2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hanımlar tünaydın...

montoseri canım gözün aydın çok sevindim bebeişinin iyi olmasına allah tamamına erdirsin üzülme güzelim bebeğine bir an çnce kavuşacaksın. biz seni ocak annesi olarak yazarız gene :)) sen bize tecrübelerini anlatırsın doğum hikayeni bebeğini oh ne güzel özendim valla sana :))

talyacım kızın hayırlı olsun ikinci kızın dı değil mi? zaten kız istiyordunuz ikinizde kızınla... evde bayan hakimiyeti daha güzel :)))
şeker için üzülme hemen herkesin yuksek çıktı. biraz dikkatle bu 3 ayı güzelce atlatırız inşallah

talya,montesori hadi bunuda atlattınız gözünüz aydın çok sevindm bebişlerinizin sağlıklı olmasına

talya benim yüklemede cıktı sekerim degerim 210 du....sen 100 gr mı yaptırdın 50 mi?

dün 50 gr.yükleme yapıldı .

ama ben son 10 gündür çikolata ya çok düştüm ki normalde adet dönemim yaklaştığında canım tatlı çeker benim, onuda çikolata yerine sütlü tatlılarla geçiştiririm.ama 10 gündür bana ne oldu bilmiyorum gece yarısı kalkıp ekmeğe çikolata sürüp yiyiyorum.neyse pazartesi dr.umla konuşucam bakalım o ne diyecek.

montesori canım gözünaydınnn çok sevindimm.memnun kalmanada ayrıca sevindim tabii :))
bu arada poliklinik için randevu alıp tekrar muayene mi oldun? bende almıştım ama sadece prosedür
yürüsün diye yoksa gidip sıraya girip beklemedim..neyse yine de herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim..ben de aralık annesi olabilirim ikimiz elele gideriz biz kaydirigubbakcemile

Talyacım senin de gözünaydın canım hep hayal ettiğim şeydi 2 kızımın olması sana kısmetmiş :))
şeker için üzülme zaten az bir zamanımız kaldı..

ekinsu evet canım 7,5 aylık doğmuştu..o yüzden şimdi hep tetikte korkuyla bekliyorum..
Allahım hepimize sağlıkla doğum yapmayı nasip etsin..

talyacım senden şimdi bu yüksek çıktı die 100 grlık ister onda belli olur esas olup olmadığı tatlı yemek hayal oldu artık bayramda ne ypçaz die kara kara düşünmeye başladım valla

sağol marsg çım evet 2.kızım ve çok istedik kızımızın olmasını ama oğlanada alıştırmıştım kendimi çünki gören aaa bu kesin erkek diyordu....dr.dan çıkınca ilk iş kızımın okuluna uğradım haberi vermek için,havalara uçtu sınıfta duymayan kalmadı, valla zor attım kendimi sınıftan...:roflol:

slmlar, ben de randevu aldım sonomedden haftaya çarş ayrıntılıya giricem kızlar doktor 2.trimester usg yazmış heralde rutin bişey, bu akşam misafirimiz var iftara tavuk suyu çorba,tavuklu sezar salata, kremalı mantarlı tavuk nasıl menü yaa misafirler gıdaklamaya başlıcak:)))

talyacım senden şimdi bu yüksek çıktı die 100 grlık ister onda belli olur esas olup olmadığı tatlı yemek hayal oldu artık bayramda ne ypçaz die kara kara düşünmeye başladım valla

ben aslında şerbetli tatlıları çok sevmem annemin baklavasından 1-2 dilim yer başkada aramam,ama bu çikolatayı nasıl bırakıcam bilmiyorum.eve geldim dolabı açtım elim hemen çikolata kabına gitti,ama yemedim tabii artık dediğin gibi tatlılar bize hayal,montesoriyi dağa iyi anlıyorum şimdi çok zormuş valla:1no2:
montesori bu arada evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım kendi derdime düştüm unuttum kutlamayı daha nice yıllar bi yastıkta kocayın inşallah.

slm alishacım valla sırf tavuk olmuş kremalı mantarlı tavuk yerine başka bişi yapsan??

alisha bencede bu kadar tavuk bogar ya salatayı ya çorbayı başka bişey yap hatta ikisini birdden :)) bir de pilavı unutma güzelim

bir de tavuk göğsü tatlı olsaymış :))tam olurmuş

Son düzenleme:
esra da gelir birazdan iftara ne yapıyım diye :)) esra bende nohut, pilav, salata var bir de tarhana çorba var...

eşin mercimeği sevmiyordu nohutu seviyordur inşallah:))

esra da gelir birazdan iftara ne yapıyım diye :)) esra bende nohut, pilav, salata var bir de tarhana çorba var...

eşin mercimeği sevmiyordu nohutu seviyordur inşallah:))

<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=melek&year=2009&month=1&day=10&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Son düzenleme:
Talyacım, çok tebrik ederim canım şeker için üzülme bende ay sonuna yaptırcam bakalım ne çıkcak ama kzın olmasına çok seindim Allah analı babalı büyütsün Allah tamamına erdirsin

Montesoricim, geçmiş olsun oh ne güsel atlattın bende haftaya gircem ayrıntılıya nasıl yapılıyor biraz bahsetsen

uzunbeyazbuluttan uzun zamandır ses yok ne yaptı acaba amniyosentes sonucunu aldımı
bir o kaldı galiba as sonucu öğrenemeyen..

gamzecim daha gelişmiş bir ultrason makinasıyla bebeğin bütün detaylarına bakıyorlar..iç organlarına
kollarına bacaklarına yüzüne heryerine..

Linaycım herhangi birşey yapmıycam dimi yani mesela su içip filan gitmiycem aç karın tok karın fark etmiycek dimi normal ultrasoon gibi diilmi çok saçma sorular sordum peki CD filan vervceklermi bizekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…