2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

saol smrisk napalım katlanıcaz zamanında kocişe dedim ama dinlemedi böle daha 1.5 yıl olmadan yerleşmiş eşyayı topluyoruz işte ben hiç yorulmuyorum Allah annemden razı olsun saolsun o yapıyo hep bende zaten hal olmuyo akşamları bulaşıkları bile kocam diziyo makineye temzlik desen h.sn anca zar zor

ya kızlar ne sorcam siiznde karnınız böle birden büyüdümü iki haftada benim zaten bayağğ vardı ama bi iki hafta içinde birden genişledi 1 hafta önce karın kısmı bol olan bluzum şimdi sarıyo

nazlıcan maşallah canım bu tempoya iyi dayanmışsın kendimi düşündümde bi an -tatlicadiarzu-

kızlar sonucumu aldım ve aynen şu yazıyor "yapılan kromozom analizinde herhangi bir sayısal ve ya yapısal gross kromozom anomalisi gözlenmemiştir"daha doktoruma gösteremedim ama sonuç güzel dimi kızlar çok mutluyum ya allah herkeze bu sonucu nasip etsin size çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı...

kızlar sonucumu aldım ve aynen şu yazıyor "yapılan kromozom analizinde herhangi bir sayısal ve ya yapısal gross kromozom anomalisi gözlenmemiştir"daha doktoruma gösteremedim ama sonuç güzel dimi kızlar çok mutluyum ya allah herkeze bu sonucu nasip etsin size çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı...

cicikız çook sevindim gözünaydın canım.bu normal demek

cicikız gözün aydın canım gercekden çok sevindim allah bidaha yaşatmasın inş sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
ayın 24 de benimd eayrıntılım var allaha dua ediyorum bişey çıkmasın diye. eger güzel tesmiz çıkarsa hastaneden cıkınca bizim orda yetim bi cocuk var ona bayram kıyafeti alıcam içimden öyle gecdi inş temiz çıkarda sonucum

ya kızlar ne sorcam siiznde karnınız böle birden büyüdümü iki haftada benim zaten bayağğ vardı ama bi iki hafta içinde birden genişledi 1 hafta önce karın kısmı bol olan bluzum şimdi sarıyo

canım ya benimde öle göbk çıkmadı diye üzülüyordum şimdi ,inanamıyorum nasıl hızlı büyüdüğüne.gaz falan mı diyorum çok mu yedim diyorum yok :CüvCüv:bebişler bu aralarda çok hızlı büyüyor kendinde çok kilolu değilsen direk göbek çıkıyor çok belli oluyor

cicikız gözün aydın canım gercekden çok sevindim allah bidaha yaşatmasın inş sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
ayın 24 de benimd eayrıntılım var allaha dua ediyorum bişey çıkmasın diye. eger güzel tesmiz çıkarsa hastaneden cıkınca bizim orda yetim bi cocuk var ona bayram kıyafeti alıcam içimden öyle gecdi inş temiz çıkarda sonucum

canım benim ya ne kadar iyi yüreklisin çok güzel düşünmüşsün canım bende bu sonuç için öyle durumu iyi olmayan bir aileye yada çoıcuğa bir şey alıcam a.s.

gözünaydın sinem
dimi kızlar yaaa hatta geçen eşim elini karnımda gezidiryodu öhh ne kadarda genişledi bu ya dedi misal artık böle kaykık oturamıyorum baskı yapıyo göğsüme nefes alamıyorum dik olmam lazım

ya kızlar bişey sorcam benim tansiyonum doktora gittiğimizde 13-9 çıktı yüksek dedi 2 günde bir ölç dedi ben dün ölçtüm birde bugün 9-6 değişmedi normalmi yoksa çokmu düşük?:bbo:

Günaydın kızlar sohbetiniz bol olsun..

nazlıcan canım az şey yaşamamışsın okurken daral geldi bana:) anneciğine de çok geçmiş olsun..

nazocum sana da Allah kolaylık versin taşınma işi çok zor..

cicikızsinem gözünaydın canım sonuçların güzel çıkmış.bundan sonra keyfini çıkart bebeğinin..

2009 ocak anneleri doğum cizelgesi yaaparız

smrisk firar a kalkışırken eputaltürmüydü onla doğuma alındı mutlu son :)))))
Montesori Firar kaynanası peşinde hayla kızım gel seni görmeye geldiler diyerek
kandırmayaçalışıyor :)))
nazlıcan Normal ikinc doğumu olduğundan başarı ile tamamalndı
linay Normal 3 cü doğum olduğundan bi hık da doğurdu

böyle gider :))))

smrisk kız annesi, benim ikinci ve sezaryen olacak, hık diyemiyeceğim yani :))

Bayanlar ACİLLL YARDIMMM istiyorum ayrıntılı ultrasona girmek istiyorum tavsiye edebileceğiniz biyer varmı ben istanbul bahçelievlerde oturuyorum doktorum çapa dedi ama çapadan randevu almak ölüm zaten hafta sonna kadar sürem var acil cevap yazarsanız sevinirim bide fiyatlar nedir?

fiyatlar 260-300 gibi medikal parktan randevu alabilirisn bahçelievlerde güzel bir hastane sana da yakın.

ben nişantaşında prof a gittim murat yayla 300 ytl verdik.

günaydın hanımlar...

güzel haberler günümü aydınlatıyor gözün aydın cicikız...

bende bu hafta gidicem artık doktoruma gitmeyeli bayağı oldu. bende doktor ve ultrason fobisi başla dı ya köşe bucak kaçıyorum doktordan :))

inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz.

smriskciğim benim ilki sezeyan olduğundan ikincide sezeyan olacak ama inşallah dediğin gibi kolayca ve sağlıkla kurtuluruz

X