok yorma kendini herşey olduğu kadar

günaydın kızlar,
bugun kimse yazmamış daha ,herkes gezmede sanırım,bende bu hafta yoğunum,fırsat bulmuşken bır bakayım deddım,
ekinsucum walla yorulcam ama öle denk geldı,hafta içi okul war daha çok yoruluorum,2 si bir arada çıksın dedım,zaten,perşembe kısmetse bayram için adanaya annemın yanına gidioruz,
barçlı takımın çok güselll allah iyi gunlerde kullanmayı nasıp etsın,
fifoşş kız ewlılık yıldönumuz kutlu olsun,nice daha 33 yıllara...( geç oldu ama giremedim bir türlü)

Kolay gelsin.Adana çok da uzak.Uçakla mı gidiceksiniz.

günaydın kızlar hepinize herkese ii haftasonları

ilahi pembe panter çok evhamlısın galiba :))))

esracım valla kolay gelsin sana çok yorma kendini herşey olduğu kadar

Evet biraz öyleyim galiba.Aslında canım tatlı değildir ama bebeğe bişey olcak diye korkuyorum benim yüzümden.İlk gebeliğim cahillik işte:eek:Oda takımınız da çok şeker.Ay kızların her birşeyi çok şeker zatensırnaşık şey

çok saol cnm valla ben çok evhamlıyım herşeyi takarım kafama herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürüm mesela bişi olacak hep kötü tarafını düşünürüm herşeyin yapmamam lazım aslında ama napim elimde değil işte

çok saol cnm valla ben çok evhamlıyım herşeyi takarım kafama herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünürüm mesela bişi olacak hep kötü tarafını düşünürüm herşeyin yapmamam lazım aslında ama napim elimde değil işte

Aynen ben de hemen demoralize olurum.Bu huyumu hiç sevmiyorum.Balık burcuyum belki ondandırsenağlamaBu arada izmirin neresinde oturuyorsun.Ben Yeşilyurt tarafında oturuyorum.Ocak annelerinden izmirli pek yok herhalde.

X