2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gamzecim bize tok karnına gelin dediler tok gittim ben o yüzden..
dışarda yaptırıyorsan cd falan veriyorlar ama ben montesori zeynep kamilde yaptırdık o yüzden
vermediler..sana da iyi haftasonları..

herkese güzel bir haftasonu dilerim arkadaşlar..

Öğleden beri giremedim bir türlü siteye

talya montesori gözünüzaydın darısı diğer ayrıntılıyı bekleyenlere inşallah

Montesori erkeklerde anaokulunda ilkokulda aralık doğumlu olması ne gibi problemlere neden oluyor biraz bilgi verirmisin

bizim bebişlerimiz şimdi okula 1 sene geç mi gidecekler inş sıkarlar dişlerinide ocakta doğarlar ekinsucum öle olursa herşeyden 1 yıl kayıpları olacak

bakalım görücez ama diğer yandan da bir sürü aralık doğumlu insan var hiçde çok zorlanmışa benzemiyorlar , kısmet artık

baby-ticker-glass.swf

Son düzenleme:
kızlar şu adrese bir bakın kaydedemedim bir türlü ama süper...

113 gün kalmış kızıma kavuşmama :))

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=melek&year=2009&month=1&day=10&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

esra da gelir birazdan iftara ne yapıyım diye :)) esra bende nohut, pilav, salata var bir de tarhana çorba var...

eşin mercimeği sevmiyordu nohutu seviyordur inşallah:))

ah canım benimm nasıl da bilio:)))walla bugunu deilde yarını düşünüom cumartesı ve pazar günü 2 ayrı ıftar davetım war,ne yapıcam misafırlere die,

eşim malesef nohutuda sewmıo:kızgın:bende aksıne çok sewerım,sırf benım için 2 kaşık yer o kadar:asigim:

afiyet olsun size, datlı yokmu datlııııııhihoyyyt

montesoricim sana bir şey sormuştum ama görmedin herhalde, neden erkeklerde anaokulda aralık doğumlu olması problem oluyor biraz anlatırmısın, benim bebişim çok büyük ihtimalle aralıkta olucak çünkü :KK43:(((

montesoricim sana bir şey sormuştum ama görmedin herhalde, neden erkeklerde anaokulda aralık doğumlu olması problem oluyor biraz anlatırmısın, benim bebişim çok büyük ihtimalle aralıkta olucak çünkü :KK43:(((

ekinsu nbr...özellike erkeklerde el ve ince motor kaslar gec gelişiyor,daha önce okuttugum ögrencilerimden tecrübelerim var yılın son ayı özellikle aralık dogumlu olanlar oldukca zorlanıyor nerdeyse yasıtlarıyla aralarında 1 yıl gibi bir zaman farkı oluyor özellikle küçük sınıflarda bu probleme neden olabiliyo özgüven gibi benim gecen sene yası tutan bir ögrencim vardı aralık 29 dogumlu annesine ilkokula yazdırma bir yıl daha anasınıfına gitsin dedim zaten okulların cogu aralık kasım dogumluları cok kaydetme taraftarı da degil 1. sınıfa önceden farklı tarihe yazdırma vardı şimdi yasa cıkmıs hastanede ne gün dogduysa o güne yazıyolar inş ben 1 ocak ve sonrası dogururum sizlerde öyle yavrularımızın bir yıl kaybı olmaz...

ocak annelerı bugun tetonoz ve seker yuklemem vardı.ebe kalp atısı ıcın karnımı cok kotu bastırdı.baya bır bastırdı ama sınır oldum bırde cok canım acıdı.bebege bırsey olmusmudur.cok korktum.hafıf karnımda bır gergınlık var.bır daha o ebeye gıtmıycem.bu baskı bebegıme zarar vermemıstır ınsallah.cok moralım bozuk.:1no2:

X