2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

smrisk alemsin yaa:)
cicikız sonucunun iyi cıkmasına cok sevindim...
marsg doktora git de kızımızın cici bir fotosunu koy buraya gecen gittigindeki pozları harikaydı yaaa uyuyan güzeldi birinde ,öbüründe plajda güneslenen prenses:)

smrisk alemsin yaa:)
cicikız sonucunun iyi cıkmasına cok sevindim...
marsg doktora git de kızımızın cici bir fotosunu koy buraya gecen gittigindeki pozları harikaydı yaaa uyuyan güzeldi birinde ,öbüründe plajda güneslenen prenses:)

canım ya ne güzel moral veriyorsun insanı gülümsetiyorsun hemen :))

evet aslında çok özledim meleğimi ama işte çok ta korkuyorum.

eskiden koşa koşa giderdim kızımı görücem diye şimdi randevu alıcam elim varmıyor aramaya...

banada şeker testi ister heralde bu gidişimde... nerdeyse 24 haftalık olucam cumartesi gidersem.

Marsg canimsin korkma kizini görceksin bu duygu korkunu azaltmaya yetmezmi?:

Cicikiz çok sevindim sonucunu iyi çikmasina

nazocum kolay gelsin allah yardimcin olsun inşallah darisi başima benimde evim o kadar küçük ki bebeğimin yatağini odamiza nasil siğdircağimi düşünüyorum sizler napiyorsnuz kizlar ayrimi yatircaksiniz yoksa bir süreliğine odanizami alcaksiniz?

Bu arada bende haftaya ayrintili ultrasona gircem. Amniyosentezin ilk sonucu iyi çikti 2 hafta bekliycekmişim şimdi de ayrintili ultrason çikti ençok sevindiğimde oluşumu daha net görebilcekmişim sevgiler

mars günaydın canım sen nasılsın

günaydın canım. iyiyiz çok şükür kızımda kıpır kıpır ... şu aylar bir an önce geçsede meleğimize kavuşsak diye bekliyoruz :))

aldıklarını koy bir ara... ben daha bir şey almıycam bir oda kıyafet oldu ... ben durdum annem başladı gerçi almaya bir de bize yasak koymuştu alışverişi yasaklıyorum diye :))

marsgcım senin korkmana gerek yokki herşey yolunda gidecek
inşallah..boş yere kendimizi üzüpte en güzel günlerimizi zehir etmeyelim
Allah çaresiz dert vermesin hiç birimize..

Gamzecim en önemlisini atlattın inşallah ayrıntılıda birşey çıkmaz..
ben park yatak alıp yanımda yatıracağım bir süre kuzucuğumu..sonra odasına geçiririm..

amniyosenteslilerin hepsi temiz çıktı galiba dimi başka beklediğimiz yoktu sanırım..

montesori nasıl gidiyor diyetin şekerin alışabildin mi ?

marsg canım içini ferah tut güzelim bak Allahın izniyle herkesin iyi haberlerini alıyoruz iyi olur inşallah sen kötü şey getirme aklına

Kizlar szi başladinizmi alişverişe ben daha başlamadim sadece yün aldik battaniyeli bir takimi örülüyor daha başliycam nerden başlasam acaba neler aldiniz sayarmisiniz

saol gamzecim yanen benim evde öyle kutu gibi iki kişi iyide bi üçüncüye yer yoktu hadi bi süre yanımda yatırcam ama sonra illaki ayırmam lazım ve dolap koycak yer yok
burda ona oda yapıcam gardrobu karyolası orda olcak oda geniş bide çekyat koycam yatak odasınada sepet gece orda gündüzde karyolasında olcak bende yanında olcam öteki türlü salona yayılıyosun çok dağanıklık oluyo

dün kuzumun ilk hediyeleri geldi kızlar :)))
işyerinden arkadaşım amerikaya gitmişti gelirken
bikaç parça bişeyler almış oğluşuma
2 uzun kollu bady, ayakkabı, çoraplar..
ama ne yazıkki badylere bi baktım çin malı yazıyor
o yüzden pek içime sinmedi herhalde giydirmem..çokta güzeldiler ama..

gamzecim ben öyle ufak tefek bişeyler aldın beğendiğim ama asıl alışverişi çarşıdan yapıcam toplu oda kasımda falan

marsgcım senin korkmana gerek yokki herşey yolunda gidecek
inşallah..boş yere kendimizi üzüpte en güzel günlerimizi zehir etmeyelim
Allah çaresiz dert vermesin hiç birimize..

Gamzecim en önemlisini atlattın inşallah ayrıntılıda birşey çıkmaz..
ben park yatak alıp yanımda yatıracağım bir süre kuzucuğumu..sonra odasına geçiririm..

amniyosenteslilerin hepsi temiz çıktı galiba dimi başka beklediğimiz yoktu sanırım..

montesori nasıl gidiyor diyetin şekerin alışabildin mi ?

LİNAYCIM ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM SAOL CANIM EVET ÇOK ŞÜKÜR ATLATTIM ŞU AYRINTILIDA İYİ ÇIKSA ARTIK ONDAN SONRA BOL BOL ALIŞVERİŞ YAPCAM BEBEĞİME BENDE ÖNCELRİ PARKK YATAK ALCAKTIM AMA SONRA VAZGEÇTİM ÇOK AZ ZAMN YATIRILIYOR SONRA BİR DAHA MASRAF BİR DAHA YATAK ALINCAK KALAN YATAK BİR İŞE YARAMIYCAK HEM BİRDE BEN YATAK KORUYUCULARI VAR YA YANLARA TAKILIYOR HANİ KENARLIKLAR MI NE DENİYOR İŞTE ONADAN KOYMAK İSİTİYORUM PARK YATAKTA OLMUYOR NAPCAZ BAKALIM DAHA HİÇ BİRŞEYE BAŞLAMADIK ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN MADDİ MANEVİ ALLAH ÖNCELİKLE SAĞLIKLA KUCAKLAMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHhihoyyyt

sağol linaycım. biliyorsun bizim durumu 24 ila 26 cı haftalar arasında kaybolması gerekiyor görünenin ... 24. haftaya geldik o yuzden çok heycanlıyım. allah yardımcımız olsun hepimizin meleklerine sağlık uzun ömür versin.

gamzecim benden tavsiye bana benzeme akıllı alışveriş yap :))) ben ne gördüysem aldım abarttım bayagı. bady al kollu bacaklı. içine girdirmeye de bady al. 3 aylık al çabuk büyüyorlarmış :)) alt üst pijama takımı al. penye battaniyeler çok işe yarıyormuş onlardan al. çorap al minik ayakları çok üşürmüş. daha da bişey alma :)))

ben 20 çeşit elbise aldım. kilotlu çoraplar, taytlar :)))))))) benim ki tam kokoş olarak gezicek. abarttım annemin gelinlikçi arkadaşı var mevlüt için kızıma elbise diktireyim onda dedim annem çıldırdı :))))))) nolcak ya 1 metre saten 1 metre güpür gider :))))

of offff iş yapasım yok valla marsg hepimiz okadar korkdukki şu testlerden falan artık doktora bile gitmeye cesaretimiz yok ama allaha şükür allah başka dertler vermesin iniş, gamzecim inş ayrıntılınd agüzel çıkar gözün aydın,

allah hepimizin yardımcısı olsun inş, sizinde göğüslerinzide çatlaklıklar olmaya başladımı arkadaşlar .

Marsg cim, çok hoşsun ama kiz bebekler çok şik giyiniyorlar ve okadar şik güsel şeyler var ki birini alsan öbüründe gözün kaliyor haklisin canim
biz napcaz bakalim daha ortada birşeyi yok bebeğimin akli başinda biriyle alişverişe gitmeliyim. Mevlüt giysisine bencede gerek yok canim ama genede sen bilirsin canim benim:=)))

nazocum,
evet napalim bebeğimize kuzumuza en müstesna yerini genede ayirmaya çalişcaz biliyorsunuz çokkk uzak yollardan gelcek ve çok yorgun olcak allahim sağlikla kucaklamayi nasip etsin hepimize

smrisk

bende çatlak yok güzelim. yağlı güreşlere katılacak gibi geziyorum evde :)))

seninde demek ki yeterli gelmiyor sürdüğün krem. ben şimdi birde zeytin yağlı krem vardı avonun ona başladım. sabah ondan, akşam bepanthol losyon kullanıyorum hem karnıma her göğüslerime.

linaycım hayırlı olsun bebişinin kıyafetleri. çin her yerde ben bakmadım aldıklarıma gerçi iyi yerlerden almaya çalışıyorum ama eve gidince bir bakayım iyi aklıma getirdin.

smrisk bende daha bişey yok ben daha önce banyoda bebe yağ gece yatarkende lierac sürüyodum artık bebek yağ yeterli gelmediği için banyo sonrası mustela komple vücut nemlendiricisi sürüyorum göğüs uçlarınada sürebiliyosun gece yataken gene lierac sürüyorum ama onu göğüs ucuna sürmüyorum fakat adını hatırlamıyorum bu sitede okumuştum bi krem varmış çok iyiymiş doğum yaptığın gibi yada doğuma bi ay kala başlıyomuşsun ve şimdiki kremler rahat silmene gerek yok bebeği emzirebiliyosun

of offff iş yapasım yok valla marsg hepimiz okadar korkdukki şu testlerden falan artık doktora bile gitmeye cesaretimiz yok ama allaha şükür allah başka dertler vermesin iniş, gamzecim inş ayrıntılınd agüzel çıkar gözün aydın,

allah hepimizin yardımcısı olsun inş, sizinde göğüslerinzide çatlaklıklar olmaya başladımı arkadaşlar .

canim çok saol inaşllah ayrintilida iyi çikar. Benim göğüslerim fazla büyümedi nedense çatlağimda yok karnimda da şimdilik yok çatlar nivea nin bebe yağini kullaniyorum kalçama karnima göğüslerime basenlerime iyimidir anlayamadim henüz amabakacağiz bakalim

X